Vajina Beyazlatma Estetiği

  1. Anasayfa
  2. Vajina Beyazlatma Estetiği

Vajina beyazlatma estetiği bir ağartma işlemidir. Koyu bir vajina bölgesine sahip olmak, kendinizi bilinçli hale getirebilir. Pek çok kadın, eşleriyle zayıf bir yakın ilişkiye yol açan düşük güven seviyesinden muzdariptir. Karanlık bir bölgeye sahip olmanın sonsuz nedenleri vardır. En yaygın nedenler yaş, vajinal enfeksiyonlar, doğum, genetik ve hormonal değişikliklerdir. Nedeni ne olursa olsun vajinal koyulaşma, tüm dünyada kadınlar için en yaygın kozmetik sorunlardan biridir.

Doğru Aday Mısınız?

Vajina beyazlatma estetiği için doğru aday olup olmadığınızı belirlemek için aşağıdaki noktaları göz önünde bulundurun: Doğal olarak koyu renkli bir vajinal bölgeniz var. Lupus, sedef hastalığı, uçuk ve vajinal siğil hastalığınız varsa beyazlatma sizin için uygun değildir. Sevgilinizle sağlıklı ve yakın bir ilişkiye sahip olmak istiyorsunuz. Bölgenin hormonal koyulaşmasından muzdaripsiniz. Yaşlanmanın bir sonucu olarak vajinal bölgeniz kararmışsa da ideal bir tedavidir. Pürüzsüz, yumuşak ve parlak bir cilt istiyorsunuz.

Tedavi Öncesi Bakım

Vajina beyazlatma estetiği öncesi bakım, herhangi bir kozmetik tedavinin önemli bir yönüdür. Vajinal beyazlatma estetiği bir istisna değildir. İşte dikkate alınması gereken birkaç nokta: Alanı düzenli olarak doğal yağlarla nemlendirin. Bölgede tüy dökücü kremler kullanmayın. Ne pahasına olursa olsun ağda yapmaktan kaçının. Kullanıyor olabileceğiniz diğer ağartma kremlerini kullanmayı bırakın.

Tedaviden bir hafta önce doktorunuzun önerdiği antibakteriyel losyonları uygulamaya başlayın. Tüm reçetelerinizi önceden doldurun. Işıkları kapalı bırakmayı mı tercih edersin? Bazı kadınlar için bu, selülit, kırışıklıklar, sarkık göğüsler ve çok gergin olmayan karınlar hakkında bilinçlenmeleri nedeniyle yatak odasında normal bir istek haline geldi. Yine de birçok kadının bahsetmediği bir güvensizlik alanı var: utanç verici karanlık veya rengi solmuş alanlar. Bu mahrem bölgelerdeki renk değişikliği doğal olsa da, birçok erkek ve kadın bunu pek istenmiyor buluyor.

Vajinal Beyazlatma Nedir?

Vajinal beyazlatma estetiği, cildinizi aydınlatmanın ve o seksi yatak odanıza geri getirmenin güvenli ve kolay bir yoludur. Gelişmiş, botanik ve tamamen doğal formülümüz sert kimyasallar içermez. Tahriş edici olmayan, samimi aydınlatma tedavimiz anal, vajinal ve cinsel organlar dahil olmak üzere samimi alanları aydınlatmaya ve aydınlatmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca yüzün, dizlerin, koltuk altlarının veya dirseklerin hafifletilmesi gerekiyorsa veya rahatsız edici yanık izleri veya yara izleri varsa, bu tedavi de işe yarar.

Mahrem alanlar genellikle yıl boyunca giysi katmanlarıyla kaplanır ve çevresel unsurlara maruz kalma olasılığı daha düşüktür. Ek olarak, genellikle vücudun diğer bölgeleri ile yakın temas halindedirler ve hapsolmuş bu ısı, zamanla koyulaşmalarına neden olabilir. Bu nedenle, insan cilt tonunun ana bileşeni olan daha büyük bir melanin konsantrasyonu oluşur. Hormonlar, yaşlanma ve kilo alımı da genital bölgelerin koyulaşmasına katkıda bulunan diğer faktörlerdir.

Sonuç

Bu özel alanlarda daha koyu ten. Tamamen doğal olmasına rağmen bazı erkekler ve kadınlar cilt tonlarının akışını bozduğu için görünümden hoşlanmazlar. Bu bölgeler iyi nemlendirilse bile cilt tonu yine koyu olacaktır. Vajina beyazlatma yaptıranlar ise genellikle sonuçlardan oldukça memnun kalmaktadırlar.

Vajinal Beyazlatma Tedavisi nedir?

Genital ve anal bölgeler gibi hiperpigmente veya daha koyu cilt bölgelerini beyazlatarak, cilt vücudun geri kalanıyla daha düzgün ve uyumlu görünmesini sağlar. Sadece birkaç beyazlatma tedavisi bu hiperpigmentasyonu penis, vajina ve anal bölgelerden uzaklaştırmaya yardımcı olabilir.

Nasıl Uygulanır

Vajina beyazlatma estetiği sırasında, bir profesyonel bu hassas alanlara botanik bileşikleri, meyve özleri ve diğer asitleri uygulayacaktır. Bu aşındırıcı olmayan aydınlatma tedavisi, doğal olarak cilt tonunun değiştirilmesine yardımcı olur. Vajina beyazlatma operasyonu gittikçe daha fazla kadın tarafından tercih edilmektedir.

Hangi Alanlar Aydınlatılabilir?

Bu tedaviler vajinal, anal, penis ve koltuk altı dahil herhangi bir mahrem bölgeyi hafifletebilir. Ek olarak, vücudun herhangi bir yerinde koyu lekeleri, yaraları veya yanık izlerini hafifletmek için de kullanılabilirler. Ancak genellikle vajina beyazlatma estetiği için kullanılmaktadır.

Malzemeler ve Prosedür Güvenli mi?

Vajina estetiği beyazlatma tedavi süreci ve kullanılan malzemeler tamamen güvenlidir. Geçmişte, sert ve bazen toksik içerikler sıklıkla kullanıldı çünkü mevcut ve etkili olan tek şey buydu. Şimdi, içerikler doğal olarak elde edilen botanik bileşiklerdir ve genellikle meyve gibi basit ve doğal bir şeyden elde edilir. Vajina beyazlatma ameliyatı fiyatı oldukça düşüktür.

Herkes İçin Yaptırılabilir Mi?

İster yara izleri, yanık izleri veya yakın bölgelerdeki renk değişikliği nedeniyle olsun, cildinin görünümünden memnun olmayan erkekler ve kadınlar, samimi bir aydınlatma için mükemmel adaylardır. Bu cilt parlatma sistemi, hassas cilde sahip olanlar dahil tüm cilt tipleri için mükemmeldir. Çoğu hasta sonuçları ilk ziyaretten sonra ciltleri bir ila iki ton daha açık görünecek şekilde görecektir. Bu ilerleme ardışık ziyaretlerle devam edecek. Bu tedavi aynı zamanda lekelerin, batık kılların ve cildinizin genel görünüm ve hissinin önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur. Genital bölge beyazlatma estetiği oldukça memnun edici sonuçlar vermektedir.

Tedavi Öncesi Bilmeniz Gerekenler

Her tedavi önce kapsamlı bir temizlik gerektirir. Bu temizlik, biyolojik materyallerin ve daha koyu pigmentasyona katkıda bulunabilecek ölü deri hücrelerinin çıkarılmasını içerecektir. Ayrıca tedaviden önce alanı iyice nemlendirmeniz de önemlidir. Vajina beyazlatma estetiği bileşiklerinin çalışması için her uygulama bir bekleme süresi gerektirir. İdeal sonuçlar ve samimi cilt bölgelerinin gençleşmesi için üç ila altı vajina beyazlatma estetik uygulama önerilir.

Vajina Beyazlatmadan Ne Bekleyebilirim?

Çoğu birey, vajina beyazlatma estetiği ile en iyi sonuç için üç ila altı tedaviye ihtiyaç duyar. Çoğu hasta, ilk tedaviden sonra bir ila iki ton daha açık olan cildin sonuçlarını hemen fark edecektir. Bu ilerleme ek tedavilerle iyileşecektir. Bir tedavi genellikle yeterli değildir. En iyi sonuçlar için tutarlı bir rejimde kalın ve güneşe maruz kalabilecek yakın olmayan alanlarda güneş kremi sürün. Sonuçlar, melanine ve kişisel cilt tonunuza bağlı olarak zamanla değişecektir, çünkü herkes farklı hızlarda aydınlanır. Vajina beyazlatma ameliyatı ise günümüzde pek tercih edilmeyen bir yöntem olmaktadır. Vajina beyazlatma öncesi sonrası fotoğraflar ile ne kadar etkili bir tedavi olduğunu ispatlamaktadır.