Neden Biz?

  1. Anasayfa
  2. Neden Biz?
YENİ BİR SEN, YENİ BİR YAŞAM

Estpoint Neden Biz

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

İşyerimizde verilen tüm hizmetler , Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi No:343-3 Kadıköy-İSTANBUL. adresinde kayıtlı System Estetik Sağlık Danışmanlık Hizm.Tic.Ltd.Şti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

İşyerimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle müşterilerimizin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) İşyerimiz tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Müşterilerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında müşteri girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

İşyerimiz üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, müşterilerimiz tarafından tarafımıza el