En İyi Lazer Epilasyon

  1. Anasayfa
  2. En İyi Lazer Epilasyon

En iyi lazer epilasyon yöntemleri aslında birbirinden farklıdır. Tıp ilerlediği noktada birçok başarılı yöntem kullanılmaktadır.

En İyi Lazer Epilasyon Nedir?

Ağartma, kıl köklerini çıkarmayacaktır ancak dış saç telinin rengini açacak ve daha az fark edilir hale getirecektir. Çeşitli tipte ticari saç boyaları kullanılabilir En iyi lazer epilasyon hepsi aktif bileşen olarak hidrojen peroksit içeren nötr yağlı ağartıcı, renkli yağlı ağartıcı, krem ​​ağartıcı ve toz halindeki ağartıcı.

%6 peroksit saçları ağarttığında, yumuşattığında ve okside ettiğinde, %28 amonyak eklemek saçın ağartma etkisini lazer epilasyon hızlandıracaktır. Bu yöntem en çok açık tenli hastaların yüzündeki veya kollarındaki hiper pigmentli kılların tedavisi için uygundur, çünkü sarı ağartılmış saçlar melanin hastalarının cildinde oldukça görünür durumdadır.

Tıraş, tüy almanın en eski, en sık kullanılan En iyi lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Popüler inanışın aksine, tıraş, tek tek tüylerin genişliğini veya yeniden uzamasını etkilemez. Bununla birlikte, tıraştan sonra kaba kirli sakal istenmeyebilir.

En İyi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Genellikle erkekler ve kadınlar daha sıkı bir tıraş elde edebildikleri için elektrikli tıraş makinelerine göre emniyetli tıraş makinelerini En iyi lazer epilasyon tercih ederler. Çoğu kadın bacaklarını tıraş etmekte çok az güçlük çekse de yüzdeki fazla kılları almak hala popüler değil.

Cımbız veya tüy yolma, aşırı tüylü küçük alanlarda kullanılan geçici epilasyon yöntemleridir. Lazer epilasyon fiyatları Elektronik cımbız, küçük bir miktar akımın saç köklerine aktarılmasına ve ardından saçın hızla yeniden uzamasına izin verir.

Daha sık görülen yüksek insidanslı hastalıklar için, lazer epilasyon aleti kavranıp kurutmak için çekilebilen döner, ince, spiral yaylı mekanik cımbızlar kullanılabilir. Dezavantajları arasında tedavi rahatsızlığı ve folikülit riski, pigmentasyon, eritem, foliküler bozulma (sonraki tedaviyi zorlaştıran) ve yara izi oluşumu yer alır.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri

Ağda, saçların eşit bir şekilde koparılmasını sağlar. Teknik, kuruduktan sonra saçla birlikte cilde erimiş balmumu sürmeyi ve daha sonra cildin saç büyümesinin tersi yönde hızla soyulmasını içerir.

Ciltte aşırı ısınmış balmumu kullanımının neden olduğu yanıkları önlemek için özen gösterilmelidir. lazer epilasyon aleti fiyatları Benzer şekilde, başarılı ağda için belirli bir saç uzunluğu gerekir. Batı dışı şekerleme teknikleri bir başka geçici tüy alma yöntemidir

En iyi lazer epilasyon Toffee, balmumuna benzer, aradaki fark, eritilmiş balmumu veya soğuk polimer yerine, ciltte yapışkan bir macun kullanılmasıdır. Şekerleme genellikle geniş alanlara (sırt veya bacaklar gibi) tercih edilir. Tüy alma işlemi daha ucuzdur ve tıraş veya kimyasal epilasyondan daha uzun sürer çünkü epilasyon cilt yüzeyinden ziyade kıllı ampulden alınır.

Genellikle altı hafta boyunca nispeten tüysüz bir cilde ulaşabilir. lazer epilasyon yorumları Soğuk yarı katı mum da kullanılabilir, ancak genellikle daha pahalıdır ve tekrar kullanılamaz. Olası alerjik duyarlılaştırıcılar balmumu, reçine (reçine), koku ve benzokain'dir. Tedavi rahatsızlığına ek olarak, ağda yapmanın folikülite, cilt tahrişine ve yara izine neden olduğu bildirilmektedir.

En İyi Lazer Epilasyon Uygulamalar

Tüy alma yöntemi, kılları yakalamak için ince bir pamuk ipliği ipliklemek için kullanılır ve bazı kök kılları giderilirken, diğerleri sadece bükerek kesme hareketiyle kesilir. Bu yöntem Arap ülkelerinde / bölgelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve folikülit, kızarıklık lazer epilasyon zararları ve ikincil pigment değişikliklerine neden olabilir.

En iyi lazer epilasyon Evde tüy alma cihazlarından da saç bölgesinde dairesel bir hareketle cilt yüzeyinde sürtünme oluşturan travmatik folikülit bildirilmiştir.

Lazer epilasyon öncesi Kimyasal epilasyon ajanları disülfid bağlarını azaltarak saçı saç folikülünden ve çevresindeki cilt yüzeyinden ayırır.

Kıl gövdesi epidermal keratinden daha fazla sistein içerdiğinden, kalsiyum, arsenik, antimon, baryum ve stronsiyumun kükürt bileşikleri gibi kimyasallar saç gövdesini etkili bir şekilde çözebilir lazer epilasyon istanbul yeni kimyasal epilasyon ajanları, alkali ile karıştırılmış merkapto tiyoglikolik asit içerir.

Bu modifiye edilmiş formüller kullanılarak tüm vücut lazer epilasyon erkek kuru saç nemlendirilir ve disülfür bağları koparılır. Kimyasal epilasyon ajanları genellikle huninin bir kısmına nüfuz ettiğinden, herhangi bir tüy büyümesinin gözlemlenmesi genellikle birkaç gün sürer.

Bu nedenle, kimyasal epilasyon makinesi, her hafta küçük alanlardan tüy almak için en iyisidir. tüm vücut lazer epilasyon fiyatları 2020 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Sonuçları

En iyi lazer epilasyon Kimyasal tüy dökücü ajanların alkalinitesinden kaynaklanan tahriş edici kontakt dermatit, en yaygın yan etkidir ve topikal kortikosteroidlerin kombinasyon halinde kullanılmasıyla önlenebilir.

Alerjik temas Formülasyonda vajinal epilasyon parfüm mevcudiyetine bağlı olarak dermatit de meydana gelebilir ve merkaptanlar ile dimerkaptoheksanol arasında çapraz reaksiyonlar gözlemlenmiştir. Ek olarak, birçok kişi prosedürü son derece dağınık buluyor ve epilasyon kokusu can sıkıcı.

Iverornithine, ornitin dekarboksilazın yerel bir inhibitörüdür. Saç büyümesini yavaşlatabilir yüze lazer epilasyon jilet ile fazla yüz kılları üzerinde etkilidir. Şu anda kadınlarda fazla yüz kıllarının alınması için tasarlanmıştır. Ametin, tüyleri almak için lazer ve yoğun darbeli ışık (IPL) ile birlikte kullanılabilir. Vaniqa, ağırlıkça%15 eflornitin hidroklorür monohidrat içeren 30 g ve 60 g test tüplerine bölünmüş bir kremdir.

Lazer epilasyon sonrası sonuçların istediğiniz gibi olması için doktorunuzun vermiş olduğu tavsiyeleri tek tek uygulamanız sizin ve sağlığınız açısından yararlı olacaktır.