Brezilya Poposu

  1. Anasayfa
  2. Brezilya Poposu

Brezilya Poposu; Hastanın genel hatlarını ortaya çıkarır. Kadınsı eğrileri tanımlamaya odaklanılır. Popo kaldırma işleminden sonra kişilerin kendine olan özgüvenin artması kaçınılmaz. Brezilya poposu işlemi için sormamız gereken sorular şunlardır;

  • Senin vücut tipin hangisi?
  • Hayalindeki vücut hangisi?
  • Plastik cerrahi ile vücut tipinizi değiştirebilir misiniz?

CEVAP: EVET, Ancak aynı zamanda hastaların işlemlerinin en olası sonucu konusunda gerçekçi beklentiler olması çok önemlidir. Brezilya poposu için istenen amaç, vücudun doğal eğriliğini arttıran ve yapıyı vücudun geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde harmanlayan işler yapmak. Hayalinizdeki Popo estetiği için, istediğiniz şekil ve boyutlarda, sizin vücut tipinize uygun değerlendirme sonucu operasyon planlanır. Tüm dünyada en popüler estetik ameliyatları arasında yer alan, Brezilya Poposu için siz de harekete geçin.

Brazilian Butt Lift (Brezilya Popsu) Ameliyat Süreci Nasıl Olur

Popo kaldırma ameliyatında hastalar sırt, karın ve kalça gibi vücudun diğer bölgelerinden alınan yağların  kalçaya transferi yapılıyor. Alınan yağ daha sonra arındırılır ve kalçalara yeniden enjekte edilir. Prosedüre ‘popo kaldırma’ denir. Çünkü tamamen doğal. Hastanın kendi yağıdır. Bir yandan karın bölgesinde istemedikleri yağlardan kurtulurken  diğer taraftan da kalçalarını büyütmüş oluyorlar. Brezilya poposu için bir de silikon yöntemi vardır. Silikonlar genellikle dokuya derinlemesine yerleştirilmez.

Popo estetiği sonrası 1-2 aylık süreçte özel koruyucu giysiler giyilmesi uygun görülür. Bu süreçte zorlayıcı egzersizlerden kaçınılması gerekmektedir. Operasyondan sonra üç hafta boyunca doğrudan kalça üzerine oturulmaması gerekmektedir. Toplam iyileşme süreci 6-8 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Hastane yatışı sadece 1 gecedir. Kişiler ameliyat sonrası 4. gün duş alabilir.

Popo Estetiği Fiyatları

Kişinin talep ve istekleri doğrultusunda vücut ölçülerine göre değerlendirilmesi ile birlikte en uygun işlem belirlenir. Fiyatlandırma,  yapılacak olan işlemlere göre değişiklik gösterebilir.

ESTPOİNT KLİNİK

TEDAVİ BİLGİLENDİRME

Operasyon Sayısı

Operasyon Sayısı

Operasyon Süresi

Operasyon Süresi

Anestezi

Anestezi

Hassasiyet Süreci

Hassasiyet Süreci

İşe Dönme Süresi

İşe Dönme Süresi

Tam İyileşme

Tam İyileşme

Sonuçların Kalıcılığı

Sonuçların Kalıcılığı

Hastanede Kalma Süresi

Hastanede Kalma Süresi