Botoks Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. Botoks Nasıl Yapılır

Botoks nasıl yapılır kişinin kendi görünümünden sıkılmış olması ve yaşlanmış olduğuna dair işaretler sonrası uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Botulinum Etkisi Botoks

"Alan etkisi" olarak da bilinen cilt etkisi, botulinum toksininin kas içi etkilerinden dolayı ciltte gözlemlenen tedavi edilen alanı ifade eder. Kas kasılması sayesinde Bu haleyi çevreleyen tartışma ön cephedeki birkaç kişi arasındaki anlaşmazlıklar gelinen bu noktada rastgele enjeksiyon serileri normal, yuvarlak veya hafif eliptik auralar üretti ve bireyler arasında milimetre düzeyinde değişiklikler üretti. Botoks tedavisi son yıllarda oldukça popülerleşmektedir.

Bu verilere dayanarak, kas içi uygulama yoluyla toksinlerin etkilerini test etmek için orta büyüklükte bir model geliştirdik. Toksinin dozu ve seyreltilmesi ve doz görüşme ölçümü literatür ile uyumludur. Diğer açıklamalar. Literatürde benzer dozajlar tarif edilmiştir. "Doz diski" olarak adlandırılan bu model, toksin dozu etkisinin yaklaşık aralığını tahmin edebilir, böylece enjeksiyonun konumlandırılmasına çok pratik bir şekilde rehberlik edebilir. Botoks kampanya göz atmanızda fayda var.

Her hastanın bireysel anatomisine bağlı olarak, toksinlerin dağılımının değişmesine neden olabilecek birçok faktör vardır, bu nedenle, özellikle herhangi bir teknoloji sabit bir ölçüm modeli önerirse, bunlar dikkate alınmalıdır.

Botoks Tedavisi Öncesi

Botoks tedavisinden önce enjeksiyon bölgesini işaretleyin. sonuç bu teknikle elde edilen sonuçlar, enjeksiyon standart bir yöntemde yapıldığında ve kapalı noktada kombine doz ile ilişkilendirildiğinde, bu ince değişikliklerin hafifleyeceğini ve tekniğin son estetik etkisini yok etmek için yeterli olmadığını kanıtlamıştır ki bu da oldukça güvenlidir.

Kesin, uygulaması ve öğretmesi kolay. Botoks öncesi tüm bilgileri alabilirsiniz. Ek olarak, sonuçlarımız, enjeksiyon yerinin bir bütün olarak çizilmesi ve ayarlanmasının, doz kanalının kaplamadığı küçük kas alanının istenmeyen deformitelere neden olacak kadar yeterli kasılma kuvveti sağlamayacağını garanti edebileceğini göstermektedir.

Botoks alında birkaç derecelik baş yukarı hareketini sürdürmek için doz aralığının ön konumunu alt katın 0,2 cm altına yerleştirmeniz önerilir. Bu etki, toksin belirli kas lifi kalıntılarını tedavi etmediği ve ön kasta artık aktif bir alan bıraktığı için korunur.

Botoks Etkileri

Her hastanın ihtiyaç ve isteklerine göre bu noktaların belirli simetrik pozisyonlarda işaretlenmesi o bölgede az çok yüz ifadeleri sağlayabilir. Alt kırışıklıklar kaşların yakınındaysa, kalan aktivite alanı küçük olur ve lokal hareket engellenebilir; bu botoks tedavi sonrası daha fazla kırışıklık gelişen hastalarda yaygındır.

Merkezi uygulama noktasına yakınsak hem yatay işaretleme hem de üstün işaretleme programı doza az ya da çok odaklayabilir. Bu değişkenlik, şırınganın farklı uygulama yöntemlerine karar vermesine izin verir. Zaman kontrolüne odaklanarak ve etkilenen bölgeyi değerlendirerek keratin botoks iyileştirmeyi amaçlayan başka dozlar ve daha yakın konumlandırma çalışmaları yapmak.

Frontal bölgenin eylem zamanı da tartışmalı bir konudur. Deneyimsizliğimizden dolayı ideal bir çalışma yöntemi tasarlayamasak da ve bu nedenle etkinin süresini objektif olarak değerlendirememekle birlikte, hastanın sonuçlarının ortalama olarak önemli bir süre dayanabileceğine inanıyoruz. Bu esnada botoks kremleri kullanabilirsiniz.

Dizimizdeki bazı vakalar ilkokul nedeniyle başarısız oldu fakat botoks zararları bulunmadı. Bu oran kabul edilebilir olarak kabul edilir, ancak bu çalışmada uygulanan lekelerin sayısının doz diskinin bağımsız bir testine karşılık geldiğini unutmayın.

Gözlenen hatalar arasında dispersiyon başarısızlığının sadece sonuçlarımızın geçerliliği ile ilgili olduğu ve son noktanın botoks sabit ölçüm tekniğinin başarısını değerlendirmek olduğu vurgulanmalıdır.

Botoks Teknikleri

Konumlandırma hatası, enjektörün öğrenme eğrisine atfedilir, ancak botoks konumlandırma hatası, önerilen teknoloji uygulanırken araştırma verilerine dahil edilmiştir. Bu hastalarda doz edinimi, alt yatay katın yaklaşık 2 mm önüne yerleştirilmek yerine frontal kasın kasılma sırasında devam etmesine neden oldu. Bu çıkıklar nedeniyle teknolojiyi değiştirdik.

Önceki konumlandırmayı tekrarlayın ve aynı miktarda botoks toksini uygulayın. Kalıcı kırışıklıklar hesaplama veya konumlandırma hatalarından kaynaklanıyorsa, işaretçileri yeniden konumlandırmanızı ve toksini önceki enjeksiyonla aynı dozda yeniden kullanmanızı öneririz.

Diğer dozların kullanılıp kullanılamayacağına karar vermeden önce, rastgele düzeltme noktaları ile botoks uygulamanızı önermiyoruz, bu da yanlış enjeksiyon modellerine ve asimetrik sonuçlara neden olabilir.

Araştırmamız sadece ön kasları test etmeyi amaçlamaktadır. Botoks Fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Verilerle doğrulanmamış olsa da toksinin ulaştığı her kasın benzersiz bir difüzyon modeline ve ideal eşleştirme dozuna sahip olduğunu varsayıyoruz, bu da gelecekteki araştırmaların diğer kaslar için uygun kalıpları incelemeye odaklanabileceğini gösteriyor.

Botoks Sonrası Neler Yapılmalı?

Belirgin konumlandırma kusurları veya belirgin komplikasyonlar (pitoz gibi) yoktur ve tatmin edici sonuçlar bu tekniğin güvenli ve etkili olduğuna inanmamızı sağlar. Daha güvenli ve daha doğal sonuçlar aramaya devam ederken, dozaj diski kozmetik toksin enjeksiyonu için iyi bir müttefik olabilir botoks kremi çünkü daha hassas bir enjeksiyon planı sağlar.

Botoks tedavisi sonrası cildinizi yormadan sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam etmelisiniz. Yeni bir ben moduyla daha mutlu hissedecek artık daha çekici bir görünüme sahip olacaksınız.

Standart teknikler uygulandığı sürece, botoks sabit ölçüm ekipmanı (bu çalışmada kullanılan doz diski gibi) şırınganın çeşitli hastalar için güvenli ve etkili enjeksiyon modelleri tasarlamasına yardımcı olabilir.

Botoks Sonrası Daha uzun etki süresi üretmek ve diğer yüz bölgeleri için benzer modeller tasarlamak için farklı dozlar ve farklı enjeksiyon yöntemleriyle diğer disk modellerini değerlendirmek için daha fazla araştırmaya ihtiyaç vardır.

Bunların dışında botoks tedavisi için kaçınan tedavi yöntemini zor bulan kişiler için işe bir yerden başlamak gerektiğini tavsiye ediyoruz. Tedavi korkusu bulunanlar uzman bir ekipten daha önce yaptıkları botoks tedavilerinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını talep edebilirler.

Botoks tedavisi olmak isteyip korkularınızı kesinlikle yenemiyorsanız. Piyasada bulunan kaliteleri botoks etkili krem uygulamalarını tercih ederek en azından cildinize ferahlık kazandırabilirsiniz.