Badem Göz Estetiği

  1. Anasayfa
  2. Badem Göz Estetiği

Badem göz estetiği son dönemlerde oldukça popüler olmuş bir cerrahi operasyondur. Operasyon, estetik amaçlı gerçekleştirilmektedir.

Badem göz, estetik açıdan birçok kişiye güzel gelmektedir. Bu nedenle bu operasyonun yapılma oranı da gün geçtikçe artmaktadır. Peki, badem göz estetiği nedir? Gelin, hep birlikte inceleyelim.

Bu işlem, yıllardır üst göz kapağında meydana gelen kırışıklıkların yok edilmesine yönelik yapılmaktadır. Badem göz operasyonu, göz kapaklarını açarak eşit ve doğal görünümlü badem gözleri ortaya çıkarır. Badem göz, bir diğer adıyla egzotik gözler, dış köşelerde hafifçe açılır ve gözleri yüz orantısına göre dengeler. Bu şekilde yumuşak ve davetkâr bir görünüm elde etmek mümkündür. Badem gözler, genç bir görünüm vermesinin yanı sıra yaptırana da özgüven kazandırmaktadır. Birçok erkek ve kadın ise doğal badem gözlere sahiptir. Bütün kadın ve erkekler bu estetik operasyon sayesinde badem gözlere sahip olabilmektedir.

Badem Göz Estetiği Fiyatları

Potansiyel bir hastanın bu alanda bir uzman aradığından emin olması önemlidir. Cerrahın sertifikalı olduğundan emin olun ve cerrahın yapmış olduğu işlemlerden önce ve sonra olmak üzere fotoğraf arşivini mutlaka kontrol edin.

Badem göz operasyonu ne kadar sorusu badem göz operasyonu yaptırmak isteyen birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Fiyatlar her kliniğe göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle her klinik size farklı bir rakam söyleyecektir. Badem göz operasyonu fiyat konusunda kliniklerin farklı rakamlar belirlemesinin nedeni kullanılan teknolojiyle doğrudan alakalıdır.

Bütün badem göz operasyonlarında yalnızca en güncel ve en son teknolojiyi kullanan kliniklerin seçilmesi önem teşkil etmektedir. Estetik sürecinde neredeyse hiç şişme olmadan ve minimum kesinti süresiyle hastaların normal günlük aktivitelerine devam edebilmesini sağlayan uzman bir doktorun seçilmesi en önemli unsurdur.

En yüksek güvenlik ve en yüksek cerrahi standartlara uyumu sağlamak için neler yapıldığını mutlaka inceleyin. Gittiğiniz yerin sağlanan bakımın kalitesini ve güvenliğini geliştirmeye odaklanan, en gelişmiş standartları koruyan bir klinik olması gerekmektedir.

Badem Göz Estetiği Operasyonu

Badem göz estetik operasyonu öncesinde, hasta için operasyonu önleyecek sağlık sorunu mevcut mu anlamak amacıyla tarama yapılması önemlidir. Herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkes bu estetik operasyonu yaptırabilmektedir.

Badem göz estetiği, bireylerin estetik algısına tamamen hitap eden cerrahi bir işlemdir. Önemli olan, yüzünüzün ve göz yapınızın estetik olarak cerrahi müdahaleye uygun olmasıdır.

Bildiğimiz gibi birçok kadın düzenli olarak makyaj yapmaktadır. Bunun nedenleri arasında düşük gözlere sahip olmak da vardır. Genelde düşük gözlere sahip olan kadınlar bu görüntüyü yok etmek istemektedirler. Bu nedenle makyaj en sık başvurulan saklama yöntemlerinden bir tanesidir. Badem göz estetiği yardımıyla bu sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.

Doğuştan badem gözlere sahip olmayan kişilerin yanı sıra düşük göz kapağı olan kişiler de bu işlemi tercih edebilmektedirler. Bunun nedeni, badem göz operasyonunun görünüme kattığı derinliktir. Operasyon gözle fark edilmemektedir. Gözlerin düşük yapısı nedeniyle uykulu ve yorgun görünen gözler, badem göz estetiği ile daha güçlü ve daha güzel görünmektedir.

Badem göz estetiği yorum ve geri bildirimlerde oldukça başarılı bulunmuştur. Badem göz operasyonunu yaptırmak isteyen herkes öncelikli olarak bunu denemiş insanların neler yazdığını merak etmektedir. Bu ciddi bir cerrahi bir operasyondur. Bu nedenle yorum ve geri bildirimler oldukça önemlidir.

Badem göz estetiği en iyi doktor seçenekleri konusunda oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Cerrahi operasyon kararı veren kişiler öncelikli olarak doktorların özgeçmişlerini kontrol etmelidirler. Çünkü kişilerin sağlığı estetik görünümden önce gelmektedir.

Badem göz estetiği zararları konusunda bilinen yanlışlar vardır. Bu estetik operasyonun herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Badem göz operasyonu yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak sağlık muayenesinden geçirilmektedir. Sağlık muayenesi sonrası kişinin bu estetik operasyona uygun olup olmadığı belirlenmektedir. Bu nedenle badem göz estetiği yaptıran kişi ileride herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmamaktadır.

Badem Göz Estetiği Görseller

Badem göz estetiği görseller aramalarına bakıldığında oldukça dikkat çekici sonuçlar görülmektedir. Bu nedenle bu estetik operasyon artık günümüzün en sık tercih edilen uygulamaları arasında yer almaktadır.

Badem göz estetiği ve kaş kaldırma operasyonu sayesinde bakışlarda ciddi bir fark görmek mümkündür. Bu estetik operasyonlar kişi sağlığı el verdiği sürece herhangi bir zarar vermez. Bunun yanı sıra bütün kadın ve erkekler için uygundur. Badem göz operasyonu ile ilgili bir yanılgı da sadece kadınlara yapıldığıdır. Aksine badem göz ameliyatı erkekler için de uygulanabilen bir işlemdir.

Badem göz operasyonu öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye ayrılabilmektedir. Badem göz operasyonu öncesinde düşük olan göz kapakları, bu estetik operasyon sonrasında yukarı kalkmaktadır. Yukarı kalkan göz kapakları kişiyi daha genç bir görünüme kavuşturmaktadır.

Badem göz operasyonu, 18 yaşını doldurmuş ve sağlık kontrollerinden geçmiş herkes için uygundur. Bu işlem toplamda 1 saat kadar sürmektedir. Hastane ortamında, anestezi ile yapılmaktadır. Badem göz operasyonu yapılırken genel anestezi işlemi uygulanmaktadır. Badem göz operasyonu, gözlerin daha derin ve etkileyici bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Lokal anestezik prosedürlerin basit olmasının yanı sıra yapılan bu anestezi, kişilerde herhangi bir kalıcı etki bırakmamaktadır.

Badem Göz Estetiği Kalıcı mı?

Bu operasyonu geçirmek isteyenlerin sorduğu bir diğer soru da badem göz operasyonu kalıcı mı olmaktadır. Genel anestezi ile uygulanan bu göze yapılan estetik operasyonu ömür boyu kalıcı bir etkiye sahiptir. Badem göz operasyonu yaptıran herkes aynı gün hastaneden çıkabilmektedir.

Kişiler, badem göz operasyonunu geçirdikten çok kısa bir süre sonra sosyal yaşantısına geri dönebilmektedir. Bu sayede bu operasyonu geçiren kişiler günlük aktivitelerine sosyal yaşamdan kopmak zorunda kalmadan devam edebilmektedirler. Badem göz operasyonu sonrası ortalama 5-6 gün hafif morarma görülebilmektedir. Bu morarma doğal bir süreçtir. Bu nedenle kişilerin korkuya kapılmasına gerek yoktur.

Badem göz operasyonu geçiren kişiler makyaj yaptıklarında artık daha etkileyici bir görüntü elde edebilirler. Bu estetik operasyon düşük gözlü insanların bakışlarına derinlik katması amacıyla yapılmaktadır.