Yüze lazer epilasyon yaptıranlar genel itibariyle olumlu sonuçlanmaktadır. Yüzün kusurlarını çözebilen lazer epilasyon gittikçe popülerleşmektedir.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nedir?

Yüze lazer epilasyon yaptıranlar “Yara izi” terimi, ciltteki kolajenin iltihaplanma tarafından tahrip edilerek ciltte kalıcı doku değişiklikleri ile sonuçlandığı süreci ifade eder. Akne sonrası izler, doğal yara iyileşme sürecinde bozulmuş kolajen üretiminin bir sonucudur ve arazide çöküntülere neden olur. Ayrıca sivilce izlerinin cildinde skar derisini düzelten dikey kollajen demetleri bulunur.

Histolojik olarak lazer epilasyon, akne sonrası izler genellikle epidermis ve üst papiller dermis ile sınırlıdır, bu nedenle cilt reformu için ablasyon ve ablatif olmayan lazerler dahil olmak üzere çeşitli tekniklerle tedavi için uygundur.

On yıllardır yüzey yenileme prosedürleri Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları daha üstün kabul edildi, ancak tek tek düşünülmemeli, ancak sonuçları en üst düzeye çıkarmak için çeşitli yöntemlerle birleştirilmelidir. Akne skarlarının, özellikle atrofik skarların patolojik durumları düşünüldüğünde durum böyledir.

Atrofik skarlar, lazer epilasyon fiyatları akne lezyonlarının iyileşme sürecinde kollajen birikimi ve kaybının neden olduğu geniş, sığ, plaka benzeri çukurlardır. Hipertrofik skar ve keloidlerden daha yaygındır. Bu izler (başlarlarsa) kızarıklık ve nispeten erken veya daha genç (1 yaş altı) izler veya pigmentasyonu rengini değiştirebilen lekeler olarak görünebilir.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Olumlu

Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları genellikle olumdur. Zeytin derisi olan hastalarda yara izi veya hiperpigmentasyon artmış olabilir ve genellikle 3-18 ay içinde kaybolan iltihap sonrası bir reaksiyonu temsil eder. Bu, güneş koruması gerektirir. Restoratif tedavi her zaman gerekli değildir. Buzlanma yolları, yuvarlanma yolları ve kamyon izlerini içerir Buz baltası izleri genellikle daha derindir, keskin kenarları ve dik kenarları vardır.

Yuvarlanma izlerine cilt yüzeyinin altındaki hasar neden olur. lazer epilasyon aleti Cilde dalgalı bir görünüm kazandırır. Geniş ve sığ olma eğilimindedirler. Boxcar izleri, genellikle yanaklarda ve şakaklarda bulunan, keskin dikey kenarlı köşeli yaralardır. Sığ veya derin olabilirler

Orijinal hasarın marjı nedeniyle kişi sayısı artırıldı Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları ve marj getirildi. Genellikle asemptomatiktirler, yaralanmadan sonraki birkaç hafta içinde gelişirler ve yavaş yavaş iyileşme eğilimindedirler. Sırtın üst kısmında, göğsün üst kısmında ve deltoid bölgede görünme eğilimindedirler, ancak alt çene, makula ve kaş arası alanda da görünebilirler. Orijinal yaranın sınırlarını aşarak bitişik dokulara uzanan düzensiz şekilli izlerdir. Genellikle kaşıntılı ve hassastırlar.

Omuz ve göğüs kemiği bölgesinde mandibular kemerler yaygındır ve tekrarlama eğilimindedirler. Köprü, sağlıklı cilt üzerindeki radyasyondur. Bu yüzde çok yaygındır. Genellikle gövde ve zihinsel bölgelerde görülen, lazer epilasyon yaptıranlar anoreksik bakteriler gibi yumuşak ve ince yumrulardır.

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Akne İzleri

Akne izleri kalıcıdır ancak tedavi edilebilir bunu Yüze lazer epilasyon yaptıranlar işaret ediyor. Hiçbir tedavi%100 etkili değildir ve en iyi sonuç mükemmellikten çok iyileştirmedir. Yara izi tedavisi, mevcut yara izlerinin türüne bağlı olarak birçok farklı tedavi türü gerektirebilir.

Sivilce izlerinin tedavisi pahalı olabilir ve sigorta kapsamında olmayabilir. Yara izlerini tedavi etmeden önce tüm sivilce oluşumlarını gidermek önemlidir. Kimyasal peeling, cerrahi rezeksiyon, perforasyon greftleme, cilt dermabrazyonu ve çeşitli cilt lezyonlarının doku proliferasyonu dahil olmak üzere birçok farklı tedavi yöntemi, atrofik akne izlerini değişen derecelerde başarıyla iyileştirmek için kullanılmıştır.

Akne izleri esas olarak, lazerle cilt yenileme için karbondioksit (CO2) ve katkılı itriyum alüminyum granat (Er: YAG) lazerlerin kullanımında yoğunlaşmıştır. lazer epilasyon aleti fiyatları bu lazerlerin kollajen yeniden şekillenmesi ve cildin yeniden şekillenmesi yoluyla yara izlerinin görünümünü iyileştirmede etkili olduğu gösterilmiş olmasına rağmen, iyileşme süresinin uzaması eritem, pigmentasyon ve uzamış pigmentasyon süresiyle ilişkilidir ve nadir durumlarda da oluşur.

Ekstra yara izleri lazer epilasyon zararları. Uzun darbeli kızılötesi (1450 nm diyot ve 1320 nm neodimyum katkılı itriyum alüminyum granat [Nd: YAG]) uzun darbeli kızılötesi lazer sistemi, ablatif CO2 ve Er: YAG lazer cilt yenileme, ablasyon içermeyen lazer teknolojisi geliştirmiştir İyi tanımlanmış özelliklere sahip riskler ve yan etkiler güvenli bir alternatiftir.

Akne izlerinin lazer tedavisi için çeşitli seçenekler CO2 lazer yüzey yenileme kullanımı, şiddetli ışık hasarı ve hasarlı yüz derisinde en dramatik klinik ve histolojik iyileşmeyi sağlamak için hala altın standart tekniktir. Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları söylüyor.

8 10.600 nm dalga boyuna sahip CO2 lazer, su içeren dokuyu emerek ve buharlaştırarak cilde yaklaşık 30μm nüfuz eder. Daha eski sürekli dalgalı CO2 lazerleri, kabul edilemez termal hasara neden oldu (hedef alanın 200μm-2 mm ötesinde). Yüksek termal hasara sahip yeni nesil darbeli ve taramalı CO2 lazerleri

Yüze Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Tedavi Süreci

30 mikron hedef dokunun termal gevşeme süresi (yaklaşık 1 milisaniye). Cilt yenileme için bir CO2 lazer kullanmak, dermal kollajeni ısıtarak ek kollajen sıkılaştırma faydaları sağlayabilir. Kolajenin üçlü sarmal yapısı değişerek liflerin üçte bir oranında kısalmasına neden olur. Lazer epilasyon İstanbul merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Yüze lazer epilasyon bu kolajen kasılmasının kalıcılığı, kısmen yeni kolajen oluşumu için yapı iskelesi görevi gören bu kısaltılmış liflerden kaynaklanmaktadır. İki farklı gruba ayrılabilen birkaç CO2 lazer sistemi mevcuttur.

Yüzde lazer epilasyon fiyatları Hubbel ve tarama. CO2 lazer, atrofik yara izlerini ve diğer yara izlerini tedavi etmek için etkili bir şekilde kullanılmıştır. Yara izini şekillendiren lazer, cilt dokusunu daha pürüzsüz hale getirebilir ve cilt kusurunda yeni kolajen oluşumunu uyarabilir.

Hastalar, orta derecede atrofik skarlar için ortalama%50-80’lik bir iyileşme ve 12-18 ay sonra sürekli kollajen yeniden şekillenme ve skar giderme bekleyebilir. Yüze lazer epilasyon yaptıranların yorumları Buharlaşması daha zordur, dolayısıyla olası sonuçları azaltır.

Ek olarak, bu hastalarda lazerle cilt yenileme sonrasında daha belirgin hale gelebilecek yüze lazer epilasyon jilet ile gizli yetersiz pigmentasyon olabilir. Daha açık tenli hastalarda ameliyat sonrası pigmentasyon riski daha düşük olsa da daha koyu tenli hastalar CO2 lazer cilt yenileme işlemine başarıyla geçebilirler.