Silikon taktırdığım belli olur mu sorusu silikon taktırması nedeniyle toplumda ayıplanacağını düşünen kadınlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. “Az daha çoktur” ifadesi, birçok kadının göğüs implantlarının ne kadar büyük olması gerektiğine ilişkin kararlarını etkiliyor olabilir. Aslında birçok plastik cerrah, bugünlerde daha küçük göğüslerin daha popüler olduğunu söylüyor. Daha fazla kadın muhafazakar, daha doğal görünen göğüsleri seçiyor ve göğüs implantları olanların bazıları küçülmek istiyor bile. Bazı kadınların göğüs implantları için daha doğal görünen bir beden seçmelerinin nedenlerinden biri, görünüşlerini güzelleştirecek ama yine de gerçek görüneceklerdir.

Simetri

İnsan vücudu asla mükemmel değildir. Vücutlar esas olarak yansıtıcı olarak simetrik olsalar da, asla yüzde 100 tamamen simetrik değildirler. Doğal göğüslerin çoğu, aynı kadına ait olsalar bile tam olarak aynı görünmezler. Gerçek göğüsler tipik olarak küçük farklılıklar gösterir. Boyut, şekil, açı vb. Açısından değişiklik gösterebilirler. Göğüs implantları insan yapımı olduğundan, genellikle aynı boyuttadırlar. Sonuç olarak, göğüs implantları genellikle göğüslerin tuhaf bir şekilde aynı görünmesini sağlar.

Sahte Ürünler Çok Yüksek

Silikon taktırdığım belli olur mu düşüncesine sahip olanların en dikkat etmesi gereken konu budur. Yerçekimi: sadece akademi ödüllü bir film değil; aynı zamanda bir güçtür. Kadın göğüsleri de dahil olmak üzere dünyadaki her şeyi etkiler. Doğal bir kadının memesi kadına, yaşına ve göğsünün büyüklüğüne bağlı olarak bir şekilde sarkar ve bazen çok sarkar. Bununla birlikte, tüm kadınlar için hafif bir sarkma yaygındır – sütyenlerin icat edilmesinin bir nedeni var! Öte yandan meme implantları memeye çok yükseğe yerleştirilir, böylece sonunda memede uygun yere sarkarlar. Bu işlem normalde tüm implantın kalıcı yerine düşmesi için dört ila altı ay sürer.

Şekil

Silikon taktırdığım belli olur mu sorusu soranlar işlemin anlaşılabileceğini göz önüne almalıdır. Daha önce de bahsedildiği gibi, yerçekimi kadınların göğüslerini etkiler ve hafifçe sarkmasına neden olur; bu aynı zamanda memenin şeklini de etkiler. Gerçek göğüsler doğal olarak biraz armut şeklindedir: daha çok göğüs alt kısmında birikir ve üst kısımda biraz daha incedir. Göğüs implantları göğüslere doğal olmayan, tamamen küresel bir kalite verir. Göğüsler kadının vücuduna yapıştırılmış iki balon gibi görünüyorsa, muhtemelen gerçek değildir.

Yara İzleri

Silikon taktırdığım belli olur mu sorusunu soranların dikkat etmeleri gereken bir diğer husus yara izleridir. Bir kadın meme implantı ameliyatını daha ucuz bir cerrah veya belki de daha az tecrübeli bir cerrah tarafından yaptırmaya karar verirse, cerrahların kesiği nerede yaptığını gösterecek olan süreçte kalıcı bir iz kalabilir. Bunun yerine daha iyi bir cerrahı seçtiyse, izler sadece geçici olacak, ancak yine de görünecektir. Durum ne olursa olsun, göğüslerin etrafında yaralı doku görmek size belki de baktığınız şeyin gerçek olmadığını gösteren bazı uyarı zilleri vermelidir.

Aralık

Sütyenlerin göğüsleri bir şekilde birbirine sıkıştırması nedeniyle söylemek zor olsa da, gerçek göğüsleri olan ortalama bir kadının göğüsleri arasında yaklaşık iki ila üç inçlik bir mesafe olacaktır. Silikon taktırdığım belli olur mu düşüncesi sıklıkla karşılaşılan bir durum olmakla birlikte bu tür durumlar gerçeği anlaşılmasına neden olmaktadır. Çoğu durumda, göğüs implantları sütyen olmadan bile göğüsleri birbirine daha yakın olmaya zorlar. Çoğu zaman sadece seçilen implantların büyüklüğünden kaynaklanmaktadır. Doğal olarak, daha büyük bir implant daha fazla yer kaplar, bu nedenle memenin göğüste daha fazla yer kaplamasını sağlar ve böylece iki meme arasındaki mesafeyi azaltır.

Güz Hattı


İlginizi Çekebilecek ÜrünlerimizBir kadın yere yattığında, yerçekimi göğüslerini ayakta ya da otururken olduğundan farklı bir şekilde çeker. Birçok kadın uzanırken göğüslerinin küçülmüş gibi göründüğünü hisseder. Bunun nedeni, doğal göğüslerin utangaç olmasıdır: Bir kadın uzanırken, saklanmak için koltuk altlarına gömülürler. Bununla birlikte, göğüs implantları, kadın ayakta durduğu zamanki gibi kalacak: koltuk altlarına gizlenmek yerine göğsün üzerinde mükemmel küreler gibi görünmek. Yani, kadın sırtüstü yatarken cıvatalı görünüyorlarsa, gerçek olmama ihtimali vardır. Silikon taktırdığım belli olur mu korkusu yaşayanlar hareketleri nedeniyle kendilerini ele verebilirler.

Yan Görünüm

Sahte göğüsleri tespit etmek için kullanılan anahtar ipuçlarının çoğu, göğüs şeklindedir. Daha önce tartışıldığı gibi, doğal göğüsler daha armut şeklindedir ve kütlelerinin çoğu yerçekimi nedeniyle göğsün alt kısmında birikir. Bunu yandan görmek özellikle kolaydır: doğal göğüsler tabanlarında daha dolgun görünür. Öte yandan sahte göğüsler, alt yarıda olduğu gibi üst yarıda da çok hacimli olarak kolayca görülebilir. Bir model fark ettiniz mi? Ana ipucunuz, küreye benziyorlarsa, muhtemelen sahtedirler. Silikon taktırdığım belli olur mu sorusunun yanıtını bilgili bir insanın rahatlıkla anlayabileceği şeklinde verebiliriz.

Anahat

Hiç bir kadının göğüslerinin iki balon gibi göründüğü, üst kısmında açıkça görülebilen dairesel bir kenarlık bulunan reklamlar veya dergiler gördünüz mü? 360 derecelik kenarlıklar iki şeyi gösterebilir: göğüs implantları veya Photoshop. Doğal göğüsler öyle görünmez – kadın delicesine yüksek sütyen giymediği sürece. Gerçek göğüsler üstte daha incedir ve bu nedenle yukarıda açıkça tanımlanmış bir sınır yoktur. Memenin etrafında mükemmel bir çemberi kolayca izleyebiliyorsanız, olasılıklar sizin lehinize değildir: sahte olma ihtimalleri çok yüksektir.

Ağırlık Oranı

Silikon taktırdığım belli olur mu korkusunun gerçeğe dönüşmesine neden olacak en önemli maddelerden biri ağırlıktır. İnsan vücudu dahiyane bir yapıya sahiptir: Yağ hücreleri, özellikle verimli olacak ve vücudun enerjisini boşa harcamayacak şekilde tasarlanmıştır. Vücudun her yerinde bulunurlar ve yağ depolandıkça genişler (çoğalmanın aksine). Bir alan daha fazla yağ hücresi içeriyorsa, vücut bu nedenle orada daha fazla yağ depolayacaktır.

Göğüsler ağırlıklı olarak şişman olduğu için kadınların kilo aldığı ilk yerlerden biri göğüsleridir. Bu nedenle, vakaların büyük çoğunluğunda, iri kadınların daha büyük göğüsleri ve daha zayıf kadınların daha küçük göğüsleri vardır. Daha sıska kadınların daha büyük göğüslere sahip olması ve iri kadınların daha küçük göğüslere sahip olması istatistiksel olarak mümkün olsa da, istatistiksel olarak pek olası değildir. Kadının vücut ağırlığı oranı, göğüslerinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu konusunda büyük bir ipucu.