Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Nedir? Vücudumuzda doğuştan gelen deformasyonların ya da sonradan oluşmuş bozuklukların cerrahi operasyon ile giderilmesidir. Plastik rekonstrüktif cerrahi onarım işlemidir. İlgi alanları: Çene kemikleri, yüz kemiklerinin onarımı, yüz yarıkları, yüzümüzdeki asimetrik duruşlar, doğuştan ya da sonradan oluşmuş tümörler, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ne demek sorusunun ilgi alanlarından bir kaçıdır. Devam edersek; doğuştan ya da sonradan oluşan benler, asimetrik meme, genital organların onarım ve estetiği, el ve ayak bölgesindeki deformasyon ve eksiklikler, kol ve bacak bölgesindeki deformasyonlar, kopan organların dikilmesi, deride ve deri altında oluşan yaralar, çeşitli enfeksiyonlar, ayak bölgesinde oluşan deformasyon ve yaralar plastik rekonstrüktif cerrahinin ilgi alanlarına girer.

  Plastik rekonstrüktif cerrahi sırasında en önemli şey kullanılacak yöntemin belirlenmesidir. En kısa sürede en kesin sonuca nasıl ulaşılabilirin yol haritası çıkarılır ve uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir. Plastik cerrahi ameliyatları çok zorlu ameliyatlardır bu sebeple referans ile ulaştığınız uzman doktorunuzdan görüş almanız faydalı olur.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi İlgili Alanlar

    Plastik rekonstrüktif cerrahi, vücudumuzda doğuştan gelen deformasyonların ya da sonradan oluşmuş bozuklukların cerrahi operasyon ile giderilmesidir. Plastik rekonstrüktif cerrahi onarım işlemidir. İlgi alanları: Çene kemikleri, yüz kemiklerinin onarımı, yüz yarıkları, yüzümüzdeki asimetrik duruşlar, doğuştan ya da sonradan oluşmuş tümörler, plastik cerrahi nedir sorusunun ilgi alanlarından bir kaçıdır. Devam edersek; doğuştan ya da sonradan oluşan benler, asimetrik meme, genital organların onarım ve estetiği, el ve ayak bölgesindeki deformasyon ve eksiklikler, kol ve bacak bölgesindeki deformasyonlar, kopan organların dikilmesi, deride, deri altında oluşan yaralar, çeşitli enfeksiyonlar, ayak bölgesinde oluşan deformasyon ve yaralar plastik rekonstrüktif cerrahinin ilgi alanlarına girer.

   Yüzde oluşan deformasyonlar, yüzde olan ve doğuştan gelen şekil bozuklukları plastik cerrahi ilgi alanlarındandır. Ayrıca yüzde meydana gelen doğuştan ya da sonradan oluşan tümörler, yüzdeki kemik kayıpları ve travmaları, trafik kazaları sebebiyle yüzde oluşan kemik kırıkları, meme asimetrisi, meme dokusundaki fazlalıkların alımı, kanser hastalığı sonrası oluşabilecek deformasyonlar, erkekler için büyük meme problemi, genital bölge problemleri, el ve ayaklarda oluşan şekil bozuklukları, doku tümörleri, yanma sonrası oluşmuş şekil bozuklukları, deformasyonlar, deride ya da derialtında oluşan yaralar, enfeksiyonlar ve kronik yaraların tedavisi plastik cerrahi ameliyatı konusudur. Klasik plastik cerrahi ameliyatları, operasyondan sonra sizi bir müddet normal yaşantınıza dönebileceksiniz.

    Plastik estetik cerrahi sırasında en önemli şey kullanılacak yöntemin belirlenmesidir. En kısa sürede en kesin sonuca nasıl ulaşılabilirin yol haritası çıkarılır ve uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir. Plastik rekonstrüktif cerrahi çok zorlu ameliyatlardır bu sebeple referans ile ulaştığınız uzman doktorunuzdan görüş almanız faydalı olur. Plastik cerrahi onarım işlemidir. Özellikle yüz kısmında hangi kısım zarar görmüşse ya da sorunluysa, sorunlu alanın onarılmasını sağlar. Plastik Cerrahi, kişinin doğuştan ya da yaş almasıyla beraber vücudunun farklı kesimlerinde oluşan deformasyonların ve problemlerin cerrahi operasyon ile giderilmesidir.

  Fayisal Plastik Cerrahi Nedir?

  Fasiyal plastik cerrahi, yüz, baş ve boyun bölgesindeki her türlü deformasyonu ortadan kaldırmak için uygulanan cerrahi operasyondur. Estetik operasyonlarda en çok tercih edilen ve istenilen ameliyatlardır. Fasiyal plastik cerrahisinin kapsadığı alanlar, göz kapağı ameliyatları, alın gerdirme ameliyatları, boyun gerdirme ameliyatları, yüz germe, çene estetiği, yanak implantları, kaş kaldırma ameliyatı, cilt soyma, kimyasal peeling, saç ekimi gibi operasyonlardır. Cerrahi uygulamalar haricinde lazer tedavileri, endoskopik ameliyatlar da vardır.


İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz  Plastik rekonstrüktif cerrahi hayatımızı nasıl etkiler, yan etkileri var mıdır ve ne gibi terslikler oluşabilir soruları ameliyatı yaptırmak isteyen kişilerde birtakım korkulara sebep olabilir. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi operasyondan sonra sizi bir müddet normal yaşantınızdan alıkoyacak olsa da sorunlu bölgenize dair en ufak köşesine kadar onarımı sağlayacak ve istediğiniz genç görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

   Plastik Rekonstrüktif Vajinal Cerrahi

   Genital estetik cerrahi, genital bölgedeki genel cerrahi sorunlarda yapılan operasyonlardır. Rekonstrüktif vajinal cerrahi operasyonları; vajinanın daraltılması, vajinada oluşan problemlerin ortadan kaldırılması, ortaya çıkan şekil bozukluklarının ve anomalilerin estetik cerrahi operasyonlarla giderilmesi işlemidir.

    Plastik Cerrahi Fiyatları Nasıldır?

    Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi istanbul içi fiyat araştırması yapacak olursak eğer, fiyat alabileceğimiz tek yer uzman doktorlarımız, ameliyat yapılan hastaneler ve işlemin yapıldığı polikliniklerdir. Plastik cerrahi ameliyatı fiyatları, cilt tipleri ve vücudumuzdaki problemler kişiden kişiye değiştiği için değişkenlik gösterir ve kişiye özeldir. Uzman doktorlar haricinde plastik cerrahi operasyonları için üçüncü kişiler fiyat veremez ve internet sayfalarında fiyat bilgisi yayınlayamazlar. Plastik cerrahi ameliyatları için doktor harici fiyat belirtmek bakanlık tarafından da yasaklanmıştır.

Plastik cerrahi ameliyatları, sizi vücudunuzdaki beğenmediğiniz alanlardan kurtarır ve yeni bir ışıltı kazandırır.

    Plastik Cerrahi Ameliyatları Ne İşe Yarar?

     Plastik rekonstrüktif cerrahi sayesinde; Yüzümüz insan ilişkilerimizde odak noktasıdır. Kendi görünüşümüzden memnun olmadığımızda insanlarla olan ilişkilerimiz de olumsuz etkilenecektir. Yaş almayla beraber yaşadığımız stresli günler, yorucu işler ve olumsuz duygular da cildimiz üzerinde deformasyonlara sebep olur. Vücudumuzdaki deformasyonlar sebebiyle oluşan daha mutsuz ve daha yorgun ifadeden kurtulmuş oluruz.

  Aynaya baktığınızda kendinizin 5 ila 10 yıl önceki halinizi görmüş olursunuz ve gençlik ışıltısını yeniden kazanırsınız. Bu tarz ameliyatlar yaşlılığı engelleyememiş olsa da vücudunuzdaki problemlerden kurtulmanızı sağlayarak yıllar boyunca yaşlılık izlerinden kurtulmanızı sağlayabilir. İnsan ilişkilerinde nasıl göründüğümüz hem iletişim becerilerimizi hem de duygusal dünyamızı etkiler. Plastik cerrahinin sunduğu olanaklar sayesinde görüntümüzü tamamen değiştirmek yerine doğal görünümümüze kavuşmuş oluruz ve daha güçlü ve kendine güvenen bir duruş kazanırız