Penis PRP İşlemi, penis sertleşme bozukluğu tedavileri arasında kullanılmakta olan yöntemlerin bir çeşidi olmaktadır. Cinsel hayat her erkek için fazlasıyla önemli olmaktadır. Hem erkekler hem de eşlerinin daha kaliteli bir cinsel hayata sahip olabilmeleri için sağlıklı bir penise ihtiyaç duyulmaktadır. Penis de vücudun önemli organlarından biri olmaktadır bu sebeple penislerin tedavisi de fazlasıyla önemli olmaktadır.

Penis PRP, sertleşme bozuklukları gibi birçok penis problemlerinin tedavisinde kullanılmakta olan bir yöntem olmaktadır. Penis PRP yöntemi, uygulandıktan sonra gösterdiği sonuçlar sebebi ile en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri olmaktadır. Penisler için birçok fayda sağlamakta olan penis PRP, penislerin sağlığı için de büyük önem taşımaktadır.

Penis PRP İşlemi

Penis PRP işlemi, penislerinde sertleşme gibi sorunlar yaşayan ve penis PRP işlemini tercih etmek isteyen kişilerin ilk olarak merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Penis PRP işlemi, aynı zamanda P-shot olarak da adlandırılmaktadır. P-shot olarak adlandırılmasının altında PRP işleminin uygulanması yer almaktadır.

Tüm tıbbi işlemler gibi Penis PRP işlemi de uygulamayı yaptıracak kişilerin herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için alanında uzman kişilerce uygulanması gereken işlemlerden olmaktadır. Bu nedenle kişiler Penis PRP yaptırmaya karar verdiklerinde yaptıracakları merkezin steril koşullarda hizmet verdiğinden ve işlemi yapacak kişilerin alanında uzman ve deneyimli kişiler olduğundan emin olmaları gerekmektedir. Bu koşullar sağlanarak işlem yapılması önem taşımaktadır.

Penis PRP Nasıl Yapılır?

Penis PRP tedavisi uzman hekimlerce uygulanan ve son yıllarda ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanan bir yöntem olmaktadır. Penis için olduğu gibi saç gibi bölgelere de PRP işlemi uzun yıllardır tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Bu işlem uzman hekimler tarafından titizlikle uygulamaktadır.

Penis PRP işlemi yapılırken vücuttan alınan kanın içerisindeki pıhtılaşma hücrelerinin alınması ve penise tekrar enjekte edilmesi söz konusu olmaktadır. Pıhtılaşma hücreleri bu işlem sayesinde aktive edilmekte ve bu da sertleşme sorununa çözüm getirmektedir. Bu işlemi merak eden kişiler uzmanlardan yardım alabilmekte ve Penis PRP video ve yazılı anlatımlarla bilgi sahibi olabilmektedirler. Bu sayede işlemi yaptırmaya karar vermektedirler.

Penis PRP Yararları Nelerdir?


İlginizi Çekebilecek ÜrünlerimizStres, genetik faktörler, hormonlar ve yaş gibi pek çok farklı sebep kişilerin cinsel işlev bozuklukları yaşamalarına sebep olmaktadır. Penis PRP işlemi bu işlev bozukluklarından biri olan sertleşme bozukluğuna çözüm üretmek için geliştirilen bir yöntem olarak erkeklerin cinsel yaşamını daha iyi hale getirmeye yardımcı olmaktadır.

Penis PRP faydaları oldukça fazla olmaktadır. Erkeklerin ve partnerlerinin sağlıklı bir cinsel yaşam sürmelerine yardımcı olarak hem kişilerin psikolojisini iyi etkilemekte hem de özgüven eksikliği, cinsel isteksizlik gibi problemleri önlemektedir. Cinsel yaşamın kaliteli olması çiftler arasında da uyumun yakalanmasına yardımcı olarak ilişkiler için de son derece faydalı olmaktadır. Penis PRP işlemi bu noktalarda fayda sağlamaktadır.

Penis PRP Zararları

Penis PRP zararları olarak nitelendirilebilecek olumsuz bir durum yaşanmaması için öncelikli olarak işlemi yapacak kişinin alanında uzman olması gerekmektedir. Uzman kişilerce uygulanmayan işlemler kişilerin sağlığına zarar veren durumlara yol açmakta ve kanamanın durdurulamaması gibi ciddi sorunlar yaratabilmektedir.

Kişiler uygun koşullarda Penis PRP işlemi yaptırdıklarında herhangi bir sağlık sorunu ya da yan etkinin oluşması beklenmemektedir. Uzmanlar kişiyi muayene ettikten sonra bu duruma engel oluşturacak herhangi bir sağlık problemi saptamadıkları takdirde işlem uygulanmakta ve kişi herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır. Bu nedenle Penis PRP tedavisi, sertleşme bozukluğunda diğer tedavilere ek olarak sıklıkla tercih edilen tedavilerden biri haline gelmiştir.

Penis PRP Seansları

Penis sertleşme problemi yaşayan kişiler için geliştirilen pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de Penis PRP yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu cinsel işlev bozukluğundan şikayetçi olan pek çok kişi bu yöntemi tercih etmekte ve bu işlemi yaptırmak için seanslara gitmektedir.

Kişiler Penis PRP işleminin yeterli ve kesin çözüme ulaşması için 3 seans bu işlemi uygulatmalıdır. Penis PRP işlemi seansları yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Seanslar sırasında anestezi uygulanmamaktadır. Bu nedenle kişiler işlem sonrasında gündelik yaşamlarına devam etmekte güçlük çekmemektedirler. Penis PRP fiyatları seans sayılarına göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Penis PRP Yan Etkisi Var Mı?

Penis PRP diğer ülkelerde ve bizim ülkemizde uzun yıllardır uygulanmakta olan tedavilerden olmakta ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde uzman hekimlerce uygulanan bu işlemin herhangi bir yan etkisi olduğu saptanmamıştır. Bu yöntemi uygulayan kişiler hayatlarına aynı şekilde devam etmekte ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaktadır. Bu da kişilerin gönül rahatlığı ile Penis PRP işlemi yaptırmalarını sağlamaktadır.

İşlem sırasında anestezi uygulanmasa da rahatsız edici bir his ya da şiddetli bir acı hissedilmemektedir. Bu nedenle kişiler işlem sırasında da sonrasında da problem yaşamamaktadır. Bugüne kadar defalarca kez denenmiş ve başarılı olmuş bir işlem olarak kişilere herhangi bir sağlık problemi veya olumsuzluk yaşatmayan bir yöntem olmaktadır.

Penis PRP Kimlere Yapılmaz?

Uygulanan Penis PRP işleminin herhangi bir zararı ya da yan etkisi oluşmaması için belirli sağlık problemleri olan kişiler için bu uygulama önerilmemektedir. Bu nedenle mevcut rahatsızlıklar işlemden öne hekimle paylaşılmalı ve uygun görüldüğü takdirde işleme geçilmelidir.

Kan pıhtılaşma rahatsızlıkları gibi kanla ilgili herhangi bir rahatsızlığa sahip olan kişiler için bu yöntem uygun olmamakta ve kanama gibi sorunlara yol açacağından problem oluşturmaktadır. Aşırı derecede kan sıvılaştırıcı ilaç kullanan kişiler için de aynı sebepten önerilmemektedir. Kanser hastası olan ve kanser tedavisi olan kişilere de Penis PRP işlemi uygulanmamakadır.