Erkeklerin cinsel ilişkiden kaçınmalarına neden olacak veya psikolojik olarak rahatsızlık hissetmesini sağlayacak bir durum olan penis boyutu çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişir.

Genetik yatkınlık veya fiziksel şekilde meydana gelen penis küçüklüğü cinsel ilişkiden karşılıklı şekilde zevk alınmasını azaltan bir etmen iken erkeğin kendine olan güvenini bile kıracak seviyeye gelebilir. Her hastalık veya rahatsızlık veren durum gibi bunun için de tıpta farklı çözüm yolları bulunur.

Bu çözüm yolları arasından uzman doktor kararı sayesinde penis büyütme yöntemine karar verebilirsiniz. Bunlar arasında farklı yöntemler olmasının nedeni her zaman ameliyatın gerekli olmamasıdır.

Penis Büyütmek Kolay Mıdır?

Söz konusu sıkıntılardan dolayı penis büyütme konusunda çeşitli soru işaretleri olanlar için sanılan kadar zor olmadığını söylemek en doğrusu olacaktır. Uzman ve bu alanda yeterli donanımı olan bir ekiple çalışıldığında işlemler sorunsuz şekilde yapılır ve penisiniz istediğiniz uzunluğa getirilir.

Penis Büyütmede Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Rahatsız olduğunuz penis boyu ile alakalı sorunlarınız için kullanacağınız bazı yöntemler vardır.

Bu yöntemler arasında:

  • Egzersiz yapmak,
  • Ameliyat yoluna başvurmak,
  • Uzman görüşü alarak uygulanacak alternatif yolları öğrenmek,

İlginizi Çekebilecek ÜrünlerimizŞeklinde seçenekler vardır. Bu yöntemler arasından en uygun olanını seçmek ve istediğiniz büyüklükte bir penis ile cinsel hayatınızda daha da mutlu olmak son derece kolaydır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Her alanda olduğu gibi bu alanda da eğitimli ve tecrübeli ekipler ile çalışmak büyük önem taşır. Penisini büyütmek isteyenlerin doktorla yapacakları ön görüşme sonucunda ameliyat kararı almaları gerekir.

Alınan ameliyat kararına uygun olarak işlem sıralamaları belirlenir. Ameliyat kısa süren ve komplikasyonları son derece az olan bir işlemdir. Yapılan işlemlerden sonra ameliyat sonrası kontroller ile birlikte taburcu edilir. Taburcu edilen hastanın uyması gereken bazı durumlar vardır.

Penis Büyütme Ameliyatından Sonra Nelere Dikkat Edilir?

Yapılan penis ameliyatından sonra herhangi bir sorun olmadığı konusunda emin olan doktor taburcu edilmenize karar verir. Bu süre zarfında doktorun verdiği ilaçların kullanılması gerekir. Aynı zamanda ameliyattan sonra bir veya iki hafta kadar ilişkiye girilmemesi tedavi için önemlidir.

Hijyene biraz daha fazla dikkat ederek ameliyat sonrası süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamış olursunuz. Hastaların sunulan önerileri dikkatli şekilde yerine getirmeleri iyileşmenin daha kısa süre içinde olmasına neden olur.

Penis Büyütme Ameliyatı Kesin Çözüm Müdür?

Ameliyat sayesinde doktor ve hastanın karar verdiği, uygun gördüğü boyutta bir penis elde edilmesi mümkün olur. Doktorun alanında uzman ve tecrübeli olması kesin çözüm olmasına olanak tanır. Bunun için doktor ve ekip seçimine bağlı olarak kesin çözümün ameliyat olduğu söylenebilir.

Penis Büyütme Ameliyatında Başarı Durumu Nedir?

Penisin büyütülmesi için yapılan ameliyat riski ve sonrasında sorun çıkarma olasılığı göz önüne alındığında başarı oranı yüksek ameliyatlar arasında bulunur. Bu nedenle çekinmeden, cinsel hayatınızda sorun yaşamaya devam etmemek adına uzman hekimle görüşmelisiniz.