Jawline dolgusu, çene bölgesindeki hattın simetrik olmasını sağlayan bir estetik işlemdir. Günümüzde uygulaması sıkça yapılmaktadır.

Jawline Dolgusu Nasıl Yapılır?

Jawline dolgusu çene hattı boyunca uygulanan ve yüz estetiğinin daha iyi görünmesini sağlayan bir yöntemdir. Birçok ünlü ve popüler isim bu tür dolgu işlemlerini uygulamaktadırlar. Günümüzde yapımı sıklıkla devam eden işlem için dikkatli davranılmalıdır. Her estetik işlem gibi bunlarında çeşitli aşamaları mevcuttur. Yüzdeki belirli noktalardaki yerlerin kesin kestirilmesi için bu tür yöntemler denenmektedir.

Jawline dolgusu fiyat bakımından da son derece uygundur. Günümüz şartlarında kur farkları nedeniyle yükselişte olan işlem fiyatları firmamızda her daim en iyi şekilde ayarlanmaktadır. Yapılacak olan solcuların yüzdeki noktalarda belirli şekilde fark edilir olması gerekmektedir. Bu işlem kalitesinin en büyük göstergesidir.

Jawline Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Jawline dolgusu enjektör yardımıyla yapılmaktadır. Bu aşamada yüz tipiniz ve gerekli incelemeler sonrası karar verilir. Bu aşamada tavsiyeler ve sizin fikirlerinizi devreye girer. Genel olarak bu dolgu sonrası çene ucunun ayarlanması hedeflenir. Çene ucunun en iyi şekilde ayarlanmış olması estetik açıdan fayda sağlar. Bu aşamada uzman görüşü ve estetik inceleme devreye girer.

Dolgunun yapılacağı alana uygulanacak olan enjektör işlemleri sırasında genel olarak herhangi bir acı hissedilmez. Bazı durumlarda iğne batması çok hafif duyulabilir. Bu da başarılı bir sürecin ilk adımıdır. Dikkatli olunması gereken hususlara dikkat edildikten sonra yüzdeki değişim en kısa sürede görülmeye başlar.

Jawline Dolgusu Fiyatı

Bu dolguyu yaptırırken sizlere uygulanacak seans sayısı fiyat açısından değişimlere yol açabilir. Jawline dolgusu yaptıranlar memnuniyetlerini dile getirmekle beraber fiyat açısında in da uygun avantajları yakalamışlardır. Sağlamış olduğumuz destek sayesinde son derece kusursuz imkânlar sunuyoruz. Çenenin çok daha simetrik hâle gelmesine katkı yapmaktayız. Bu durum hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir.

Günümüzde sadece kadınların estetik kaygıları olduğu düşünülse de, erkeklerde aynı sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Bu sebeple jawline dolgusu her iki cinsiyete uygulanmaktadır. Uygulamadan hemen sonra oluşmaya başlayan dolgu güvenilir ve titiz alanlarda yapılmalıdır. Yapılacak enjekte işlemlerinde herhangi bir eksiklik kalmamalıdır. Aksi hâlde doğru ve istenilen sonuçlara ulaşmak zor olacaktır.

Jawline Dolgusu Neden Önemlidir?

Göz önünde olan ve insanlar ile sürekli iç içe olan ünlüler ve popüler isimler, bu dolgularla sayesinde çok daha estetik bir görüntüye sahip olmuşlardır. İşlem sonrasında yüzünüz hemen istediğiniz hâle gelecektir. Bunların en iyi şekilde yapılması yalnızca üç günlük bir sürecin oluşacağı anlamına gelir. Bu süreç içerisinde çene hassasiyeti hissedilebilir ve iğne yerlerinde hafif ağrı olabilir. Tüm bunlardan sonra çene yapınız istediğiniz şekilde görünecektir. Bu sayede çok daha estetik yapıya sahip olmanız demektir.

Günümüzde her kadın bu tür dolgularla ile kendini güzelleştirmeyi hedeflemektedir. Estetik dolgu çeşitleri içerisinde en çok tercih edileni ve önem verilenidir. Doğrudan yüz ve çene yapısı ile ilgili olması sebebiyle oldukça fazla dikkat çekmektedir. Jawline dolgusu yaptırmak için yeterince gelişmiş bir yüz yapısı yeterli olacaktır.

Erkekler Bu Dolguyu Yaptırıyorlar mı?

Erkek modellerde ve oyuncularda denenmiş ve kanıtlanmıştır. Yüzde son derece güzel duran bu dolgu türü sayesinde çok üst düzey bir estetik görüntü ortaya çıkmaktadır. Günümüz şartlarında hem kadınların hem de erkeklerin bu yöndeki ihtiyaçları bu dolgu türü ile karşılanabilir.

Son derece kaliteli ve muazzam bir tür olan bu dolgularla sayesinde, yüzdeki estetik bozukluklar giderilebilir veya yüz hatları daha keskin hâle getirilebilir. Genel olarak uygulama şekli basittir. Bu sebeple yaptıran herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Daha sonraki süreçte zahmetsiz ve ağrısız olmaktadır. Bu durumda herhangi bir şekilde korkulacak bir durumun olmadığının işaretidir.

Jawline Dolgusu İşlem Basamakları

Jawline dolgusu yaptırmak için belirli aşamalar mevcuttur. Bu aşamaların sorunsuz bir şekilde tamamlanması kesin sonuçların oluşmasında etkilidir. Öncelik olarak uzmanlarımız tarafından yüzünüz için en iyi tavsiyeleri dinleyeceksiniz. Bu aşamada inceleme ve estetik destek ön plana çıkar. Sağlanacak olan fırsatlar içerisinde son derece uygun fırsatlar sağlıyoruz.

İnceleme aşamasından sonra ise enjekte işlemi başlar. Bu işlemleri doğru şekilde yapmak ve yaptırmak en hızlı ve doğru şekilde sonuç alınmasına destek sağlayacaktır. Yapılan işlem anında etki gösterir. Çene üzerine baskıda birkaç gün ağrı hissedilebilir. Bunun yanında çenede hassasiyet ve çiğneme zorluğu bazı durumlarda görülebilir. Dolgunun yerleşmesi ve oturması ile bu sorunlarda ortadan kalkacaktır. Bunların en iyi şekilde tamamlanması için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bu sayede doğru bir dolgu işleminden en iyi ve uygun fiyatlar ile faydalanmanız mümkün olacaktır.

Jawline Dolgusu Özellikleri

Yüzdeki çene hattının çok daha ilgi çekici olmasını sağlayan jawline dolgusu her yaş grubu için uygundur. Ağrı ya da sızı oluşumu en minimal şekilde olan bu işlem sonrası herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yaptırdığınız estetik işlemin uzmanlarımız tarafından yapılması faydalı olacaktır.

Doğru yapılmayan işlemlerde hatlarda bozukluk, kızarıklık ve ağrı görülebilir. Bunun yanında şişlikte en önemli sorunlardan birisidir. Jawline dolgusu fiyat 2020 yılında yaklaşık olarak 3000 ve 4000 TL civarında yer alır. Fakat bunlara uzmanlar karar verecek olup, yüzünüze uygulanacak tüm işlemler için çeşitli fiyatlandırma yapılacaktır. Yüz hattının şekline göre tek seansta biten işlemlerin bazıları uzun seanslar sürebilir. Bu givi durumlarda fiyatlandırma değişecektir.

Günümüzde herkesin tercih edebileceği bir dolgu türü olan jawline, yapımı kolay ve zahmetsiz olmakla beraber kesin etki sağlar. Bunun için bizlerden destek talep etmeniz yeterlidir.