Hakkımızda

ESTPOINT ESTETİK

Estpoint, sağlık sektöründe profesyonel hizmetler vermektedir.

Hekimlerimiz ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte, hasta odaklı hizmet anlayışı ve multidisipliner bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Estpoint, İstanbul ve Kocaeli’nde bulunan klinik ve hastanelerinde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Estpoint, “Joint Commission International“ (JCI) tarafından akredite edilmiş hastanelerde gururla çalışmalarını sürdürmektedir.

Estpoint markası ile sağlık sektöründeki yeni vizyon doğrultusunda takım çalışmasına dayanan verimli, sürdürülebilir ve dinamik işletim sistemimiz, sağlıklı ve güzel bir geleceğe kapı açıyor.

SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI

Misyonumuz; Dünyadaki tüm insanlar için sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

Vizyonumuz; Çalışanlarımızın sürekli gelişimine, uluslararası standartlara uygun sağlık yaklaşımımıza, yaratıcı çalışmalarımıza dayanan uluslararası referanslı bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

90.000+ başarılı saç ekimi ve plastik cerrahi operasyonu ile büyümeye devam ediyoruz. Estetik cerrahi ve saç ekimi başta olmak üzere tüm alanlarda profesyonellik bizim vazgeçilmezimizdir mottosuyla hareket eden kurumumuz, sektörde her zaman öncü ve yol gösterici görevini üstlenmektedir.

27865

SAÇ EKİMİ

18765

PLASTİK CERRAHİ

45629

MEDİKAL ESTETİK

UZMAN KADROMUZ

EN SON TEKNOLOJİ 100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 100%
UZMANLIK & DENEYİM 100%