Loading...

Göğüs estetiği fiyatı yüksek olsa da göğüs büyütme ameliyatı yaptırma isteğinizin nedenleri benzersiz ve kişisel olsa da, yalnız değilsiniz. Doktorlar, güzel bir sonuç elde etmek için gerekli teknik tecrübeyi edinmenin yanı sıra, yıllar içinde hastalara danışarak değerli içgörüler kazanmış ve bir kadının göğüsleri hakkındaki duygularının hem görünüşünü hem de kadınlık duygularını nasıl etkileyebileceğini anlamışlardır.

Meme büyütmeyi seçen tüm kadınlar göğüsleriyle ilgili memnuniyetsizliği paylaşırken, nedenleri meme büyüklüğü, asimetri, şekil ve sarkıklık gibi çeşitli durumlardan kaynaklanmaktadır. Göğüs büyütme, kadınların daha büyük göğüslere sahip daha dolgun, daha simetrik bir göğüs çizgisi ve daha konturlu bir estetik elde etmesine yardımcı olabilir.

Göğüs estetiği fiyatı düşük seviyede olmasına rağmen, göğüs çizgisini genel vücut çerçevenizle daha orantılı hale getirmenin yanı sıra size daha genç ve şehvetli bir görünüm verebilir. Ayrıca hamilelik veya ameliyattan sonra azalmış meme kitlesini telafi edebilir, doğuştan meme kusurunu düzeltebilir ve meme rekonstrüksiyonunda kullanılabilir. Mastektomi veya yaralanmadan sonra memeyi yeniden inşa etmek için prosedürler. Deneyimli meme büyütme cerrahları, dünyanın en prestijli ve saygın tıbbi kurumlarından bazılarına katılmış ve size hem doğal görünen hem de hissettiren göğüslerle yeni bir estetik sunmayı taahhüt etmektedir. Göğüs estetiği fiyatı 2020 yılında da karşılanabilir seviyelerde olacaktır.

İmplantlarla Meme Büyütme

İmplantlarla meme büyütme, göğüs hattını yeniden şekillendirmenize ve hacim kazandırmanıza yardımcı olarak göğüslerinizi vücut çerçevenizle daha orantılı hale getirir ve size doğal görünümlü, güzel sonuçlar verir. Hem salin hem de silikon meme implantlarının, kadınlara daha dolgun ve görünüşte daha genç göğüsleri sağlayan güvenli ve etkili bir kozmetik iyileştirme seçeneği olduğu kanıtlanmıştır. Her kadın benzersizdir. Göğüs estetiği fiyatı yapılacak uygulamaya göre değişebilir. Bu nedenle, mümkün olan en iyi sonucu ve mümkün olan en güvenli prosedürü sağlamak için her bir göğüs büyütme prosedürlerimizi her birey için özelleştiriyoruz.

Plastik cerrahlarınızla görüştüğünüzde, tipler, şekiller ve boyutların yanı sıra işlemden  önce, sırasında ve sonrasında neler bekleyebileceğiniz gibi göğüs implantlarıyla ilgili çeşitli konuları tartışacaksınız. Doktorunuz tüm endişelerinizi ele alacak ve hedeflerinize ulaşmak için en iyi olana birlikte karar vereceksiniz. Bu prosedür aynı zamanda göğüslere daha pürüzsüz, daha “canlı” bir estetik kazandırmak için göğüs dikleştirme ile birleştirilebilir. Göğüs estetiği fiyatı 2019 yılında ulaşılabilir seviyelerde olmaktadır.

Silikon

Silikon implantlar göğüs estetiği fiyatı üzerinde etkili olmakla birlikte, 22 yaşın üzerindeki meme büyütme hastalarında kullanım için FDA onaylıdır. Silikon bir dış kabuktan oluşan ve kalın, silikon bir jel ile doldurulan bu tür implant, doğal görünümü ve hissi ile bilinir. Silikon implantlarla dalgalanma riski daha düşüktür ve son derece zayıf olan veya meme rekonstrüksiyonu geçiren kadınlar için genellikle daha avantajlıdır. Göğüs estetiği fiyatı 2018 yılında merkezler arasında oldukça değişkenlik gösteriyordu. Göğüs çatlakları estetik ile giderilebilir.

Tuzlu

Salin meme implantları, 18 yaşın üzerindeki kadınlarda kullanım için FDA tarafından onaylanmıştır. Silikon bir dış kabuktan yapılan salin implantlar, implant yırtılması durumunda vücut tarafından kolayca emilen bir tuzlu su solüsyonu ile doldurulur. Salin meme implantları yerleştirildikten sonra doldurulur, bu da cerrahınızın daha küçük bir kesi yapmasına ve bu da daha az görünür yara izine neden olmasına olanak tanır. Plastik cerrahınız, ilk meme büyütme konsültasyonunuzda size her meme implantı tipinin faydalarını ayrıntılı olarak açıklayacaktır.

Göğüs estetiği fiyatı görüşmede net olarak kararlaştırılmalıdır. Bu ilk toplantının bir parçası olarak, ameliyathaneye girmeden önce olası sonucun ne olabileceğini görme fırsatı da verilecek. Vectra 3-D görüntüleme ile plastik cerrahımız size ameliyattan sonra nasıl göründüğünüze dair bilgisayar tarafından oluşturulan bir görüntü gösterebilir. Görüntü ayrıca karşılaştırma için farklı boyut ve şekillerde implantları yansıtacak şekilde manipüle edilebilir. Vectra sistemi, göğüs büyütme ameliyatı sonrası olası sonuçlar hakkında genel bir fikir edinme şansı sunar. Göğüs estetiği ücreti diğer estetik türlerine göre de kabul edilebilir seviyededir.

Prosedürü

Göğüs estetiği fiyatı karşılanabilir olmasına rağmen, göğüs kasının altına veya doğrudan göğüs dokusunun altına yerleştirilebilir Plastik cerrahınız, sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu tartışacaktır. Plastik cerrahınızın meme büyütme işlemi gerçekleştirmek için kullanabilecekleri çeşitli teknikler vardır. İmplantlar şu bölgelere yapılan kesilerle yerleştirilebilir: Koltukaltı (Transaksiller). Göğüs ile birleştiği yerde memenin alt tarafı (Inframammary). Meme başı çevresindeki koyu pigmentli cildi çevreleyen Areola alanı (Periareolar). Salin implantları, TUBA adı verilen yeni ve yenilikçi bir teknik veya transumbilikal meme büyütme yoluyla yerleştirilebilir.

Bu teknik, salin implantlarını göbek deliğindeki bir kesiden endoskopik olarak yerleştirir ve bu da küçük, gizli bir yara izine neden olur. TUBA işlemlerinde meme implantları sadece doğrudan meme dokusunun altına yerleştirilebilir. Kesi yapıldıktan sonra, meme dokusu kaldırılarak implantı tutacak bir cep oluşturulur. İmplant yerleştirilir ve kesiler kapatılır. Göğüs büyütme ameliyatının tamamlanması tipik olarak iki saat veya daha kısa sürer ve genel anestezi veya bir sakinleştirici ile birlikte lokal anestezi altında yapılır. Prosedür ayakta tedavi bazında yapılabilir. Göğüs estetiği ameliyat sonrası da takip edilmelidir.

İyileşme Süreci

Hastalar meme büyütme ameliyatından sonra bir miktar ağrı ve rahatsızlık bekleyebilir, ancak bu ilaçla tedavi edilebilir. Göğüs estetiği fiyatı genelde ilaçları kapsamaz. Bir miktar morarma, şişme ve uyuşma hissi, muhtemelen prosedürü takip eden ilk birkaç hafta içinde göğüsleri ve meme uçlarını etkileyecektir. Dikişler tipik olarak ameliyattan sonraki ilk 10 gün içinde alınır. Hastalar genellikle birkaç gün ila bir hafta içinde normal rutinlerine dönebilirler.

Meme büyütme ameliyatı sonrasında mamografiye devam edilmelidir. İmplantların çevresini görmek ve doğru sonuçlar elde etmek için özel bir mamogram kullanılması gerekecektir. Plastik cerrahınız, özel durumunuzdaki iyileşmenin diğer ayrıntılarını tartışacak ve iyileşme sürecinin ne kadar sürmesini bekleyebileceğiniz konusunda size bilgi verecektir. Göğüs estetiği bilgi toplaması en kolay olan estetiklerdendir.

Riskleri

Doktorlar, güvenliğinizi sağlamak için her türlü önlemi alan son derece yetenekli ve deneyimli plastik cerrahlardır. Göğüs büyütme ameliyatı ile ilişkili riskler ve komplikasyon olasılıkları ilk konsültasyonunuzda sizinle ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Göğüs estetiği ameliyat izi zamanla geçmektedir. Yapılan göğüs estetiği fiyatı dikkate alınınca oldukça etkileyicidir.