Genital renk açma, bir zamanlar sadece porno yıldızları ve striptizciler için ayrılmış olan vajinal ağartma, aynı zamanda “genital beyazlatma” veya “kedi ağartma” olarak da adlandırılır ve günümüzde popüler kültürün bir parçası haline geldi. Ünlülerin ilgisi sayesinde, bu cesur güzellik trendi her yaştan, kültürden ve meslekten delicesine popüler hale geldi. Genital renk açma lazer ile de etkili bir şekilde uygulanabilmektedir.

Genital Renk Açma Tam Olarak Nedir ?

Genital renk açma işlemi günümüzde sıklıkla uygulanan bir prosedür haline geldi. Bu terim, vulva / labianızın rengini koyu renkten pembeye değiştirmek için güvenli ve doğal genital renk açma ürünleri kullanmayı ifade eder. Sadece rahim kanserine ve diğer sağlık sorunlarına neden olabilen kimyasal bir ajan olan hidrokinon içeren herhangi kremlerden kaçınmaya dikkat edin. Uzak dur! Kusursuz bir vajina elde etmek mümkündür, ancak yalnızca doğru ürünleri kullanırsanız ve talimatları dikkatlice uygularsanız.

Cinsel organlarınız için bu yenilenmiş fiziksel görünüm, özellikle partnerinizle yataktayken özgüveninizi kesinlikle artıracaktır. Karanlık mahrem bölgeler nedeniyle artık utangaçlık ve güvensizlik yok. Bu tedavilerden sonra artık sizden sadece güven sızacaktır. Tamamen hayat değiştiriyor. Unutulmaması gereken en önemli şey, vajina ve labia minorayı çevreleyen alanın çok hassas olmasıdır, bu nedenle hassas kız bitleriniz için güvenli olan aydınlatma ürünlerini seçmek için bir kılavuz oluşturduk. Güvenli bir genital renk açma kremi arıyorsanız, anal beyazlatıcı jelleri de arayabilirsiniz çünkü bunlar aynı derecede etkili ve gayet iyi çalışacak çünkü anüs vajina çevresindeki alan kadar hassas. Genital bölge rengini açma oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Hangi Genital Renk Açma Seçeneği Bana Uygun?

Genital renk açma yıllar içinde inanılmaz bir popülerlik kazanmış olsa da, bu beyazlatma tedavilerine girmek tüm kadınlar için geçerli bir seçim olmayabilir. Bu nedenle, sizin ve vajinanız için doğru olan seçeneği seçmek önemlidir! Bazı prosedürler pahalı olabilir – çoğu spa merkezi tek bir ziyaret için birkaç yüz dolar alıyor! Neyse ki, aynı derecede etkili ve daha uygun fiyatlı başka kendin yap vajinal ağartma tedavileri de var. Bu genital renk açma ürünleri evinizin mahremiyetinde kullanılabilir – bu nedenle şehrin her yerinde yaramaz parçalarınızı parlatmanıza gerek kalmaz.

Evde bir DIY seçeneği seçerken, topikal bir parlatıcı en iyi seçeneğinizdir. Bu ürünler, bir profesyonelin uygulamasına gerek olmadan samimi bölgelerinizin etrafındaki cildi aydınlatır. En iyi topikal cilt parlatıcıları vajinal bölge etrafındaki koyuluğu azaltacaktır, ancak yalnızca cilt tahrişi veya kızarıklık gibi yan etkilere neden olmayan doğal bileşenlerden yapılmıştır. Güvenli, etkili, uygun fiyatlı ve kendinizin uygulaması kolay bir genital renk açma tedavisi seçmek istiyorsunuz. Bunu yapmanın en iyi yolu, geçmişte gerçek kadınların denediği ürünler için dürüst, gerçek kullanıcı müşteri yorumları bulmaktır.

Güvenilir markalar tarafından yapılan ürünlerin bu incelemelerine bakın veya doktorunuza labia minorayı ve vajina bölgesinin genel rengini gerçekten hafifleten kremler ve jeller hakkında sorun. Evde yapılan en popüler tedavilerden birkaçını test ettik ve bazılarının iyi çalıştığını ve bazılarının tamamen dolandırıcılık olduğunu gördük. Neyi sevdiğimizi ve bizi tepelere koşturan şeyi görmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayarak incelememizi okuyun. Genital bölge renk açma lazer uygulaması ise çok kısa sürede etkili sonuçlar sunmaktadır.

Vajinanız İçin En İyi Seçeneği Seçmek

Tamam, tüm genital renk açma olayını açıklığa kavuşturalım. Cildinizin daha koyu pigmentini azaltmak için tamamen doğal malzemelerden yapılmış nazik bir ağartma maddesi kullanıyorsunuz. Tedavi, cildinizi koyulaştıran bir kimyasal olan melaninin yeni cilt hücrelerini etkilemesini engelleyerek çalışır. Böylece eski cilt hücrelerini soyup temizlerken, vücudunuzun ürettiği yenileri daha açık bir renge sahip olacaktır. Genital renk açma kremi ararken hidrokinon içeren ürünlerden kaçının. Bu sert kimyasal güvenli değildir ve tehlikeli yan etkilere neden olabilir. Bunun yerine, tamamen doğal içeriklere ve mükemmel sonuçlar için kanıtlanmış bir geçmişe sahip topikal kremler, jeller veya serumlar arayın.

Özellikle A, C ve E vitaminleri açısından yüksek içerikli ürünleri arayın. Yine vücudunuzda uzun süreli hasara neden olabilecek sert bir kimyasal olan hidrokinon içeren herhangi bir ürünü kullanmamanız önemlidir. Labianızı veya vajinanızı beyazlatmak için hangi ürünü kullanmayı seçerseniz seçin, içerik etiketlerini ve talimatları dikkatlice okuyun. Ürün, hızlı sonuçlar almanıza yetecek kadar güçlü, ancak tahrişe veya yara oluşumuna neden olmayacak kadar hassas olmalıdır. Herhangi bir tahriş hissederseniz ürünü kullanmayı hemen bırakın ve ılık suyla nazikçe yıkayın. Özel bölge renk açma en çok merak edilen konuların başında gelmektedir.

Bu Ürünler Nelerden Yapılmıştır?

Genital renk açıcı ürünler, bazıları tamamen doğal, bazıları kimyasal bazlı birçok farklı bileşenle yapılır. Doğal içeriklerle formüle edilmiş bir ürün kullanılması tavsiye edilir. Bazı genital ağartıcı kremler, hidrokinon gibi korkunç derecede tehlikeli maddelerle aşılanmıştır, bu yüzden sonuçlara değmedikleri için bunlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sağlığınız olan çok yüksek bir maliyetle istediğiniz cilt rengini elde etmenize yardımcı olabilirler. Bu makalenin sonunda daha fazla bahsedeceğimiz, güvenli vajinaları ağartmak için başka birçok ürün yapılmıştır.

Doğal ürünlerin çoğunda bulunan besinler arasında A, C ve E vitaminleri bulunur. Bazı kimyasal bazlı kremler hidrokinon içeren bileşenler içerir. Daha önce de belirtildiği gibi, hidrokinon içeren kremlerden uzak durmanız gerekir. Bileşenlerin cildinizin rengini açmada hayati bir rol oynadığını anlayın. Bu nedenle, hangi ürünü kullanacağınızı seçerken biraz dikkatli olmalısınız. Genital bölge rengini açma oldukça sık başvurulan bir yöntemdir.

İhtiyacınız Olan Nedir

Genital renk açma işleminden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Ürünü oluşturan bileşenlere dikkatlice bakın. Zararlı kimyasalların bulunmadığından ve tüm bileşenlerin doğal olduğundan emin olun. Esansiyel vitaminler bakımından zengin içeriklerin cildinizin pigmentasyonunu hafifletmeye yardımcı olduğu ve ağartma işlemi boyunca cildinizi sağlıklı tuttuğu kanıtlanmıştır. Tüm içerikler samimi alanlarda kullanım için güvenli olmalı ve başarılı cilt beyazlatma için kanıtlanmış bir geçmişe sahip olmalıdır. Genital bölge renk açma fiyatları lazer uygulamaları için merkezden merkeze değişirken, kremler için de markalara göre farklılık gösterebilmektedir.