Genital bölge estetiği fiyatları hastaneden hastaneye, ilden ile ve problemin ciddiyetiyle beraber değişiklik göstermektedir. Kullanılan yöntemlerde genital bölge estetiği fiyatlarını oldukça etkilemektedir. Birtakım estetik operasyon sayılan bu işlemler gün geçtikçe daha da kolaylaşmakta ve teknolojinin gelişmesiyle beraber herkes tarafından yaptırılabilecek bir fiyata indirgenmektedir. İşlem süresi de bu durumu etkileyebilmektedir.

Genital bölge estetiği fiyatları kadın genital ve erkek genital bölge operasyonları olmak üzere tamamen değişkenlik gösterebilmektedir. İşlem sonrası memnuniyet durumu büyük bir yüzde tarafından kabul edilmekte ve hata payı neredeyse yüzde bire indirgenmektedir. Genital bölge estetiği olanlar durumdan son derece memnun olduğunu dile getirmektedirler.

Genital Bölge Estetiği Nedir

Genital bölge estetiği fiyatları yapısal bozukluklar, doğum sonrası meydana gelen hasarlar, cinsel ilişki sıklığı, yanlış yapılan sünnet ya da tamamen isteğe bağlı sebepler dolayısıyla merak edilmekte olan konulardan biridir.

Genital bölge ameliyatı uzman ekipler tarafından güzelleştirme ya da onarma biçiminde gerçekleşen operasyonlardır. Cinsel organ estetiği yani genital bölge estetiği erkeklerin penis büyütme, penis uzatma, sünnet hatalarını düzeltme, kadınların ise iç dudak ya da dış dudak sarkması, vajina beyazlatma, G noktası dolgunlaştırma ve benzeri birçok sebeple başvurduğu yöntemlerden biridir.

Genital Bölge Estetiği Çeşitleri

Genital bölge estetiği fiyatları çeşitleri gün geçtikçe problemlerin de artmasıyla değişmektedir. Kadınların en çok başvurduğu ve en çok bilinen estetik ameliyat ise iç dudak estetiği diğer bir deyişle labioplastidir. Bu operasyonlara ek olarak özellikle son dönemlerde, G noktası uygulamaları, lazerle vajina yenileme (LVR), radyofrekans uygulamaları ve lazerle renk açma işlemleri de yapılmaktadır.

Genital estetik, idrar torbası ve rahim sarkması şikayetleri için de yapılabilmektedir. Erkeklerin ise penis büyütme, kalınlaştırma, cinsel anlamda iyileşmek ya da sünnet hatalarının onarılması için başvurduğu işlemlerdir. Genital estetik ameliyatı da diğer estetik ameliyatları gibi sıklıkla karşılaşılan bir işlem olmuş ve hatta diğer estetik ameliyatlarından daha hızlı yapılabilmektedir.

Genital Bölge Estetiği Yöntemleri

Genital bölge estetiği nasıl yapılır? Ne tür bir yol izlenmelidir? Genital bölge estetiği yöntemleri radyo frekans, lazer, sedasyon ve anestezi yöntemi olmak üzere dört gruba ayrılabilir. Bu durum hastaneden hastaneye ve bilir kişilerin durumla ilgili görüşlerine göre değişiklik göstermektedir.

Genital bölge estetiği fiyatları yöntemleri arasında en çok bilinen yöntem anestezi yöntemiyle yapılandır. Lokal ve genel anestezi olmak üzere iki çeşit anestezi yöntemi kullanılabilmektedir. Anestezi yöntemi yapılan işleme, bireyin isteğine ve problemin türüne göre değişiklik göstermektedir. En çok kullanılan bir diğer yöntem ise lazer yöntemidir. Gelişen teknolojiyle beraber bu tür işlemler artık en az acıyla kısa sürelerde halledilebilmektedir. Genital estetik de artık diğer estetik ameliyatları kadar sıklıkla karşılaşılmakta ve modern ve en az acısız yöntemler uygulanmaktadır.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer

Genital bölge estetiği fiyatları diğer estetik ameliyatlarının aksine daha zor gibi görünse de çok daha kısa zaman içinde yapılabilmektedir. Elbette bu işlemlerin süresi yapılan işlem ve yönteme göre değişiklik göstermektedir.

Kadın genital bölge estetiği lazerle yapılan bir renk açma işlemi için 20 dakika kadar kısa bir süre alabilmektedir. Vajina daraltma işlemi 30-60 dakika, erkek genital bölge estetiği ise penis büyütme ya da yanlış yapılan sünnet hatalarını onarmak 1 saat kadar ortalama bir zaman alabilmektedir. Kızlık zarı onarımı 30 ya da 40 dakika, lokal anestezi ile gerçekleştirilen klitoris ameliyatları ise 30 ya da 40 dakika içerisinde sona ermektedir. G noktası büyütme işlemi 20 dakika kadar kısa bir zaman zarfı içerisinde tamamlanabilmektedir.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatını Kimler Yaptırmalıdır

Genital bölge estetiğinin öncelikle bir istek mi? Estetik bir kaygı mı yoksa bir ihtiyaç mı olduğuna karar verilmelidir. Genital estetik ameliyatı cinsel yaşamında zorluk çeken, yaşının ilerlemesi sebebiyle bu duruma maruz kalan, sosyal hayatında kendini yetersiz hisseden, yanlış yöntemlerle doğum yapmış ya da çok sayıda doğum yapmış genital bölgesi rahatsızlığı yüzünden ağrılı dönemler geçiren yahut tamamen estetik kaygı sebebiyle 18 yaşını doldurmuş bütün bireyler gönül rahatlığıyla bu işlemleri yaptırabilmektedir.

Genital bölge estetiği olanlar işlem sonrası sağlıklı bir cinsel hayata dönmenin mutluluğuna dile getirmektedirler. Genital bölge estetiği fiyatları da yaptırma aşamasında önemli detaylardan biri olmaktadır.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatından Sonra İyileşme Süresi Ne Kadardır

Genital bölge estetiği fiyatları ameliyatından sonra iyileşme sürecinde yine yapılan işlemle ve kişinin tedavi sonrası yaptığı bakımla doğru orantılıdır. Kişi verilen ilaçları ve tavsiyeleri aksatmadan uygularsa bu süreç en aza inebilmektedir. Hasta ağrılı bir biçimde hastaneden ayrılmamakta ve dikiş düşme süreleri 2 ila 3 hafta arasında değişebilmektedir. Kadın genital ve erkek genital bölgelerine uygulanılan bu işlemler yine kişinin kendi yapısal durumuyla da ilgili olabilmektedir.

Genital bölge estetiği yaptıranlar sonrası sosyal ve cinsel hayata daha kolay ve hızlı adapte olunabilmektedir. Bu tür operasyonlarla ilgili en sevindirici nokta ise genital estetik ameliyatı geçirenlerin işlemlerinin günü birlik yapılması ve hastanın ertesi gün ya da birkaç gün içinde iş hayatına dönebiliyor olmasıdır.

Genital Estetik Sonrasında İz Kalır Mı?

Genital estetik sonrası izin kalıcılığı ise yine işlemden işleme göre değişmektedir. Bu süre zarfında genital bölge bakımına, temizliğine, hassasiyetine dikkat edildikçe ve bilir kişilerin tavsiyelerine uyuldukça bu durum en hafif düzeye indirgenebilir.

Genital bölge estetiği fiyatı ve işlem sonrası cinsel ilişkiye yine bilir kişilerin tahmini süresinden sonra girmelidirler yoksa bu süre uzayabilir ve istenmeyen yaralara sebebiyet verebilir. Bu kurallara uyulması fazlasıyla önemlidir. genital bölge estetiği İstanbul gibi şehirlerde yapılmakta olan tedavidir.