Erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatları özellikle ülkemizde İstanbul ilinde son derece makul fiyatlara yapılabilir. Tüm işlemlerin gerçekleşmesi bu durumu daha ekonomik kılıyor.

Erkek Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında

Araştırmasında Kalıcı “tüy alma” tüm tüylerin tamamen yok olduğu anlamına gelir! Ancak bugüne kadar kalıcı epilasyon (lazer dahil) garanti etmenin bir yolu yoktur. Lazer tedavisinden sonraki en gerçekçi açıklama “tüylerin uzun vadede azalması” dır, bu da dört ila altı lazer tedavisinden sonra toplam tüy miktarının büyük ölçüde azaldığı anlamına gelir, genellikle%70 ila%90 Çıkan saçlar genellikle daha ince ve daha hafiftir.

Dört ila altı lazer tedavisinden sonra, tedavi edilen tüm vücut lazer epilasyon erkek alandaki saç sayısının, kalınlığının ve renginin önemli ölçüde azalacağına dikkat etmek önemlidir. Bu saç dökülmesi fenomeninin birkaç yıl devam etmesini bekleyebilirsiniz.

Lazer epilasyon İstanbul merkezlerinde, tedavi sırasında aktif olan ve yeterli lazer enerjisini emecek kadar pigmente sahip olan kıl köklerini yok ederek çalışır. Tedaviden bir ila üç hafta sonra, tedavi edilen foliküllerdeki saç telleri düşecek veya “dökülecektir”.

Erkek Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

İlk tedaviden sonra saçların yeniden uzaması birkaç hafta içinde yeniden başlayabilir veya iki ila dört ay sürebilir. Tedavi süresi ile saç dökülme sayısı artar. Hastalar genellikle saçların sayısında, kalınlığında ve renginde bir azalma olduğunu fark ederler, ancak başarılı bir şekilde alındıktan sonra hormon stimülasyonunun bir sonucu olabilecek fazla kıl olabilir.

Kadınlar dudaklar, çene, boyun, yanaklar, koltuk altları, bikini çizgisi, bacak etrafındaki saçlar ve karın bölgesi ile ilgilenirken, erkeklerin sırt ve omuzları genellikle çirkin saçlardır. Vücudun tüm bölgeleri tedavi edilebilir. Kirpik ve kaşları tedavi etmek teknik olarak bile mümkün olsa da bu bölgeleri tedavi etmiyoruz. Alın tedavisi yapılırken kaşların üst kısmı tedavi edilebilir.


İlginizi Çekebilecek ÜrünlerimizLazer epilasyon aleti yalnızca ışık yayar. Lastik bant gibi bir karıncalanma veya çatlama hissi hissedebilirsiniz. Kanama olmadı ve açık yara oluşmadı. Bazı hastalar ilk tedaviden sonra rahatsızlık hissederler. Bu kısmen ilk tedavide daha fazla saç kökünün yok olacağından veya hastanın endişeli hissetmesinden ve ne olacağını bilmemesinden kaynaklanıyor olabilir.

Erkek Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları 2020

Bazı hastalar tedavi edilecek bölgeyi tedaviden birkaç saat önce tıraş ederse rahatsızlık azalacaktır. Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları Vücudun belirli bölgeleri (üst dudak ve kasık kılı bölgesi gibi) diğerlerinden daha hassas olmasına rağmen, birçok hasta çok az rahatsızlık bildirir veya hiç bildirmez.

Soğutma jel pedleri genellikle tedaviden önce ve sonra kullanılır ve ameliyat sırasında yatıştırıcı jeller kullanılır. Ayrıca lazer epilasyon fiyatları hasta konforunu en üst düzeye çıkarmak için özel bir soğutma cihazına sahiptir.

Anormal parazit meydana gelirse, daha fazla soğutma işlemi gerçekleştirebilir veya lazer ayarlarını buna göre yapabiliriz. Çoğu hasta anesteziye ihtiyaç duymasa da ağrı eşiği düşük olanlar için hassas bölgelerde lokal anestezik krem ​​ (EMLA ™) kullanılabilir.

Elektroliz / termal ayrışma süreci çok daha yavaştır. Kızıl veya kızılötesi uzun darbeli lazer kullanan lazer epilasyon, tek seferde sırt gibi geniş bir alanı tedavi edebilir. Lazer epilasyon aleti, elektrolizden daha az ağrılı ve çok daha hızlıdır. En önemli şey daha güvenli olmak ve daha az yan etkiye sahip olmaktır.

Kadın ve Erkek Tüm Vücut Lazer Epilasyon Fiyatları

MSI’da, tüm cilt tiplerini, her iki cinsiyetteki saç rengini, daha az pigment dahil olmak üzere etkili ve güvenli bir şekilde tedavi edebilen dört lazer / ışık / radyo frekansı sistemi vardır ve hatta gri saç. Lazer epilasyon yorumları bulabilirsiniz. sadece kozmetik problemler için kullanılmaz.

İlaçların neden olduğu aşırı vücut kılları olan hastalar (örneğin, siklosporin organ nakli hastaları) lazer epilasyondan fayda görebilirken, koyu tenli hastalar içe doğru kıllanma eğilimindedir. Doğuştan benleri olan çocuklar da tedavi edilebilir.

Lazerin belirli bir süre boyunca Erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatları tüyleri nasıl aldığını ve tedaviler arasında dört ila altı hafta süren bir dizi tedaviyi açıklayacak. Vitiligo veya sedef hastalığı olan hastaların beyin zedelenmesi riski altında olması önerilir. Sedef hastalığınız veya vitiligo’nuzun yanı sıra aldığınız ilaçlar ve ameliyatın sonucunu etkileyebilecek koyu renkli benler veya dövmeleriniz varsa, mutlaka doktorunuza söyleyin.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lazer ışını büyüyen kıl köklerini aktif olarak arar ve yok eder, bu nedenle lazer tedavisinden 4 hafta önce ağda ve / veya şeker ağdası, tüy alma (EpiLady tüy alma makinesi dahil) veya lazer epilasyon zararları yaşamamak için elektroliz kullanmamanız önerilir. Ancak operasyon sırasında cildinizi daha az hassas hale getirmek için, lazer tedavisinden önceki gün ya da aynı gün işlem yapılacak bölgeyi tıraş etmeniz önerilir.

Ayrıca hastalar tedavi edilecek Erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatları bölgede güneşlenmekten, güneşlenmeden veya makyaj yapmadan güneşlenmekten kaçınmalıdır (hepsi lazer enerjisini absorbe ederek lazer tedavisinin etkisini azaltabilir).

Ayrıca, Erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatları işlem sırasında makyaj ısınabilir ve cildinizi tahriş edebilir veya yakabilir. Koyu veya bronz tenli hastalar çamaşır suyu ile ön tedavi edilebilir. Lazer tedavisi öncesi ve sonrası tedavi edilecek alan geniş spektrumlu bir SPF 30 güneş koruyucu ile korunmalıdır.

Lazer epilasyon, üç aşamalı hassas bir işlemdir. Öncelikle tedavi edilecek alanı nazikçe temizliyoruz. Sonra alanı traş ederiz. Ardından alanı bir lazerle tarayın. Lazer enerjisi ciltten geçer ve kıl köklerindeki pigmentler tarafından emilir. Bir saniyeden daha kısa sürede, tedavi edilen tüm saç kökleri etkilenecektir. Tedavi edilen bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak, tedavi birkaç dakika ila birkaç saat sürebilir.

Saç daha koyu ve cilt daha açık olduğunda daha az işlem gerekir. Erkek tüm vücut lazer epilasyon fiyatları iLazer tarafından hedeflenen bir sonraki kıl folikülünün aktif hale gelmesi ve pigment oluşturması dört ila on iki hafta sürer. Bu nedenle, tedavinin en etkili olabilmesi için, tedavi edilecek bölgeye bağlı olarak tedaviler arasında en az 4 ila 12 hafta olması gerekir.