Dudak dolgusu fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. Güzelliğinize güzellik katacak dudak botoksu operasyonu uygun fiyatlı ve kolay bir estetik müdahaledir.

Dudaklarımız yüzümüzü hem fiziksel hem de estetik açıdan tamamlayan organlarımızdır. Güzel dudaklar her zaman hoş görünür ve çekiciliğinizi gözler önüne serer.

Güzelliği tamamlayan dudaklarımız yaşam şartları, doğal koşullar ve dış etkenlerden dolayı doğal görünümünü kaybedebilir. Sadece yaşlandığınız için değil daha iyi bir görünüm kazanmak için siz de çekiciliğinize çekicilik katabilirsiniz.

Dudak dolgusu pek çok insanın sandığının aksine kişilerin çehrelerine yapay bir görüntü vermez. Kendi dudak yapınıza uygun bir dudak botoksuyla doğal ve çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak Botoksu Nasıl Uygulanır?

Ilk önce yüzün yapısına uygun dudak görüntüsü uzmanlar eşliğinde tasarlanır. Daha sonra işlemler son teknoloji ürünler ve sağlık standartlarına uygun ortamda; acısız ve kısa bir uygulama ile uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir. Dolgu hemen etkisini gösterir. İçerisindeki malzemeler doğal olduğu için güvenle yaptırabilirsiniz. Bu işlemle dudağınıza istediğiniz hacmi verebilirsiniz.

Dudak botoksu ortalama 20 dakika süren acısız bir uygulamadır. Dudak dolgusu fiyatları uygundur ve yapılan bu işlem dudağınızın her noktasına yeterli miktarlarda uygulandığından homojen bir dağılım sağlanacaktır.

Dolguda en çok kullanılan malzeme hyolüronik asittir. Bu asit insan vücudunda da doğal olarak bulunan, bu sebeple vücudunuz ile uyum sağlayan bir maddedir.

Dudak Dolgusu ve İyileşme Süreci

Dudak dolgusu yaptırdığınızda bu işlemin yan etkisi bulunmadığı için sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dudak botoksu işleminden sonra genç ve çekici göründüğünüzü çevrenizin fark etmesi uzun sürmeyecektir. Bazı hassas ciltlerde ilk gün şişlik görülebilir. Bu şişlik buz müdahalesi ve kremlerle kısa sürede normale dönecektir.

Dudak dolgusu fiyatları düşünüldüğünde bu işlem sağlığınız ve güzelliğinizin yanında çok küçük bir bedeldir.

Dudak Botoksu His Kaybı Oluşturur Mu?

Geçmişte uygulanan bazı operasyonlarda doku hasarı görülebiliyordu. Ama günümüzde kullanılan hyolüronik asit ile birlikte bu ortadan kalkmıştır. Bu madde insan vücudunda da bulunan doğal bir sıvıdır.

Bu yüzden uygulama sonrası vücutta yan etki yaratmaz. Tamamen insan vücuduna uyum gösterir. Bu dolgu dudakta tek bir yere değil, homojen olarak bütün dudak bölgesine dağıtıldığından sinirleri etkilememektedir. Yüzünüze en uygun dudak tasarımı belirlendikten sonra dudak botoksu uygulanmaktadır. Bu yüzden çoğu kişinin merak ettiği ve korktuğu bozukluklarına yol açmaz.

Hoş dudaklar ve güzel bir gülüşe sahip olmak sanıldığı kadar ulaşılmaz değildir. Dudak dolgusu fiyatları uzman ekiplerin dikkatli seçimleriyle bütçenizi zorlamaz.

Dudak Botoksu Görüntüden Ne kadar Belli Olur?

Bu tamamen size bağlıdır. Çok belirgin olmasını isteyebilir ya da üst dudak müdahalesi veya az belirginlik isteyebilirsiniz. Uzmanlar eşliğinde yüzünüze en uygun dudak seçimini dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Dilerseniz işlemi tekrarlayabilir ve değişiklik yaratabilirsiniz. Dudak botoksu ile istediğiniz görüntüye hızlı ve acısız biçimde ulaşabilirsiniz.

Dudak yapınız, yüzünüzdeki duruşu, göz-dudak ile burun-dudak konumu her insanda farklılık gösterir. Bu nedenle size en uygun dudak dolgusu yüzünüzdeki diğer bölgelerle de ilişkilendirilerek şekillendirilmesi ile en doğru ve doğal sonuca ulaşırsınız. Yüzünüzdeki ifadenin ve gülüşünüzün çekiciliğini dudak botoksu ile elde edilen yeni görüntünüzle arttırabilirsiniz.

Dudak Botoksu Kimler Yaptırabilir?

Dudak botoksunun herhangi bir yaş aralığı yoktur. Gençlik dönemlerinizde başlayıp düzenli aralıklarla yapılması durumunda yaşlanmaya bağlı kırışıklıkları engelleyip dudak dolgusu kalıcı olması sağlanabilir.

Dudak çevrenizde kırışıklığınız varsa, genel sağlık durumunuz iyiyse ve hamile değilseniz istediğiniz zaman kısa bir sürede istediğiniz dudaklara uygun dudak dolgusu fiyatları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Sürede Tekrarlanmalıdır?

Dudaklar görünümünüzü tamamen yenileyen ve çekiciliğinizi arttıran fonksiyonel bir organdır. Yapılan bu uygulamanın görünümünüzü tartışılmaz boyutlara taşıdığını göreceksiniz. İnsan yapısının ve metabolizmasının durumuna göre tekrarlama aralığı değişiklik gösterebilmektedir. Dudak dolgusu fiyatları uygundur ve bu da tekrarlanması konusunda kolaylık sağlar.

Dudak Dolgusu Acılı Bir Operasyon mu?

Tamamen doğal olarak yapılan bir işlemdir. Doğal malzeme ve üst düzey ekipman kullanılarak yapılan bu müdahale ile istediğiniz dudaklara kısa bir sürede acısız ulaşırsınız. Bu sürede doğal görüntünüzden ödün vermezsiniz. Süresi bitmeden bu doğal uygulamayı tekrarlayarak arzu ettiğiniz dudaklara sahip olabilirsiniz.

Daha dolgun dudaklara sahip olmak istediğinizde dudak botoksu uygulamasını tekrarlayarak dilediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.  Memnun kalmadığınızda ise kısa bir sürede geri alabilirsiniz. Güzelliğinizi sadece siz belirleyebilirsiniz. Zararlı işlemlerden uzak durmak, sağlığınızı ve sizi etkileyen bir durum içerisinde bulunmamak için önceden araştırıp doğru yerde ve uzman bir ekiple işlemlerinizi yaptırmalısınız. Böylece istediğiniz görüntüye ulaşmak sizin için bir sorun haline dönüşmeyecektir. Dudak dolgusu fiyatlarını düşünmeden önce ekipman ve uzman değerlendirmesi yapmayı unutmamalısınız.

Dudak Botoksu Fiyatları

Dudak botoksu fiyatları kullanılacak maddeye, kullanılacak miktara ve işlemi yapan doktora göre değişiklik gösterebilir. Dudak botoksu düşünüyorsanız en iyi ve en uygun dolgu yöntemini tercih etmeniz önemlidir. Gülüşünüze ve mimiklerinize güzellik katmak iyi bir uzmanın ellerindedir. İyi bir sonuç almak için buna dikkat etmelisiniz. Dudak botoksu fiyatları çok pahalı değildir. Bu önemli bir artıdır. Bunun yanında iyi bir uzman bulmanız da önemlidir. Daha sonra isteğinizi beraber belirleyebilir ve 20 dakika gibi kısa bir sürede harika dudaklara sahip olabilirsiniz.

Cerrahi Operasyonsuz Dudak Botoksu

Dudak botoksu ile dudaklarınıza yeni bir hacim kazandırabilirsiniz. İstediğiniz dudaklara sahip olana kadar işlemi uygulatabilirsiniz. Mükemmel dudaklara kısa sürede ulaşabilirsiniz. İyileşme süresi çok kısadır.

Sadece işlemin yapıldığı gün sauna, hamam gibi yerlere gitmemeye ve çok sıcak şeyler içmemeye dikkat etmelisiniz. Dudaklarınızda doğal görünüm kısa sürede oturacak ve bu görünümle kendinizi çok daha iyi hissedecek, çekiciliğinizin de arttığını göreceksiniz.

Dudak botoksu ile ilgileniyorsanız size en uygun ve en güvenilir yer, istediğiniz dudakları yüzünüze uygun tasarlar ve kısa, acısız bir şekilde hayalinizdeki dudakları elde edebilirsiniz. Bu işlem doğal olması özelliği ile sinirlerinize zarar vermez ve eski tip cerrahi operasyonlara gerek kalmadan güvenli bir şekilde istediğiniz dudaklara kavuşabilirsiniz.