Dudak Dolgusu

 1. Anasayfa
 2. Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Hakkında Her Detayı Bulabileceğiniz Rehberiniz… Medikal Estetik tedavileri dendiğinde en popülerlerinden birisi olan Dudak Dolgusu daha dolgun ve çekici dudaklar için ideal bir seçenektir. Dudak Dolgusu hakkında merak ettiğiniz her şeyi ESTPOINT olarak sizler için hazırladık.

Dudak Dolgusu uygulamaları Hyaluronik Asit bazlı dolgu maddeleri kullanılarak dudakların dolgunlaştırılması ve şekillendirilmesi işlemidir. Dolgu Maddesi dudaklara enjekte edilerek daha dolgun ve belirgin bir görünüm sağlar.

Dudak Dolgusu dudakların hacmini arttırarak daha çekici ve genç bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca kişinin dudak çizgilerini belirginleştirir, dudakların simetrisini arttırır ve gülümsemenin genel görünümünü iyileştirir.

Dudak Dolgusu lokal anestezi altında yapılır. Bir seansı yaklaşık 15 ila 30 dakika arası sürer. Dolgu maddesi ince bir iğne veya kanül yardımıyla dudaklara enjekte edilir. İşlem sonrasında hafif bir masaj yapılarak dolgunun dudak içerisinde eşit şekilde dağılması sağlanır.

Dudak Dolgusu Seans Süresi uygulanan dolgu maddesinin miktarına ve hedeflenen sonuca bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu uygulama sonrası sonuçlar hemen görülebilir. Ayrıca dudakların tam olarak oturması ve en doğal halini alması 2 ila 4 hafta sürer. Bu süre zarfında dudaklarda hafif bir şişlik olabilir ancak bu durum zamanla kendiliğinden geçer.

Dudak Dolgusu kullanılan dolgu maddesine ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak 9 ila 18 ay arasında kalıcılık gösterir. Sonrasında dudaklar eski haline döner ve uygulamanın tekrar edilmesi ile elde edilen estetik görünüm sürekli olarak muhafaza edilebilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları kullanılan dolgu maddesinin türüne, miktarına ve işlemi uygulayan uzmanın tecrübesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle net bir fiyat vermek zor olmakla birlikte ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun en iyi sonucu elde etmek için Bizimle İletişime Geçmeniz en doğru davranış olacaktır.

Estpoint olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve güzelliğinizi doğru & sağlıklı uygulamalarla ön plana çıkarmayı hedefliyoruz. İstanbul da ve çevre illerde bulunan kliniklerimizde güvenilir ve uzman ekibimizle sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Dudak Dolgusu ile ilgili daha fazla bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Dudak Dolgusu Nedir 

Dudak Dolgusu dudaklara hacim kazandırmak, şekillendirmek, konturunu belirginleştirmek veya yaşlanma ile kaybolan dolgunluğu geri kazandırmak için yapılan Medikal Estetik tedavi yöntemidir. Bu işlem dudaklara ve çevresine Hyaluronik Asit gibi doğal maddeler veya yapay dolgu maddelerinin enjekte edilmesi ile gerçekleştirilir.

Hyaluronik Asit vücutta bulunan ve cilde nem & hacim veren bir maddedir. Dudak Dolgusu uygulamaları ameliyatsız bir yöntem olup kısa sürede ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirilir. Bu işlem ile dudaklarda istenilen görünüme kavuşmak mümkündür.

Dudak Dolgusu Ne İşe Yarar 

Dudak Dolgusu kadın veya erkek fark etmeksizin dudaklarının estetik görünümünden rahatsız olan her birey tarafından talep edilebilir. Bu uygulama dudaklara birçok fayda sağlar. Dudak Dolgusu ile dudaklarda elde edilen avantajlar arasında;

 • Dolgun ve Çekici Dudaklara Sahip Olmanızı Sağlar. Dudak Dolgusu dudakların hacmini arttırarak daha dolgun ve çekici bir görünüm kazandırır. Böylece yüz ifadeniz daha canlı ve estetik olur.
 • Dudakları Nemlendirir. Dudak Dolgusu içerdiği Hyaluronik Asit sayesinde dudakları nemlendirir, daha parlak ve sağlıklı görünmelerine yardımcı olur. Hyaluronik Asit vücutta bulunan doğal bir maddedir. Cilt altında su tutma özelliği vardır.
 • Yaşlanma Sebebiyle Kaybettiği Hacmi Dudaklara Geri Kazandırır. Yaşlanmaya bağlı olarak kişilerin cildindeki kolajen yapılar ve Hyaluronik Asit miktarı azalır. Buna bağlı olarak elastin dokunun miktarından azalma görülür. Bu da kişilerin cildindeki birçok alanda kırışıklığa, sarkmalara neden olur. Dudak Dolgusu yaşlanma etkileri gidererek dudaklara kaybettikleri hacmi geri verir.
 • Gülüşünüzü Güzelleştirir. Dudak Dolgusu dudakların şeklini iyileştirerek gülüşünüzü güzelleştirir. Bu dolgu ile dudak kenarları kaldırılabilir, dudak simetrisi sağlanabilir, dudak kontürü belirginleştirilebilir ve gülme çizgileri azaltılabilir.
 • Dudak ve Ağız Çevresini Gençleştirir. Bu dolgu sadece dudaklara değil ağız çevresine de etki eder. Dudak Dolgusu ile ağız kenarındaki kırışıklıklar, sigara çizgileri, burun & dudak arası oluklar gibi sorunlar giderilebilir. Böylece dudak ve ağız çevresi daha genç ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.
 • Biçimli ve Güzel Dudaklara Sahip Olmak Sosyo Psikolojik Olarak Pozitif Etkileri Vardır. Dudak Dolgusu kişinin kendine olan güvenini arttırarak sosyal hayatında daha başarılı olmasına yardımcı olur. Ayrıca dudaklar iletişimde önemli bir rol oynadığı için daha biçimli ve güzel dudaklara sahip olmak karşı taraf üzerinde olumlu bir izlenim bırakır.

belirtilebilir.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılır 

Dudak Dolgusu dudakları ince, asimetrik, sarkık veya kırışık olan; dudaklarının şeklini veya hacmini değiştirmek isteyen, dudaklarının daha dolgun ve çekici görünmesini hayal eden kadın ya da erkek fark etmeksizin her bireye yapılabilir. Dolgu yapılacak kişinin genel sağlık durumunun iyi olması; kanama bozukluğu, alerji, enfeksiyon, uçuk gibi sorunları olmaması gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Çeşitleri 

Dudak Dolgusu Uygulamaları kişinin dudak yapısına, istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. Temelde Geçici ve Kalıcı Dudak Dolgusu olacak şekilde 2 temel sınıfta gruplandırılan bu işlem farklı yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde en fazla tercih edilen Dudak Dolgusu Çeşitleri arasında;

 • Afrodit Dudak Dolgusu : Afrodit Dudak Dolgusu daha dolgun ve geniş bir dudak görünümü için tercih edilen bir tekniktir. Bu teknik dudakların üst ve alt bölümüne eşit oranda dolgu uygulanarak dudakların doğal hatlarını belirginleştirir. Afrodit Dudak Dolgusu dudakları daha dolgun ve çekici hale getirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir.
 • Venüs Dudak Dolgusu : Bu işlem daha çok alt dudakların dolgunlaştırılması için tercih edilir. Venüs Dudak Dolgusu özellikle alt dudaklarını daha belirgin ve dolgun hale getirmek isteyen kişilere önerilir. Venüs Dudak Dolgusu alt dudaklara doğal ve dolgun bir görünüm kazandırır.
 • Hera Dudak Dolgusu : Hera Dudak Dolgusu üst dudakları daha dolgun ve çekici hale getirmek için kullanılır. Hera tekniği özellikle üst dudakları ince olan kişilere daha dolgun ve belirgin bir dudak görünümü kazandırmak için önerilir.
 • Eros Dudak Dolgusu : Eros Dudak Dolgusu dudak çizgileri ve köşelerini belirgin hale getirmek için kullanılır. Bu teknik gülümseme çizgilerini ve dudak çerçevesini daha belirgin hale getirerek çekici ve genç bir görünüm sağlar.

gösterilebilir.

Her teknik kişinin dudak yapısına, estetik hedeflerine ve dudak dolgusundan beklentilerine bağlı olarak belirlenir. Bu yüzden bir Dudak Dolgusu uygulamasına karar vermeden önce bir uzmanla görüşmekte fayda vardır. Dudak Dolgusu hakkında daha fazla bilgi almak için EST Point olarak sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır

Dudak Dolgusu uzman bir doktor tarafından steril klinik ortamda yapılmalıdır. Uygulamadan önce hekim beklentilerinizi & dudak yapınızı değerlendirerek size en uygun dolgu maddesini ve uygulama yöntemini belirleyecektir.

Dudak Dolgusu Hyaluronik Asit içeren dermal dolgu maddeleri ile yapılır. Bu dolgu maddeleri vücutta bulunan doğal bir madde olan Hyaluronik Asit benzeri maddeler içerir. Bu sayede alerjik reaksiyon riski çok düşüktür ve vücut tarafından zamanla emilirler.

Dudak Dolgusu Uygulama Süreci 10 ila 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Tedaviden önce dudaklara lokal anestezik kremi sürülerek uyuşturulur. Daha sonra ince uçlu iğneler ya da kanül adı verilen özel aletler ile dudaklara dolgu maddesi enjekte edilir. İşlem esnasında ağrı veya sızı hissedilmez.

Dudak Dolgusu Sonrası hafif şişlik, kızarıklık veya morarma gibi yan etkiler görülebilir. Bunlar geçici ve hafif etkilerdir, birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolur. Uygulama sonrasında buz uygulaması, masaj yapmamak, ağır egzersiz yapmamak, alkol ve sigara kullanmamak gibi basit önlemler alınabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası işlemin olumlu etkisini dudaklarınızda hemen görebilirsiniz. Dudaklar daha dolgun, şekilli ve çekici görünecektir. Dudak Dolgusu Kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 9 ila 18 ay sürer. Bu süre sonunda işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Sürer 

Dudak Dolgusu çok kısa süren bir işlemdir. Uygulama öncesinde dudakların uyuşması için 10 ila 15 dakika beklenir. Ardından dolgu maddesinin enjeksiyonu içinde 10 ila 15 dakika daha gereklidir. Böylece toplamda 20 ila 30 dakika içinde tüm işlemler tamamlanır.

Dudak Dolgusu Ne Zaman Oturur 

Dudak Dolgusu Sonrası dudaklarda hafif bir şişlik olması normaldir. Bu şişlik 2 ila 3 gün içinde iner ve dudaklar oturur. Dudak Dolgusunun tam olarak oturması ise 1 ila 2 hafta sürebilir. Bu süre zarfında dudaklarda hafif bir değişim olabilir. Dolgu oturduğu zaman ise dudaklar daha doğal ve estetik bir görünüme kavuşur.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı 

Dudak Dolgusu Kalıcılığı etkileyen faktörler arasında kullanılan dolgu maddesi türü, kişinin yaşam tarzı, fiziksel yapısı, metabolizma hızı gibi unsurlar sayılabilir. Hyaluronik Asit içeren dolgu maddelerinin etkisi 9 ila 18 ay arasında sürer. Bu süre sonunda dolgu maddesi vücut tarafından yavaş yavaş parçalanır ve emilir. Bu uygulama ile elde edilen estetik görünümü korumak için belirli periyotlarla işlem tekrarlanabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası 

Dudak Dolgusu sonrasında hekimin tavsiyelerine uymak önemlidir. Bu tavsiyelere uyulmadığı takdirde Dudak Dolgusu bozulur ve işlem başarısız olabilir. Dudak Dolgusu sonrasında en iyi sonucu elde etmek ve olası yan etkileri minimuma indirmek için bazı durumlara dikkat etmek gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Yaptırdıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler arasında;

 • İlk 2 saat dudağı aşırı hareket ettirmemeye dikkat edilmelidir.
 • Uygulama sonrası ilk 2 hafta öpüşmekten, diş muayenesi olmaktan kaçınılmalıdır.
 • İlk 2 ila 3 gün dudakta morluk, kızarıklık, ağrı ve şişlik görülebilir.
 • Morlukların daha çabuk geçmesi için ilk gün belirli aralıklarla buz kompresi yapılabilir.
 • Dudak Dolgusu Sonrası ilk 24 saat boyunca (Enjeksiyon bölgeleri kapanana kadar) makyaj yapılmamalı, sauna, hamam ve havuz aktivitelerine ara verilmelidir.
 • Tedavi sonrası ilk hafta öpüşmekten kaçınılmalı, çok sıcak içecek tüketilmemeli, alkol alınmamalıdır.
 • İşlem sonrası 2 saat dik bir pozisyonda olmaya dikkat edilmelidir.
 • Aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlar belirli bir süre alınmamalıdır.

belirtilebilir.

Dudak Dolgusu Sonrası Öpüşme 

Dudak Dolgusu Sonrası ilk 24 ila 48 saat boyunca dudaklara baskı yapılmaması gereklidir. Bu süre zarfında öpüşme dolgu maddesinin dağılımını etkileyebilir ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir. İstenilen sonucun elde edilebilmesi için bu konuya özen gösterilmesi ve süreye riayet edilmesi gereklidir.

Dudak Dolgusu Sonrası Vazelin 

Dudak Dolgusu Sonrasında dudaklara nazikçe vazelin veya başka bir dudak balsamı sürülmesi dudakların nemli kalmasını sağlar ve olası kuruluğu önler. Böylece dudaklarınızın sağlıklı ve taze görünümü korunur.

Dudak Dolgusu Sonrası Topaklanma 

Dudak Dolgu Uygulamaları Sonrası oluşabilecek hafif topaklanmalar çok kısa bir sürede kendi kendine düzelir. Ancak bu durum devam ederse enjeksiyonu yapan uzmana başvurmalısınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Ödem 

Dudak Dolgusu Sonrası ilk birkaç gün içinde hafif bir ödem veya şişlik olması normaldir. Bu durum bir hafta içinde kendiliğinden geçer. Şişliği azaltmak için ilk 48 saat boyunca dudaklara soğuk kompres uygulanabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası Şişlik 

Dudak Dolgusu Sonrası biraz şişlik olması beklenir ve bu şişlik 2 ila3 gün içinde kendiliğinden geçer. Şişliği azaltmak ve konforu artırmak için dudaklara soğuk kompres uygulanabilir. Bu sorunun devam etmesi halinde işlemleri gerçekleştiren uzman hekime başvurmalısınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Dudak Kuruluğu

Dudak Dolgusu Sonrası dudaklarda hafif bir kuruma hissi olabilir. Dudaklarınızı nemlendirmek için dudak balsamı veya bir nemlendirici kullanabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Sonrası Sertlik 

Dudak Dolgusu Sonrası dudaklarda geçici bir sertlik hissi olabilir. Bu durum birkaç gün içinde kendi kendine düzelir. Eğer bu durum bir haftadan uzun sürerse uzmana başvurmalısınız.

Dudak Dolgusu Sonrası Kuruma 

Dudak Dolgusu Sonrası dudaklarınızın kurumasını önlemek için vazelin veya dudak balsamı kullanabilirsiniz. Nemli dudaklar daha taze ve genç bir görünüm sağlar.

Dudak Dolgusu Sonrası Uçuk 

Eğer daha önce uçuk geçirdiyseniz Dudak Dolgusu uygulaması uçuk tekrarlayabilir. Uçuk tedavisi için doktorunuza danışabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 

Dudak Dolgusu Fiyatları hakkında bilgi almak için ulaştığınız klinikler ve hastanelerden farklı ücretler duyabilirsiniz. Sağlık alanında gerçekleştirilen işlemlerde hasta muayene edilmeden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bu hususta en doğru fiyatlar uzman doktor tarafından yapılacak muayene sonucu tedavi planının oluşturulması ile ortaya çıkmaktadır.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2.500 TL - 4.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Dudak Dolgusu Fiyat için bizimle iletişime geçiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2024 yılında birçok farklı nedene göre değişiklik göstermekle birlikte bu nedenler arasında;

 • Kişinin genetik özellikleri ve yaşı,
 • İşlem yapılacak bölgenin durumu ve deformasyon seviyesi,
 • Bireyin dudaklarında yaşanan hacim kaybı miktarı,
 • Tedavi için gerekli görülen dolgu maddesi miktarı,
 • Arzu edilen sonuç için gerekli seans sayısı,
 • Uygulamayı gerçekleştirecek hekimin ve kliniğin tecrübesi,

Dudak Dolgusu kapsamında gerçekleştirilen uygulamalar ile ilgili daha detaylı bilgiler almak, Estetik Cerrahi alanında uzman hekimlerimiz tarafından muayene edilerek size özel tedavi planınızı oluşturmak için Hemen Bize Ulaşın...

Dudak Dolgusu Yapan Yerler 

Dudak Dolgusu günümüzde devlet hastanelerinde pek yapılan uygulamalar arasında değildir. Bu tedavi özellikle estetik amaçlı yapılması istendiğinde daha çok klinik ve özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

Estpoint olarak İstanbul’un ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmet vermekte olan klinik merkezlerimizde Dudak Dolgusu dahil kişilerin farklı nedenlerle ihtiyaç duydukları her türlü uygulama büyük bir güven, konfor içerisinde başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Dudak Dolgusu En İyi Doktor

Dudak Dolgusu Medikal Estetik alanında uzman hekimler tarafından yapıldığında başarılı sonuçlar veren bir uygulamadır. Steril klinik şartlarında bu alanda tecrübeli doktorlar eliyle yapıldığında güvenli ve konforlu bir uygulama olan Dudak Dolgusu kişilerin estetik bir cilt yapısına sahip olmasına yardımcı olur.

ESTPOINT Estetik Tedavi Merkezi olarak bünyemizde hizmet veren ve Dudak Dolgusu dahil pek çok tedaviyi gerçekleştiren hekimlerimiz sizler içinde en uygun tedavi planını aktif hale getirmekten büyük memnuniyet duyacaktır. İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşıp zaman kaybetmeden hayal ettiğiniz estetik yüz hatlarına ve cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

ESTPOİNT KLİNİK

TEDAVİ BİLGİLENDİRME

Operasyon Sayısı

Operasyon Sayısı

Tek Seans

Operasyon Süresi

Operasyon Süresi

15 ila 20 Dakika

Anestezi

Anestezi

Anestezik Krem

Hassasiyet Süreci

Hassasiyet Süreci

1 ila 3 Gün

İşe Dönme Süresi

İşe Dönme Süresi

Hemen

Tam İyileşme

Tam İyileşme

7 ila 10 Gün

Sonuçların Kalıcılığı

Sonuçların Kalıcılığı

6 ila 12 Ay

Hastanede Kalma Süresi

Hastanede Kalma Süresi

Aynı Gün Çıkış

Dudak Dolgusu Sonrası ilk 24 ila 48 saat aşırı sıcak ve soğuk içeceklerden, fiziksel aktivitelerden ve saunadan uzak durmanız önerilir. Ayrıca bu süre zarfında dudaklara baskı uygulanmamalı ve öpüşmekten kaçınılmalıdır.

Dudak Dolgusu etkisini 9 ila 18 ay arasında gösterir. Ancak bu süre kullanılan dolgu maddesine ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları kullanılan dolgu maddesinin türüne, miktarına ve tedaviyi gerçekleştiren uzmanın tecrübesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu durum ile ilgili doğru bilgiyi İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşıp alabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Sonrası uzman hafif bir masaj yapar. Ancak uygulama sonrası 2 hafta boyunca dudaklara yoğun masaj yapmamak önemlidir.

Dudak Dolgusu zamanla vücut tarafından doğal olarak emilir ve dudaklar eski haline döner.

Dudak Dolgusu etkisini 9 ila 18 ay arasında gösterir. Ancak bu süre kullanılan dolgu maddesine ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Dudak Dolgusu 18 yaş ve üzeri kadın veya erkek fark etmeksizin dudaklarında sorun hisseden her bireye güvenle uygulanır.

Dudak Dolgusu Sonrası Topaklanma kendi kendine düzelir. Ancak bu durum devam ederse enjeksiyonu yapan uzmana başvurmalısınız.

Hayır… Dudak Dolgusu etkisini 9 ila 18 ay arasında gösterir. Ancak bu süre kullanılan dolgu maddesine ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Evet… Dudak Dolgusu geçicidir ve etkisi 9 ila 18 ay arası sürer.

Hayır… Dudak Dolgusu his kaybına neden olmaz. Ancak işlem sırasında uygulanan lokal anestezi nedeniyle geçici bir his kaybı olabilir.

Dudak Dolgusunun Tutmamasının birçok nedeni olabilir. En yaygın olanları arasında vücudun dolgu maddesini hızla emmesi ve dolgu maddesinin yanlış uygulanması bulunur. Bu durumda enjeksiyonu yapan uzmana başvurmalısınız.

Dudak Dolgusu 18 yaş ve üzeri kadın veya erkek fark etmeksizin dudaklarında sorun hisseden her bireye güvenle uygulanır.

Hayır… Dudak Dolgusu lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu yüzden herhangi bir ağrı ve sızı hissedilmez.

Dudak Dolgusu Sonrası ilk 24 ila 48 saat boyunca dudakların baskıya maruz kalması önerilmez. Bu süre zarfında öpüşme dolgu maddesinin dağılımını etkileyebilir.

Evet… Dudak Dolgusu dudakların yüzey altına enjekte edilen bir madde olduğu için abdest almayı engellemez.

Hayır… Dudak Dolgusu lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu yüzden herhangi bir ağrı ve sızı hissedilmez.

Hayır… Dudak Dolgusu uygulamasının dini yönleri konusunda genel kabul görmüş bir görüş yoktur. Bu konuda kesin bir yanıt almak için yetkin bir din adamı ile görüşmelisiniz.

İğnesiz Dudak Dolgusu dermal dolgu maddesinin dudaklara kanül ile uygulanmasıdır. Bu yöntem daha az morluk ve şişlik ile sonuçlanır.

Dudak Dolgusu Fiyatları kullanılan dolgu maddesinin türüne, miktarına ve tedaviyi gerçekleştiren uzmanın tecrübesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu durum ile ilgili doğru bilgiyi İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşıp alabilirsiniz.

Dudak Dolgusu etkisini 9 ila 18 ay arasında gösterir. Ancak bu süre kullanılan dolgu maddesine ve kişinin metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Dudak Dolgusu Sonrası oluşabilecek ödem birkaç gün içinde kendiliğinden geçer. İlk 48 saat boyunca dudaklara soğuk kompres uygulamak da ödemi azaltabilir.

Dudak Dolgusu Sonrası dudaklarda oluşabilecek şişlik birkaç gün içinde kendi kendine geçer. Bu sorunun devam etmesi halinde işlemleri gerçekleştiren uzman hekime başvurun.

Dudak Dolgusu esnasında dolgu maddesinin ne kadar kullanılacağına kişinin dudak yapısı, istek ve beklentileri göz önüne alınarak karar verilir. Bu konuda en doğru bilgiyi uzman hekim verecektir.