Diode lazer yeni nesil lazer epilasyon tedavileri, Türkiye’de en çok talep gören estetik prosedürlerden biri olmaya devam etmektedir. Sonuç olarak, pratisyenler artık profesyonel bir lazer cihazından beklenen geleneksel teknik özellik ve çıktıda bir değişikliğe ihtiyaç duyuyor: hız, çok yönlülük ve “ağrısız” tedaviler artık çok önemli.

Epilasyon İçin En İyi Tercih Nedir?

IPL, daha düşük maliyetli bir teknoloji olduğu için geçmişte popülerdi, ancak güç ve soğutmada sınırlamaları vardı, bu nedenle tedavi daha az etkili olabilir, daha yüksek yan etki potansiyeli taşıyabilir ve en son diyot lazer teknolojisinden daha rahatsız edici olabilir. Diode lazer nedir derseniz, tüy almada dünyanın en güçlü diyot lazeridir. Bu güçle aynı zamanda 10-15 dakikada tam bacak tedavisi ile en hızlı işlemdir. Aynı zamanda, her bir atımı inanılmaz derecede hızlı bir şekilde (benzersiz kısa atım süresi) iletebilir, bu da daha koyu, kalın saçlarda olduğu kadar daha açık ince tüylerde de etkili olur, böylece daha az tedavide maksimum sonuçları elde edersiniz, bir IPL lazer ile zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Ek olarak diode lazer, en iyi sonuçlar için saç folikülüne maksimum enerji verilmesini sağlayarak cilt yüzeyinin serin, rahat ve korumalı olmasını sağlayan çok gelişmiş entegre bir cilt soğutma teknolojisine sahiptir.

Bacaklar İçin Lazer

Kirli bacaklarınızın sizi yavaşlatmasına izin vermeyin! Bacaklar için lazer epilasyon, harcadığınız zamanı azaltabilir bakım rutininizde. Plajda daha fazla zaman geçirin ve vücut detayları bu istenmeyen bacak tüylerini sizin için halleder! Lazerle bacak tüy alma tedavileri, bakımı azaltacak ve size güneşte daha fazla zaman kazandıracaktır.

Geleneksel bacak tüy alma işlemine ayak uydurmak zaman alıcıdır ve düzenli bakım gerektirir. Lazer epilasyon ile zamandan ve paradan tasarruf edin. bir saatten kısa bir sürede gerçekleştirilen bacak diode lazer epilasyon, tıraş, ağda ve tüy dökücü kremlere daha kalıcı bir alternatiftir ve tıraş bıçağı yanmasını, tahrişini, jilet çiziklerini ve yara izlerini ortadan kaldırır. Lazer epilasyon sadece cildinizin görünümünü iyileştirmekle kalmaz, ömür boyu sürecek garantilidir veya ücretsiz ömür boyu garantimiz kapsamında ücretsiz rötuş uygulamaları alacaksınız.

Vücut detayları, saç pigmenti tarafından emilen ışık dalga boylarını yayarak bacak tüylerini gidermek için tasarlanmış ürünler kullanır. Diode lazer, bacak kıllarının tekrar uzamasını önlemek için kıl köklerini yok eder. Ağrı konusunda endişeli misiniz? Cihazlar, herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmek ve tedaviler sırasında hastaları rahatlatmak için lazerin her darbesi sırasında kriyojenik bir soğutucu sprey yayar.

Lazer Tedavisinden Neler Beklenmeli

Vücut Detaylarında, cilt tipinizi, saç tipinizi değerlendirmek ve bir tedavi sürecini belirlemek için bir lazer uzmanından bir danışmanlık almalı ve diode lazer seansınız için bir program oluşturmalısınız. Ardından, ilk seansınızı planlamalısınız. Tıraş olmaya devam etseniz de, tedaviden altı hafta önce bacaklarınızı ağda yapmaktan kaçınmalısınız.

Oturum Sayısı

Lazerlerimiz, büyüme döngüsü sırasında saçınız yok olana kadar saçınızı hedef almaya devam ettiğinden, muhtemelen yaklaşık sekiz hafta aralıklarla beş ila on tedavi seansına ihtiyacınız olacaktır. Kimi klinikte, diode lazer fiyatları tüm tedavilerinizi tek bir fiyata alınabilmektedir.

Kesinti ve Yan Etkiler

Diode lazer tedavisinden sonra çok az kesinti olur veya hiç olmaz ve hastalar nadiren yan etkiler yaşarlar. Yaptıklarında minimum düzeydedirler ve hızla kaybolurlar. Birçok kişi lazer tedavisinin saç tipi üzerinde işe yarayıp yaramayacağını merak etmektedir. Cevap çoğunlukla evettir! Hemen hemen her tür pigmentli kıl için lazer epilasyon mümkündür. Lazer epilasyon, lazer enerjisini daha iyi emebildiği için en kaba dokuya sahip kalın, koyu tüylerde en iyi şekilde çalışsa da, vücut detayları birçok farklı kıl tonu ve kalınlığında sonuç elde etmiştir. Diode lazer yorumları bacak epilasyon, istenmeyen tüyleriniz için en iyi çözümdür.

Tedaviden önce en az iki hafta doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmalısınız. Güneş yanığı cildinize zarar verebilir, bu da onu lazer tedavisi için güvensiz hale getirir ve olumsuz yan etki olasılığını artırır. Ayrıca, tedavi seanslarınızdan önce belirli güzellik veya bakım ürünlerini kullanmaktan kaçınmanızı tavsiye edebiliriz. Diode lazer İstanbul genelinde çok yaygın yapılmaktadır.

Tedaviden sonra, cildinize bakmaya, doğrudan güneş ışığından kaçınmaya, koparmaktan veya ağda yapmaktan kaçınmaya ve sadece lazer uzmanlarımızın onayladığı vücut ürünlerini kullanmaya devam etmeniz önemlidir. Tedavi sırasında tüm güzellik ve vücut ürünleri cildiniz için sağlıklı değildir ve bazıları tahrişe neden olabilir. Mümkün olduğunca rahat ve yan etkisiz kalmanızı sağlamak istiyoruz.

Henüz tahrip olmamış / devre dışı bırakılmış foliküllerde saç büyümesini fark ederseniz, randevular arasında tıraş olmaya devam edebilirsiniz.

Pek çok lazer bacak epilasyon tesisi, vücut detaylarında yaptığımızla aynı açıklamayı yapamaz. Tüm lazer tedavisi seanslarını tamamlamak için Gelişmiş Uygulama Kayıtlı Hemşireler (APRN’ler) ve Hekim Asistanları (PA) görevlendiriyoruz. Diode lazer markaları farklılık gösterebilir. En iyi tedavi kalitesini sağlamak için diode lazer uygulamak için tıbbi uzmanları ve lazer üreticileri ile eğitim alırlar.

Lazer Kalitesi

Ayrıca, size en kısa sürede en iyi sonuçları sağlamak için FDA tarafından onaylanmış en güçlü tıbbi sınıf lazeri kullanıyoruz. Lazerlerimizi, her tedaviden önce benzersiz cilt bakımı ihtiyaçlarınıza göre kalibre ediyoruz.

Maliyet ve Uygunluk

Ayrıca, uygun olanlara, akşam saatlerini uzatan randevuları ve hafta sonları müsait olanlara finansman planları sunuyoruz. Bacaklarınız için en üst düzey lazer epilasyon için mümkün olan en iyi fiyatı alabilmeniz için her zaman mükemmel promosyonlar vardır.

Bacak kıllarını kontrol altında tutmak birçok kadın için zaman alan bir iştir ve havanın daha sıcak olması, kirli sakalları pantolon veya taytla örtme yeteneğini ortadan kaldırır. Diode lazer ile bu mümkün! Tıraş ve diğer tüy alma yöntemleri tahrişe ve kızarıklığa neden olabilir, ancak lazer epilasyon tedavileri bu riski en aza indirir ve duşta zaman kazandırır.

Bacak Tüy Almanın Kadınlar İçin Faydaları

Birçok kadın, lazerle bacak epilasyonunun verdikleri en iyi karar olduğunu söylüyor. Artık duşta sıyrık ya da kesik olmadığını, son dakikada yeni tıraş bıçakları ya da tıraş kreminin bittiğini fark etmediğini ve dışarıda sürpriz bir geceden önce eve koşup tıraş olmak zorunda kalmayacağınızı hayal edin. Her zaman yumuşak, pürüzsüz, tüysüz bir cilt sağlar. Bacaklar için lazer epilasyonun faydaları şunları içerir:

 • Tıraşın neden olabileceği kesik, yara izi, jilet yanması ve çarpma riskini ortadan kaldırır.
 • Diode lazer azırlık süresinden tasarruf sağlar.
 • Tıraş veya ağda sonrası geride kalan kirli sakallara son verir.
 • Kızarıklığı, tahrişi en aza indirir ve diğer epilasyon yöntemlerinin neden olduğu batık tüyleri ortadan kaldırır.
 • Jilet, tıraş jelleri ve cilalardan tasarruf sağlar.
 • Bacakları yumuşak ve pürüzsüz hale getirir.

Doktorlar genellikle çok terleyen erkeklere lazer epilasyonunu düşünemeyeceklerini söyler. Çoğu erkeğin bacaklarında lazer epilasyon yapılır, çünkü egzersiz yaparken teri hapseden kalın, kaba bacak kılları sürtünme ve tahrişe neden olur. Bisikletçiler, yüzücüler ve koşucular daha az sürtünmenin hızı artırdığını fark ettiklerinden, ciddi sporcular genellikle bacak tüylerini ilk sırada alırlar. Diode lazer teknolojisi, erkeklerin saçlarının tamamen alınmasını veya inceltilmesini sağlar. Her ikisi de vücudu daha hafif hissettirecek ve ter üretimini azaltacaktır.

Bacak Tüy Almanın Erkeklere Faydaları

Seçkin bir sporcu olmasanız bile, bacaklar için lazer epilasyon sizin için doğru olabilir. Birçok erkek, hem görünüm hem de fiziksel nedenlerle bacak kıllarının incelmesine yardımcı olmak için vücut detayları konusuna gelir. Yazın daha az terlediğinizi veya sahilde daha az belirgin saça sahip olduğunuzu hayal edin. Ya da diode lazer ile bacak tüylerinizi tamamen çıkarmayı hedefleyebilirsiniz. Seçim senin. Erkekler için bacak tüy almanın faydaları şunlardır:

 • Büyümüş tüy ve leke olasılığını azaltır veya ortadan kaldırır.
 • Ter üretimini azaltır.
 • Egzersizlerin ter kaynaklı tahriş veya sürtünme nedeniyle kesintiye uğramasını önler.
 • Artık saçın altına gömülü olmadıkları için kasların daha belirgin görünmesini sağlar.
 • Cildi daha yumuşak ve pürüzsüz bırakır.