Diode lazer fiyatları için gerekli detayları vermeden önce; lazer epilasyon hakkında biraz bilgi paylaşalım. Diode lazer uygulamaları. İstenmeyen vücut tüylerinden kurtulmanın popüler ve etkili bir yolu haline geldi. Ama gerçekte nasıl çalışıyor? Diode lazer epilasyon için kullanılan lazerin yaydığı ışık enerjisi kıl gövdesi ve folikülde bulunan pigment tarafından emilir ve orada ısı enerjisine dönüştürülür. Lazer atışı, foliküldeki sıcaklığı yükseltir ve onu geri dönüşü olmayan bir şekilde yok eder. Tahrip edilen malzeme daha sonra vücut tarafından doğal bir süreçle emilir. Saç, tedaviden iki ila üç hafta sonra doğal olarak dökülür.

Üçlü Diyot Lazeri

Diode lazer fiyatları; cilt ve saç tiplerine göre değişkenlik gösterir. Tedavilerimizde kullandığımız makine üçlü Diyot Lazerdir. Diyot lazerler tipik olarak çoğu saç ve cilt tipi için uygun olan ancak en iyi koyu saçlı açık ten üzerinde çalışan 808nm altın standardıyla çalışır. Makinemiz, sarı ve ince saçlar için uygun olan 755nm dalga boyu ve koyu ve çok bronz ciltler için 1064nm dalga boyuna sahiptir. Buna göre diode lazer fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Lazer Tedavisi

Lazer Tedavinin kendisi rahatsız edici olarak algılanabilir ancak acı verici olmamalıdır. Müşterilerimiz bunu elastik bir bandı cilde vurma hissi olarak tanımlıyor. Özel tutacak parçamız, onu 0 ° C ile 4 ° C arasındaki bir sıcaklığa soğutan bir ICE fonksiyonuna sahiptir. Bu, lazer tedavisi sırasında cildin yanmasını önler ve size serin ila rahat bir sıcaklık hissi verir.

Lazer, pigmente yöneliktir. Bu nedenle tedaviniz öncesinde veya sırasında 2 hafta güneşlenmemenizi rica ederiz. Aynısı kendi kendine bronzlaşan losyonlar ve sprey bronzluk için de geçerlidir. Sonucu en üst düzeye çıkarmak için tedavi edilen bölgeye ağda veya epilasyon yapılmaması önerilir. Tedavi öncesinde ve sırasında düzeltebilir veya tıraş edebilirsiniz. En iyi sonuç için, tedaviden yaklaşık 24 saat önce tıraş olmalısınız ve lazer seansınız için saçın cilt uzunluğunda olduğundan emin olmalısınız.

Yorumlar

Diode lazer yorumları çok farklı açılardan ele alınması gereken bir konudur. Bunlara geçmeden önce uzun süreli sonuçlar ve neden birkaç seansa ihtiyacınız var bunları açıklayalım.

Saç, farklı büyüme ve dökülme aşamalarına göre sınıflandırılır. Ancak lazer yalnızca aktif olarak büyüyen tüyleri yok edebilir, bu nedenle birkaç seansa ihtiyacınız vardır ve her tedavide sonucu daha etkili hale getirir. Bu tür lazerle, sahip olduğunuz saç miktarına ve vücudun hangi kısmının tedavi edildiğine bağlı olarak istenen sonuç için 4 ile 8 arasında tedaviye ihtiyacınız vardır. Büyüme hızı da vücudun bulunduğu bölgeye göre değişir. En iyi sonuçlar için, her seferinde bir büyüme periyoduna ulaşılmasını ve sonucu en üst düzeye çıkarmasını sağlamak için tedavileri her 30 günde bir tekrarlamanızı öneririz. Yeni saç köklerinin vücut tarafından üretilebileceğini lütfen unutmayın. Bu nedenle, nihai sonucu optimize etmek için birkaç yılda bir takip seansı önermekteyiz. Hamilelik ve menopoz, yüz ve boyun gibi istenmeyen bölgelerde yeni kıl oluşumunu da etkileyebilir.

Yöntemler

15 adet tabaklanmamış, tip I-V hastanın aksillaları, 755 nm, 3 msn darbe genişliği, kriyojen sprey donanımlı alexandrite lazer ve 800 nm, değişken puls ile 4 ila 6 haftalık aralıklarla dört kez yan yana tedavi edildi. genişlik, soğutmalı safir pencere donanımlı diyot lazer. Her hasta önceden test edilmiş ve her lazer için mevcut en büyük spot boyutunda tolere edilen maksimum akıcılıkla tedavi edilmiştir.

Sonuç

Son tedaviden 3, 6, 9 ve 12 ay sonra değerlendirmeler yapıldı. Aleksandrit ve diyot lazerlerle on iki aylık sonuçlar% 84 tüy azaltmaya karşı% 85’e ulaştı. Bronzlaşmadan kaçınmanın sıkı bir şekilde takip edilmesi, tip IV hastalarda bile nispeten yüksek dozların kullanımına izin verdi. Çoğu hasta için, nispeten büyük spot boyutlarına sahip yüksek dozlar kullanan dört tedavi seansı, saçta 12 aylık tüylerde azalma ile sonuçlandı. % 90 menzil sağlandı.

Bu 12 aylık çalışmada; diode lazer markaları farklı olsa da, hem alexandrit hem de diyot lazerler mükemmel uzun vadeli tüy dökülmeleri sağladı.

Lazer epilasyon, uzun süreli etkisiyle popüler hale geldi! Diode lazer fiyatları uygun hale getirildi. Epilasyon için çeşitli cihazların olduğu biliniyor ancak lazer diyot ve Alexandrite teknolojileri “altın epilasyon için standart ”dalga boyları. Son zamanlarda, düşük “kullanım, yüksek tekrarlama

810nm dalga boyunda yayma hızı ve yüksek ortalama güç diyot lazeri bu amaçla tüm cilt fototipleri için güvenli ve etkili olduğu görülmüştür. Diode lazer fiyatları içerisinde en çok farklılık gösteren lazer epilasyondur. Bununla birlikte, geleneksel Alexandrite 755nm kullanımı koyu ciltte lazer teknolojisi, yüksek olması nedeniyle klinik zorluk oluşturabilir. En yüksek güç, melaninde önemli ölçüde daha yüksek emilim sağlam ve gelişmiş uzun puls diyot 810nm lazer teknolojisi. Bu çalışma, bir romanın güvenliğini ve etkinliğini klinik olarak değerlendirmek için tasarlanmıştır.

SHR yöntemi ile ağrısız epilasyon tedavisi için lazerler SHR, lazeri yayarak diğer tekniklerden saptırır. Düşük “uansta, ancak yüksek tekrar hızında (10Hz)saç yapısına toplam yüksek enerji emilimi. Çoklu platform olan Soprano, farklı diyot modülleri ile kullanılabilir. Bu gibi durumlarda diode lazer fiyatları değişir.

Farklı dalga boyları: 755nm (Alexandrite dalga boyuna göre),810nm lazer diyot ve 1064nm. Diyot donanımlı deri sıcaklığını düşük tutmak için safir uçlu soğutma ile yüksek dermis sıcaklığına kıyasla ve olumsuzluklardan kaçının. El üzerindeki deriyi etkiler.

Yöntem

Diode lazer fiyatları hakkında bilgilendirilmiş onam imzalandıktan sonra, Brezilya cilt tipi III-V olan 8 kadın denek, bu çalışmaya kaydoldu. Tedavilerden önce, ilgili tüm tıbbi geçmiş, cilt tipi ve saç tipi değerlendirildi. Hariç tutma kriterleri, 18 yaşından küçük, hamile veya emzirme, kanser öyküsü, ışığa duyarlı ilaç kullanımı, Epileptik veya hormonal bozukluklar. Saç yoğunluğu, amaçlanan tedavide tedaviden önce değerlendirildi aynı bölgede (Koltuk altı veya bikini) ve 4. tedaviden 6 ay sonra ve tedaviden önce ve tedaviden 6 ay sonra fotoğraflandı. Her seanstan önce hastalar tıraş oluyor veya tıraş oluyordu. Tedavinin etkinliği, hem 4. seanstan önceki ve 6 ay sonraki saç sayımı ve bu zaman dilimleri. Güvenlik hasta raporları ve doktor değerlendirmesi ile değerlendirildi.

Tedavi

Diode lazer fiyatları içerisinde oluşabilecek yan etkiler sonrası tedaviler hesaplanmaz. Antiperspirantlar ve parfümler çıkarıldı ve alan makul bir şekilde kapatıldı. Ultrason jeli miktarı (Karbomer, Trietanolamin ve Koruyucu Su) önemlidir. Tedavi önerilen cilt ve saç tipine göre parametrelere karar verildi. Alan işaretlendi ve sonra modülü içeride tutarak, In-MotionTM tekniği kullanılarak protokole göre tedavi edilir. Tedavi alanında biriken enerjiye ulaşılana kadar sürekli hareket ettirilir. Önce her seansta tedavi alanı değerlendirildi ve hastalara herhangi bir olumsuz etkileri önceki seanstan sonra ortaya çıkıyor.

Sonuçlar

Diode lazer fiyatları her ne olursa olsun, hastalarca tercih edildi. 8 hastanın tümü 4-8 hafta aralıklarla 4 seans yaptı ve belgelendi, 3 koltuk altı ve bikini bölgesinde 5 performans sergiledi. Hastalar tedaviden önce saç yoğunluğu açısından belgelendi ve yoğunluk 4. seanstan 6 ay sonra değerlendirildi Sonuçlar hesaplandı indirgeme yüzdesi ve ortalama “uans ve biriken enerji olarak hesaplandı. Tedavi edilen bölgede önemli ölçüde tüy azalması sağlandı. Saç dökülmesi ortalama% 76.67 ve toplamda% 63.97 kadar yüksekti. Diode lazer fiyatları uygulama tercihlerini etkilemedi.

Ülkemizde Durum

Günümüz koşullarında diode lazer fiyatları her ne kadar sabitlenemese de, gerek uygulayıcılar, gerekse ihtiyaç sahipleri tarafından ülkemizde yoğun olarak tercih edilmektedir. Diode lazer İstanbul genelinde güzellik uzmanları tarafından yoğun olarak uygulanmakta ve tavsiye edilmektedir.