Dermapen ve Dermaroller
Dermapen Nedir?

Dermapen ve Dermaroller

Dermapen ve Dermaroller ; Dermapen tedavisi Akne izleri,cilt çatlakları, yara ve yanık izlerinin ve lekeler tedavisinde tercih edilir.  Anti-aging etki için cilt yenilemede ve cilde uygulanan çeşitli serum ve solüsyonların deri içine infüzyonunun gerçekleşmesinde en avantajlı ve güvenilir sistemdir. Üstünde çok ince çelik iğnelerin dizili olduğu bir silindir ile derinin sorunlu olan bölgelerinde mikro kanalların açıldığı ve bu kanallar yoluyla deriye özel medikal ürünlerin uygulandığı bir işlemdir. Deride bu iğnelerle kanallar açılması derinin iyileşmesi ve yenilenmesi mekanizmalarını harekete geçirir. Ayrıca kullanılan soruna yönelik özel medikal ürünler, bu şekilde istenilen bölgedeki deri katmanına kadar ulaştırılabilir ve tedaviyi sonuçlandırır. Tedavi edilmek istenen bölge sorununa göre iğnenin ölçüleri 0,5 – 2 mm arasında ve kullanılması gereken medikal ürünler seçilmektedir. Bu teknik ile birçok sorunlar tedavi edilebilir.

Dermapen Nedir?

Dermapen tedavisi , birince numara Yaşlanma Karşıtı tedavidir ve kolajen üretimini ve yenilenmesini teşvik etmek için dünyanın en gelişmiş Cilt teknolojisini kullanır – bu da daha pürüzsüz ve daha genç görünümlü bir cilt sağlar. İnce çizgileri ve kırışıklıkları, akne izlerini, Lekeler, cilt dokusunu ve cildin genel gençleşmesini tedavi etmek için mükemmel bir tedavidir. Dermapen derinliği ayarlanabilen çok iğneli,zarar ve tahriş etmeden çok etkili bir cilt uyaranıdır.
Dermapen tedavisi genelikle yüz vesaç boyun bölgesinde ve vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen boyun, kol içleri gibi bölgelerde de uygulanabiliyor. Dermapen’in yaşlanma karşıtı ve yara izi için inanılmaz sonuçlar benzersiz patentli teknolojisinden kaynaklanıyor.

Dermapen Tedavisi Nerelere Uygulanır?

  • İnce Çizgiler ve Kırışıklıklar
  • Sivilce izleri
  • Cilt çatlağı – Deri çatlağı
  • ciltte pigmentasyon bozukluğu
  • Gençleştirme
  • Gevşek ve Sarkık Cilt
  • Kahverengi lekeler
  • Büyük Gözenekler

Dermaroller Nedir ?

Dermaroller son günlerde kullanımı hızla artan bir yöntemdir. Dermaroller, cilt iğneleme, mikroiğneleme ve kollajen indüksiyon tedavisi olarak bilinir. Cilt sorunları,saç sorunları,sivilce izleri, başta olmak üzeri pek çok alanda kullanılır.

 

Ciltte uyarılma ve onarılma süresi başladığında derideki soruna bağlı olarak ilgili ürünler kullanılmaya başlanır.

-vitamin ve sıkılaştırıcı aminoasit Gençleştirme etki için içerikli ürünler kullanılır.

– Yeniden elastikiyetini kazanması için Çatlak alanda gerginliğini yitirmiş derinin kolajen ve aminoasit içeren ürünler sürün.

-Dermaroller kullanılan alan selülitli bölge ise kafein içerikli ürünler kullanılır.

-Dermaroller sonrası lütfen mümkünse güneşe çıkmayın. Çıkacaksanız da mutlaka yüksek SPFli bir güneş koruyucu kullanmayı unutmayın.