Altın İğne Tedavisi
Altın İğne Tedavisi

Legend Altın İğne Tedavisi

Bu cihaz ucundaki mikro altın iğneler sayesinde cihaz, cildi taramaktadır. Bu Altın iğneler, ayarlanması yapılmış derinlikte çok sayıda cilde temas etmektedir. Ani giriş çıkışlar yapar. Böylelikle cildin yüzeyine bir zarar vermeden cildin alt tabakasına kolajen, elastin üretimi tetiklenir. Altın iğnelerin iletken olması sayesinde cildin altına yüksek enerji gönderilir.

Altın İğne ile cilt gençleştirme

Altın İğne ile sıkılaşma ve ciltte renk açma öneriliyor. Kişinin Yüzünde , boynunda sıkılaşma yaratırken ellerde de uygulanabilmektedir. Altın iğne ,en büyük avantajı, Ameliyatsız cilt gençleştirme programı olmasıdır. Uygulamalar genellikle 30- 40 dakika sürer. Uygulama yapılan bölgenin mutlaka güneşten korunması gereklidir. Düzenli olarak güneş koruyucu bir krem kullanılmalıdır. Kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız, altın iğne uygulaması tam size göre…

Altın iğne , Kalp pili olan kişilerde, yara olan veya enfeksiyonlu bölgelere, kanda pıhtılaşma sorunu yaşayanlara, epilepsi olan hastalara ve hamile olan kişilere uygulanmamaktadır. Fakat hasta, mezoterapi kokteylleriyle daha çok etkileşim almak istiyorsa, özel hazırlanan, kişiye özel solüsyonlar sayesinde bu aşamada açılmış kanallara emdirilir.

Altın İğne Tedavisi Öncesi ve Sonrası

Altın iğne tedavisi uygulaması öncesinde aspirin, kan sulandırıcı ilaçlar, alkollü içeceklerin kullanılmaması gereklidir. Altın iğne tedavisi uygulamasına makyajsız gelinmesi önerilmektedir. Uygulamadan sonra 15 gün boyunca cilt güneşten korunmalıdır. 24 saat boyunca su ile temas olmamalıdır. Altın İğne Tedavisi sonrasında ilk 1 hafta boyunca kese ve peeling gibi cildi soyacak işlemler yapılmamalıdır.

Kol ve Bacaklardaki Sarkmaların Tedavisi, Gıdı Toparlanması , Yüz Germe,Çene Konturunun Belirginleştirilmesinde de oldukça mükemmel sonuçlar elde edilir. Altın iğne tedavisi İşleminden sonra ciltte, hafif pembe bir kızarıklık oluşabilir. 1-2 saat içinde bu kendiliğinden geçer. Hasta uygulama yapıldıktan sonra normal yaşamına dönebilir ve 1 gün sonra işine başlayabilir.

Altın iğne avantajlarından bahsedelim; İşlem sonrası herhangi bir pullanma, soyulma ve kabuklanma yapmaz. İlk seanstan itibaren gözle görülür derecede sonuçlar elde edilir. Uzun zaman süren bir etkiye sahiptir. Yaz aylarında da uygulanabilir ve bir sakıncası yoktur. Tüm cilt tipleri ve cilt renklerine uygun bir tedavi yöntemidir. Altın iğne, Sonuçlarının başarısı klinik testlerle kanıtlanmıştır. Altın iğne 2020 fiyatları ,hangi tedavinin uygulanacak ve kaç seans yapılacağına göre belirlenmektedir.

Altın İğne Tedavisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Altın iğne uygulaması ağrısız, acısız ve sosyal hayatı etkilemeyen bir tedavidir.
Altın iğnenin uygulamasında seans süresi ve adedi uygulamanın yapılacağı bölgeye bağlı olarak değişir. Seanslar genellikle 40-45 dakika sürmektedir.
Radyo frekans uygulamasından önce, işlem yapılacak bölge temizlenir ve bölgeye anestezik krem uygulanır. İşlem tamamlandıktan sonra ciltte bir miktar kızarıklık oluşsa da ortalama, 1-3 saat içinde kendiliğinden geçecektir. Hasta, uygulaması bittikten sonra rahatça normal yaşamına dönebilmektedir.