Brezilya kalçası yaptıranların yorumları son dönemlerde giderek ilgi çekmektedir.  Doktorlar, gluteal güçlendirme için ortaya çıkan bir tekniğin olağanüstü başarı oranı hakkında biraz araştırma yaptı ve heyecan verici bilgiler keşfetti.

Brezilya Kalçası Neler Yapar

  • Vücut çerçevesine sığması ve daha dengeli görünmesi için çok küçük kalçaları büyütür
  • Çok düz veya kare olan kalçaları yeniden şekillendirir
  • Daha genç bir siluet için kıvrımlar ekler
  • Yaş veya kilo kaybından etkilenen gevşek, sarkık veya düz kalçaları onarır
  • Kıyafet uyumunu geliştirir

BBL Cerrahisinden En İyi Sonuçlar Nasıl Elde Edilir

Her BBL cerrahı, bir hastanın BBL ameliyatından sonraki eylemlerinin kalçada ne kadar yağ kaldığını doğrudan ve önemli ölçüde etkileyeceğini kabul edecektir.

Brezilya kalçası yaptıranların yorumları bir transferden sonra, transfer edilen yağın sadece bir kısmı yeni yerinde hayatta kaldığını gösterir. Hayatta kalma yüzdesi, diğer birçok faktörün yanı sıra, ne kadar hacim aktarıldığı, o bölgede ne kadar sıkı ve elastik cilt olduğu, hastanın bbl iyileşme sürecini nasıl tedavi ettiği gibi birçok faktöre bağlı olarak değişir. Aşağıda, bbl kurtarma süreciniz sırasında sonuçları en üst düzeye çıkarmanın en iyi 9 yolunu öğreneceksiniz.

Sigara İçme

Birçok hasta her zaman sorar: BBL ameliyatımdan sonra sigara içebilir miyim?Cevap hayır. BBL’nizin sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, ameliyattan sonra her türlü sigara içmekten, hatta ikinci el sigara içmekten kaçınmanız şiddetle tavsiye edilir. Sigara içmek, kan dolaşımına oksijen ve besin akışını etkiler ve vücudun iyileşmesini engeller. Brezilya kalçası yaptıranların yorumları ışığında yağ transferinden sonra, yeni aktarılan kan hücrelerinin yeni ortamlarında hayatta kalmalarını sağlamak için yeniden kan tedariki sağlamaları gerekir.

Ameliyat Sonrası Araba Sürebilir Miyim

Brezilya kalçası yaptıranların yorumları dikkate alınırsa ameliyattan sonra en az 6-8 hafta araç kullanmayın. Yeni aktarılan yağlarınızın üzerine oturmanız yağ hücrelerini ezip boğacaktır.

Kalçanızın Üzerine Oturmayın

Birçok hasta sık sık sorar: Ameliyatımdan sonra nasıl oturmalıyım? Brezilya kalçası yaptıranların yorumları düşünülürse ameliyat sonrası en az 3-4 hafta boyunca doğrudan kalçanızın üzerine oturmaktan kaçınmalısınız. Oturmanız gerekiyorsa, BBL Yastık veya normal bir Havlu kullanmanız önerilir.

Bir BBL Yastığı kullanmak, kesinlikle oturmak zorundaysanız, uyluğunuzun alt kısmının altına küçük bir yastığın girmesine ve kalçalarınızdan baskı almasına izin verecektir. Yine en az 3-4 hafta oturma tavsiye edilmez.

BBL Yastığa erişiminiz yoksa, ancak bunun yerine bir havlu kullanmak istiyorsanız, aşağıdakileri yapmanız önerilir:

Brezilya kalçası yaptıranların yorumları göz önünde bulundurulursa, silindir şeklinde bir havlu sarın ve otururken kasabayı eşyalarınızın altına yerleştirin. Bu, kilonuzun kalçanızdan uzak tutulmasını sağlayacaktır. Kan akışını kesmediğinden emin ol.

BBL’den Sonra Hangi Sıvıları İçmeliyim

Vücudunuza temel elektrolitler, tuzlar ve mineraller sağlayan bol miktarda sıvı içmek Brezilya kalçası yaptıranların yorumları düşünülürse vücudunuzun suya tutunmasına ve daha hızlı iyileşmesine yardımcı olacaktır. Himalaya tuzu, günlük suyunuza eklemek için harika bir mineraldir. Suyunuza eklenen birkaç tutam bile yeterli olacaktır.

Doğru Beslenin

Ameliyattan sonra ne yiyebilirim? Kalça estetiği iyileşmesini desteklemek için vücudunuza gerekli olan temel mineralleri ve vitaminleri sağlayacak besleyici yoğun yiyecekler yiyin. Sağlıklı yağları ve diğer yiyecekleri ekleyin. Brezilya kalçası yaptıranların yorumları somon, avokado, otla beslenen tereyağı, ceviz, sızma zeytinyağı ve hindistancevizi yağının iyi geldiği yönündedir.

Doğru Uyku

Brezilya Popo Kaldırma yağ transferinden sonra nasıl uyumalıyım? Bu iyileşme sürecinde en iyi uyumak mide uykusudur. Yan yatmak bir seçenektir, ancak yalnızca kesinlikle eminseniz, sırt üstü yatmanız gerekecektir.

Herhangi bir şekilde sırt üstü veya sırt üstü uyumak, her şekilde tavsiye edilmez ve tavsiye edilmez. Brezilya kalçası yaptıranların yorumları düşünüldüğünde en az 2 ay sırt üstü yatmamak güvenlidir.

Kalça Şekilleri

Kalça kemiklerinizin ve pelvisinizin konumu, yağ dokusu (yağ) miktarı ve dağılımı ve gluteal kaslarınızın boyutu dahil olmak üzere kalçanızın şeklini belirleyen farklı faktörler vardır. Beş temel kalça estetiği şekli kategorisi vardır:

Yuvarlak

İmrenilen yuvarlak kalçalar, Jennifer Lopez ve Kim Kardashian gibi ünlülerin iyi donanımlı arka yüzleri sayesinde moda oldu. Bu kalça şekli, kotu ve en sevdiğiniz kalem etekleri mükemmel şekilde dolduran tam kalçalar ve düzgün kıvrımlarla karakterizedir. Zamanla daha yuvarlak bir şekil oluşturan egzersizler olsa da, Brezilya kalçası estetiği, önemli oldukları kıvrımları isteyenler için bu mükemmel şekli elde etmek için özel olarak üretilmiştir. Kalçanın üst kısmındaki orta bölümü düzeltmek için liposuction’ın çifte yararı bu rakamı daha da güçlendirir.

Armut Şekli

Bu brezilya kalçası konturu genellikle göğüste daha küçük ve kalçalarda daha geniş olma eğiliminde olan armut biçimli kadınlarda görülür. Armut şekli gibi, bu kadınların kalçaları da bel hizasında daralmaya başlar ve kalçaların hemen altında genişler. Brezilya kalçası işlemi, daha yuvarlak bir şekil oluşturmak için aşağıdaki kıvrımları daha da vurgulayabilir veya yukarıdan biraz hacim ekleyebilir. Bu şekle sahip bazı kadınlar, kalçalarının altında da daha şık bir çizgi oluşturmak için liposuction yaptırmayı tercih eder.

Kalp

Baş aşağı kalp şekli, A çerçevesine benzer ancak genel olarak daha yumuşak eğrilere sahiptir. Daha dar olan bel kısmı, kalçalarda en dolu olan yuvarlak kalçalara geçiş yapar. Bununla birlikte, kalça genişliği daha yuvarlak olma eğilimindedir ve arka tarafta dolgunluktan ödün vermeden duyusal eğriler oluşturur. Ek boyut ve dolgunluk oluşturmak veya orantıları eşitlemek için biraz daha fazla hacim eklemek için bu şekil üzerinde bir Brezilya kalçası kullanılabilir.

H Şekli

Brezilya kalçası yaptıranların yorumları düşünüldüğünde en çok tercih edilen H-şekli olarak da bilinen bu kalça konturu, aralarında çok fazla kıvrım olmaksızın belden uyluklara kadar düz çizgiler içerir. Kanatlar boyunca yağın gelişmesi veya daha yüksek bir kalça kemiği ile oluşturulabilir. Kare popolu kadınlar, şu anda eksik olan birkaç kıvrımı eklemek için genellikle Brezilya tipi popo kaldırma ararlar. Ayrıca brezilya kalçası sahibi hastalar genellikle orta kısımda daha fazla tanım oluşturmak için liposuction ile belini düzeltmek isterler.

V Şekli

V şekli, kadınlar yaşlandıkça ve yağ dağılımı kalçadan orta kısma doğru ilerlerken sık görülen bir sorundur. Bu şekil, üstte daha fazla dolgunluk ve aşağıda daha az eğri ile karakterizedir. Yaş ve yerçekimi de zarar gördüğü için bu serseri ile bir miktar sarkma da olabilir. Brezilya kalçası hareketleri ile V şeklindeki kalçaları iyileştirmenin anahtarı, yağın bir kısmını üstten almak ve biraz yuvarlaklık ve kıvrımlar oluşturmak için yanaklara yerleştirmektir.

Şu anda sahip olduğunuz kalça şekli ne olursa olsun, doktorunuz, Brezilya kalçası ameliyatı hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olmayacağını belirlemek için endişelerinizi ve istediğiniz sonuçları tartışabilir. Kalçanın görünümünü iyileştirmek istemenin yanı sıra, kalça büyütme kısmı için çıkarmak ve kullanmak için başka bir bölgede yeterli yağ olması gerekir.