Boyun Germe Estetiği Fiyatları, kişiden kişiye değişen fiyatlardır. Kişilerin cilt tipleri ve boyun bölgesindeki sorunları birbirinden farklılık gösterir. 30 yaşındaki bir kadın ile 50 yaşındaki bir kadın arasında hem cilt tipi, hem de yaşlılık belirtileri açısından mevcut olan farklılıklar tedavi yöntemi için de çeşitliliği belirler. Boyun gerdirme ameliyatı fiyatları için en güvenilir yol referans aldığınız uzman bir doktor ile görüşüp, doktora problemlerinizi ve isteklerinizi anlatmaktır. Kullanılacak olan medikal ekipmanlar ve hangi yöntemin uygulanacağı bu görüşme sonrası tetkikler sonucunda belirlenecektir. Yol belirlendikten sonra da doktorunuz size özel olarak fiyat bilgisi verebilir ve tek güvenmeniz gereken kişi doktorunuzdur.

  Boyun germe estetiği fiyatları, doktor harici üçüncü kişiler tarafından belirlenemez ve bilgi verilemez. Ayrıca internet sitelerinde de fiyatlar yayınlanamaz. Bu tür fiyat bilgilendirmeleri  bakanlığı tarafından da yasaklanmıştır.

  Ayrıca bilgi almak isterseniz boyun germe estetiği yapılan hastaneleri ya da polikliniklerin çağrı merkezlerini arayarak da bilgi elde edebilirsiniz. Sonrasında muayene olmaya gittiğinizde tek başına boyun germe estetiği yeterli olacak mı yoksa ek operasyonlar gerekli olacak mı buna karar verilir.

  Klasik boyun germe ameliyatı haricinde bu işlemin yapılabileceği birçok yöntem vardır. Bunlar ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere ikiye ayrılır bazıları operasyonla yapılırken bazılarını evde kendiniz yapabilirsiniz. Yöntemlerin çeşitliliğine ve cildinizin tipine göre de boyun germe estetiği fiyatları değişkenlik gösterir.

  Endoskopik Boyun Germe Ameliyatı

  Boyun germe işleminin en çok tercih edilen yöntemlerinden biri endoskopik boyun germe yöntemidir. Bu işlem boynunuza ya da isteğe ve ihtiyaca göre tüm yüzünüze uygulanabilir. İşlem sırasında boynunuzdaki sorunları kısımlar belirlenerek minik medikal iğneler yerleştirilir. Daha sonra bu iğnelerin yardımıyla alerjik olmayan medikal iplikler cildinizin altına yerleştirilir. İplikler birbirlerine çapraz duracak şekilde yerleştirilmelidir. Sonrasında minik medikal iğneler çıkarılır. Cildinizin altına yerleştirilen bu iplikler sayesinde boynunuz elastikiyet özelliğini geri kazanacak ve yeniden yapılandırma tetiklenecektir. İşlem tamamen ağrısızdır ve operasyon bittikten sonra 1 hafta içerisinde normal günlük hayatınızın rutin haline dönüş yapabilirsiniz. Boyun germe estetiği fiyatları, kişiye özel olduğu için bu işlemin size ne kadar maliyeti olacağı doktorunuz tarafından belirlenecek ve size söylenecektir.

Endoskopik boyun germe ameliyatı sonrası yüzünüzde hafif şişlik ve morluklar oluşabilir. Fakat bunları soğuk pres uygulayarak kısa zamanda yok edebilirsiniz. Boynunuzu çok sert kaşımamaya, ovmamaya dikkat etmenizde fayda vardır. Klasik ameliyattan daha çok etkili olan bu operasyon hem çok hızlı hem de acısız bir yöntemdir. Oluşabilecek olumsuzluklardan biri ipliklerin dışarıdan görünmesi ya da iplikler arasında asimetrik duruş olma ihtimalidir. Eğer doktorunuz bu sorunları işlem sırasında fark ederse hemen düzeltir. Fark edilmezse de birkaç kez uygulanan müdahaleyle bu sorundan kurtulunabilir.

  Boyun germe estetiği fiyatları, çok büyük problemleriniz olmadığı sürece size çok yüksek maliyetler çıkarmaz.

  Lazerle Boyun Germe Yöntemi

  Yüzümüz vücudumuzda yaş almamızdan, yerçekiminden ve yaşadığımız stres, mutsuzluk ve sinir hallerinden en çok etkilenen bölümdür. Özellikle boyun kısmında yerçekimine de bağlı olarak zamanla sarkmalar meydana gelir. İnsanlarla ilişkilerimizde de en çok dikkat çeken yerlerden biri boyun bölgemizdir. Orada oluşan dezenfermasyon bizim hem ruhsal duygu durumlarımızı hem de insanlarla olan ilişkilerimizi etkiler. Artık ameliyatsız da yapılabilen boyun germe yöntemleriyle bu sarkık ciltten kurtulmamız çok daha kolay. Üstelik düşük maliyetlerle. Ameliyatsız boyun germe yöntemlerinden en çok kullanılanlardan biri lazer yöntemiyle yapılan germe işlemleridir.

  Boyun germe estetiği fiyatları gibi lazerle boyun germe fiyatları da değişiklik gösterir. Başvurduğunuz yere, uygulanacak yönteme ve kaç kere uygulanacağına göre değişiklik gösterebilir.

  Lazerle boyun germe işleminde en önemli noktalardan biri derinliği belirlemektir. Boyun bölgesi çok hassas olduğundan ve buradaki cilt yapısı yüzümüzden farklı olduğundan ayrı ayrı değerlendirilir. Yanlış uygulamalarda aşırı kızarıklıklar ve yaralar oluşabilir. Bu sebeple güvendiğiniz birinden referans alarak uygulama yaptıracağınız yere karar verebilirsiniz. İşlem uygulanmadan önce boyun bölgesinin elastikiyeti ve yapısı muayene edilir, cilt türünüze göre uygulanacak işlem belirlenir. Lazer yöntemiyle rutin hayatınıza ara vermeden daha genç bir görünüme kavuşabilir ve günlük ilişkilerinizde daha özgüvenli olabilirsiniz.

  Boyun germe estetiği fiyatları, kişiden kişiye değişen fiyatlar olduğu için uygulayacak uzman doktorun nasıl bir tedavi uygulayacağı son derece mühimdir. Klasik bir yüz gerdirme operasyonunu düşünürsek eğer bu herkesin kolay bir şekilde yaptırabileceği bir ameliyat değildir. Fakat ameliyatsız boyun germe yöntemleri sayesinde, bu işleme korku ile bakan insanlar da tereddüt etmeden faydalanabilir. Yüz ve boyun germe ameliyatı fiyatları, büyük maliyetler gibi görünse de kişinin yaşam kalitesini arttırdığından son derece faydalı ve mühim ameliyatlardır. Klasik germe ameliyatından sonra oluşan ağrılı süreç, endoskopik boyun germe ameliyatı sayesinde sıkıntısız ve kolay atlatılabilen bir sürece dönüşmüştür. Kısa bir süre içinde hiçbir iz ve ağrı kalmaz.

  Boyun germe estetiği fiyatları, ek müdahale gerektirip gerekmediği anlaşıldıktan sonra belirlenir. Boyun germe ameliyatı yaptıranlar, işlemden sonra birçok avantaja sahip olurlar. Daha genç bir görünüm kazanarak kendinizin beş on yıl öncesinin haline bakıyormuş gibi olursunuz. Gençliğinizin ışıltısını geri kazanırsınız ve olduğunuzdan daha mutsuz ve yorgun görünmeye son verdiğiniz için insan ilişkileriniz de olumlu yönde etkilenir. Yapılan işlem yüzünüzde asla bir değişikliğe yol açmaz. Aksine doğal görünümünüzü size geri kazandırır ve yer çekiminin üzerinizdeki etkilerini tamamen yok eder. Kadınlar boyun germe estetiği ameliyatları sayesinde kendileriyle daha barışık ve hayattan daha memnunlar. Kolay ve zahmetsiz bir operasyonla dilediğiniz gibi bir cilde kavuşursunuz.