Loading...

Basen liposuction ile ortadan kaldırılabilen ekstra kilo, başta kadınlar olmak üzere birçok kişi için bir sorundur. Basen ilginç bir alandır çünkü güzelliği nasıl algıladığımızın çoğu kendi kültürel mirasımızın meselesidir. Ne kadar fazla olduğu kişisel zevk meselesidir.

Basen liposuction, yaygın sorunlu bölgedeki yağ birikintilerini giderir ve figürünüze kontur ve eğriler ekler. Bu bölge için tercih ettiğimiz liposuction tekniği, WaterLipo’dur. WaterLipo, mümkün olan en pürüzsüz konturu verirken istenmeyen yağların hedeflenen çıkarılmasına izin veren bir prosedürdür. Bu basit ve güvenli prosedür aynı zamanda daha genç bir şekle kavuşmanın ve daha özel kıyafetler giymenin yoludur. Basen liposuction için kullanılan WaterLipo, geleneksel liposuction’dan çok daha güvenlidir.

WaterLipo tekniğiyle, bölgeyi uyuşturmak için yalnızca lokal bir anestetik kullanılır ve hasta prosedür boyunca tutarlı kalır. Tehlikeli genel anesteziye veya IV’lere gerek yoktur. 3,5 mm vücut jet kanülünün tam anlamıyla yağı su basıncıyla yıkayabilmesi için küçük kesiler kullanılır. WaterLipo prosedürü aynı zamanda bölgede cildin sıkılaşmasını da destekler. Bu teknik, geleneksel liposuction tekniklerinden çok daha naziktir ve sonuç olarak kesinti süresi minimumdur. WaterLipo tekniği ile yapılan basen liposuction, istenmeyen yağları azaltan ve eski favori kotunuzu giymenize izin verecek yeni şekillendirilmiş bir figür bırakan güvenli bir prosedürdür. WaterLipo prosedürü, belirlenen yağ alımına bağlı olarak yalnızca bir veya iki saat sürer.

Bu teknik, aynı anda yağları güvenli bir şekilde çıkarmak ve alanı sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. İşlemden sonra çok az ağrı olur ve küçük kesiler zamanla neredeyse görünmez izler bırakır. WaterLipo ile basenlere liposuction sadece hafif sedasyon ile yapıldığından çoğu hasta normal aktivitesine döner ve 24 ila 48 saat içinde çalışır.

Basen WaterLipo’nun Faydaları Nelerdir?

WaterLipo prosedürü ile basen liposuction yaptırmanın daha iyi oturan giysiler, geliştirilmiş güven, daha sıkı cilt ve daha genç bir görünüm gibi birçok faydası vardır. Şişen WaterLipo prosedürü, yağ birikintilerini azaltır ve vücuda orantılılığı geri kazandırır. Yeni bedeninize hazırlanın. Basen bölgesi liposuction en etkili tedavi uygulanan bölgelerdendir.

İşlem Sırasında Ne Olmasını Beklemeliyim?

Basen liposuction öncesi hasta hikayesi, alınarak planlama yapılır. Kalça ve / veya kalçalar için WaterLipo güvenli, son teknoloji ofisimizde yerinde yapılır, bu nedenle ek ücret alınmaz. Hastalar lokal anestezi ile hafifçe yatıştırılır, böylece prosedür boyunca uyanık ve uyumlu kalırlar. Süreç nispeten basittir. Hastalar uyuşturulur ve ardından yağları su basıncıyla tam anlamıyla yıkayan su jeti kanülünün yerleştirilmesi için küçük kesiler açılır. Kanül sadece 3,5 mm boyutundadır, bu nedenle göze hoş görünmeyen izler bırakmaz. İşlem sadece iki saat sürüyor ve hastalar yeni şekillendirilmiş bir gövdeyle ofisten çıkabiliyor. Ancak hastaların araç kullanmasına izin verilmez. Her hastanın ameliyattan sonra alınması ve eve götürülmesi gerekecektir.

Basen Liposculpture İçin Beni İyi Bir Aday Yapan Nedir?

Riskleri ve olası komplikasyonları azaltmak için herhangi bir prosedür uygulanırken hastaların sağlıklarının iyi olması önerilir. Bu prosedür bir kilo verme yöntemi değildir. Bunun yerine, orta miktarda yağı almak ve vücudu daha iyi orantılı hale getirmek için tasarlanmış bir prosedürdür. Liposuction yağ aldırma basen inceltemek için en etkili yöntemlerdendir.

Basen Liposuction Diğer Prosedürlerle Kombine Edilebilir mi?

Kesinlikle. Hastalarımızın çoğu, basen Şişen Liposuction’ı diğer prosedürlerle, özellikle de uyluklarla birleştirmeyi seçer. Basenlere liposuction yaptıranlar özgüvenlerini geri kazandıklarını bildirmektedir.

Ameliyat Yara İzi Veya Fazlalık, Sarkık Cilt Bırakır mı?

Basen liposuction için küçük kesiler kullanılır ve WaterLipo’dan sonra uzun süre fark edilmez. İşlemden sonra kesiler çok çabuk iyileşir ve birkaç ay sonra ya görünmez olur ya da zar zor görülebilen küçük çiller olarak görünür. WaterLipo için cilt sarkması bir sorun değildir. Su basıncı, cilt kasılmasına neden olarak yağ çıkarılırken cildin sıkılaşmasını destekler. Çoğu insan bu tür liposuction sonrasında cilt tonunda ve sıkılığında bir iyileşme görecektir. Daha gevşek cilt için işleme lazerle cilt sıkılaştırma eklenir. Liposuction basen ameliyatı genelde başarılı geçmekte ve olumlu sonuç vermektedir.

Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

WaterLipo genel anestezi yerine lokal, şişen anestezi kullandığından, prosedür çok güvenlidir. Ek olarak, basen liposuction sonrası WaterLipo geleneksel teknikten çok daha nazik bir liposuction türü olduğundan, işlemden sonra rahatsızlık nispeten hafiftir. Aslında hastalarımızın büyük çoğunluğu ertesi gün işe dönebileceklerini düşünüyor. Dikiş yoktur ve küçük kesiler 2-3 gün içinde kapanır. Her hastanın giysilerinin altına yaklaşık bir hafta kompresyon giysisi giymesi gerekir. Bu giysiler başkaları tarafından görülemez ve kendini bilinçli hissetmeden toplum içinde giyilebilir. İşlem sonrası bölgede şişlik olacak, şişen solüsyon vücuttan emilip atıldıktan sonra azalacaktır. Sonuçlar hemen fark edilir, ancak şişlik azaldıkça sonuç haftalarca daha iyi ve daha iyi olacaktır. Vaser liposuction basen için sıklıkla uygulanmaktadır.

Liposuction’ın Faydaları

Liposuction, hem erkekler hem de kadınlar için basenlerindeki yağları gidermenin giderek daha popüler bir yoludur. Basen liposuction faydaları şunlardır: Diyet ve egzersize yanıt vermeyi reddeden yağları ortadan kaldırın. Etkileyici vücut şekillendirme sonuçları elde edin. Orta derecede cilt sıkılaştırma elde edin. İstediğiniz görünümü elde etmek için prosedürü özelleştirin. Daha kısa iyileşme. Güvenli, rahat prosedür. Sonuçlar uzun vadede kalıcıdır!

Şişen Liposuction

Sadece basen liposuction ile eşanlamlı hale gelen şişen liposuction, yağ parçalanmasına yardımcı olmak ve işlem sırasında hasta konforunu artırmak için şişen sıvı içerir. Şişen sıvı, salin, epinefrin ve lidokainin özel bir solüsyonudur. Bu sıvı tedavi bölgesine enjekte edilecek ve herhangi bir kesi yapılmadan önce etkisini göstermesi için zaman verilecektir. Şişen sıvıdaki lidokain, lokal anestezik görevi görecektir. Bu süre zarfında yağ hücreleri şişecek ve vücuttan çıkmalarını kolaylaştıracaktı. Şişen sıvı etkisini gösterdikten sonra, stratejik olarak yerleştirilmiş minik kesikler yapılacaktır. Kalça ve uyluktaki istenmeyen yağları nazikçe parçalamak ve çıkarmak için ince bir kanül kullanılacaktır. Şişen sıvı, kan damarlarını daraltma ek faydasına sahiptir, böylece işlem sonrası morarma ve şişliği azaltır. Basen liposuction yaptıranlar sonuçtan memnuniyet duymaktadır.

Uyanık Anestezi

Nitelikli hastalar uyanık anestezi altında basen liposuction yaptırma seçeneğine sahiptir. Uyanık anestezi, lokal anestezi ve sedasyon ile basen liposuction sırasında hastaların tamamen rahat olmasını sağlar. Bu konfor seçeneği, genel anestezi ile ilişkili risklerden arınmış olup, hastaları güvende ve ağrısız tutarken tedavi maliyetini düşürür. Şişen sıvı, diğer liposuction cerrahi yöntemlerinin çoğunun ayrılmaz bir parçasıdır. Liposuction basen fiyatları kaldırılacak yağ miktarı ve tedavinin uygulanacağı alanın genişliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir.