Bağdat caddesi buz lazer en etkili epilasyon yöntemlerinden birini sunmaktadır. Cerrahi, medikal estetik ve güzellik pazarları için enerji bazlı çözümlerin dünya lideri sağlayıcısı Alma tarafından geliştirilen buz lazer, en üst düzeyde işlevselliği benzersiz konforla birleştiren çığır açan epilasyon platformudur. 4 cm büyüklüğündedir. Aplikatör ve gelişmiş soğutma sistemi, tedaviler artık çok daha hızlı ve ağrısız – hem hastalar hem de pratisyenler için önemli ölçüde geliştirilmiş bir çözüm sunuyor.

Buz lazer, gelişmiş bir hasta deneyimi ve iş odaklı bir yaklaşımla üç birleşik dalga boyunun avantajlarından yararlanarak profesyonel epilasyon dünyasında benzersiz ve sonuç odaklı yeni bir çözüm yaratır. Buz lazer, cildinizi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca rahat olmanızı sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir soğutma sistemine sahiptir. IcePlus, soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği derinlerdeki ısıyı korurken yanma riskini de en aza indirir. Buz lazer fiyat ortalaması işlem başarısı dikkate alınınca oldukça makul görünmektedir.

Diğer Epilasyon Sistemlerinden Farkı Nedir?

Bağdat caddesi buz lazer ile sunulan epilasyon için en etkili üç lazer dalgaboyunun (755nm, 810nm ve 1064nm) 3D, eşzamanlı lazerlemesiyle birlikte, 600’lük muazzam bir ızgarayı kaplayan ekstra büyük bir spot boyutu olan QuattroTM ile birlikte gelir. -900 cm2, tedavi süresini% 40 kısaltır! TEC ve Inverter soğutma teknolojilerini birleştirerek hastaya benzersiz bir tedavi deneyimi sunmak için en gelişmiş soğutma sistemi geliştirilmiştir. Buz lazerin üstün özellik seti, iki ayrı aplikatörün ardışık kullanımını sağlayarak, tedavi prosedürlerini basitleştirip kısaltarak ikili konektörlerle daha da geliştirilmiştir.

Buz lazer, önceki versiyonlarında olduğu gibi, ICE Plus teknolojisi cilt yüzeyini soğuturken tam kapsama sağlayan çığır açan in-motion ™ teknolojisine sahip SHR’ye sahiptir – yüzeysel yanıkları önler ve neredeyse ağrısız, ancak oldukça etkili tüy aldırmaya izin verir. İlimizde en fazla bağdat caddesinde uygulanmaktadır.

Buzdan Daha İyi Ne Soğutabilir?

Bağdat caddesi buz lazer, cildinizi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca rahat olmanızı sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir soğutma sistemine sahiptir. IcePlus, soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği derinlerdeki ısıyı korurken yanma riskini de en aza indirir. Buz lazer epilasyon fiyatları 2020 yılında oldukça makul seviyelerdedir.

Epilasyon Ağrısız Mıdır?

Bağdat caddesi buz lazer, neredeyse ağrısız lazer epilasyon için klinik olarak kanıtlanmış tek yöntem olan Alma Laser’in SHR yöntemini kullanır. Eşsiz ısıtma ve enerji dağıtım yöntemi, saç köküne etkili bir şekilde zarar verirken, çevredeki dokuda yaralanma ve ağrıyı önler. Aynı zamanda, cildi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca aralık kontrollü sıcaklığı kolaylaştıran gelişmiş bir teknoloji olan ICE Plus ile entegre edilmiştir. ICE Plus soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği dermisin içindeki ısıyı korurken epidermal riskleri en aza indirir. Sıcaklık kontrollü ve sabit kalır, bu da diyotun verimliliğine katkıda bulunur.


İlginizi Çekebilecek ÜrünlerimizICE Plus, cildi sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca aralık kontrollü sıcaklığı kolaylaştıran gelişmiş bir teknolojidir. ICE Plus soğuk safir uç, saç köklerinin tedavi edildiği dermisin içindeki ısıyı korurken epidermal riskleri en aza indirir. Diyotun verimliliğine katkıda bulunan sıcaklık kontrollü ve sabit kalır. Hastalar artık seans boyunca tamamen ağrısız, serin ve rahat bir deneyimin tadını çıkarabilirler. Buz lazer epilasyon oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Tüy Alma Koyu Ciltler İçin Güvenli Midir?

Evet. Koyu ciltteki melanin, lazer tedavisinde kullanılan ısıya katlanarak daha duyarlı iken, buz lazerin SHR yönteminin koyu cilt tipleri için güvenli olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. SHR, saç folikülünü yüksek melanin sayısına sahip ciltte travmaya neden olabilecek tek bir yüksek enerji darbesine maruz bırakmak yerine, gerekli ısı enerjisi saç folikülüne iletilene kadar cildi kademeli olarak ısıtır. Bu, SHR’yi koyu tenli hastalar dahil olmak üzere en güvenli lazer epilasyon seçeneği yapar. En yakın buz lazer merkezine ulaşarak siz de etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yaz Aylarında Kullanılabilir Mi

Evet. Bağdat caddesi buz lazer SHR yöntemi, benzersiz bir yöntem kullanarak cildin melaninini etkiler ve bu işlemin yılın herhangi bir zamanında ve bronzlaşmış cilt üzerinde yapılmasına izin verir. Ayrıca, SHR tedavisinin ardından güneşe maruz kalma cilde daha az travmatiktir. Buz lazer Çekmeköy başta olmak üzere birçok bölgede yapılmaktadır.

Acıtacak Mı?

Çoğu hasta bağdat caddesi buz lazer tedavisini çok az rahatsızlıkla çok rahat bulmaktadır. Bazı hastalar bu hissi rahatlatıcı bir sıcak taş masajı olarak tanımlar. Ağrısız buz lazer epilasyon ürünü, ömür boyu tıraş veya ağda ile karşılaştırıldığında, zamanınız için değerli bir yatırım olabilir.

Kaç Seans Tedaviye İhtiyacım Olacak?

Hastanın cilt ve saç tipine bağlı olarak sonuçlar genellikle 6 ila 8 seans sonrasında görülmektedir. İhtiyaç duyacağınız tedavi sayısını etkileyebilecek bir dizi faktör vardır, ancak genellikle her tedaviden sonra tedavi bölgesindeki kıl sayısında kalıcı bir azalma fark edeceksiniz. Tipik olarak, son tedaviden altı ay sonra tüy sayısını% 80’den fazla kalıcı olarak azaltmak için 6-8 tedavi gerekir. Sadece birkaç tedavi sonra iyileşme fark edilir. Buz lazer dövme silme amacıyla da kullanılmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Bağdat caddesi buz lazer sistemi, Alexandrite kullanarak cildinizin deri altı tabakasındaki kıl köklerini kademeli olarak ısıtır – bu dalga boyu, çok çeşitli saç renkleri ve hatta açık renkli saç türlerini hedeflemek için kullanılır. SPEED 810nm – bu dalga boyu daha koyu cilt tipleri için kullanılır ve derin kıl folikülünü hedef alır. YAG 1064 – bu dalga boyları en nüfuz edici dalga boyudur ve gömülü saçlar için idealdir, folikülün en derin kısımlarını hedef alır. Eşsiz, IN-Motion teknolojisi ve patentli ICE plus safir soğutma ucu kullanan cildinizin yüzeyi serin ve rahat kalır.

Lazer sürekli hareket halindedir ve çok daha geniş bir alanın her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde tedavi edilmesini sağlar. Buz lazer, süpürme, boya fırçası tekniği kullanarak, Ağrısızdır lazer işlem süresini azaltır, rahatsızlığı en aza indirir ve diğer lazer epilasyon türlerinde olduğu gibi gözden kaçan alanları ortadan kaldırır. Prosedür, aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplayacak olan kalifiye personel tarafından size açıklanacaktır.

Kıllar Tekrar Uzar Mı?

Bağdat caddesi buz lazer en etkili epilasyonu sunmaktadır. Saç kökü zarar gördüğünde yeni saç çıkaramaz. Bununla birlikte, her tedavi sırasında lazerden kısmen kaçmayı başaran her zaman birkaç saç kökü vardır. Bu foliküllerden bazıları sadece sersemletilebilir ve geri çekilmeleri gerekir.

Lazer Epilasyon Güvenli Midir?

Lazer epilasyon, estetik tıp endüstrisinin lazerlerin en çok bilinen ve araştırılan kullanımlarından biridir. Buz lazer önce güvenliği düşünür. Klinik olarak kanıtlanmış, neredeyse ağrısız ve aynı zamanda koyu tonlar dahil tüm cilt tipleri için en güvenli olan tek lazer epilasyon yöntemi olan SHR teknolojisini bünyesinde barındırmaktadır. Eşsiz kademeli ısıtma ve tek atım verme yöntemi, saç köküne etkili bir şekilde zarar verir ve yeniden büyümeyi geciktirirken çevredeki dokuların yaralanmasını önler. Bu tedavi yılın herhangi bir zamanında yapılabilir ve bronzlaşmış ciltte iyi sonuç verirken, tedavinin ardından güneşe maruz kalmanın herhangi bir iz bırakmamasını sağlar.